odgovora

Objavljeno

Pa ja ne mogu da se ne ukljucim na ovu temu ! Obozavam ovuu dijetu . Prvi put u zivotu uspevam na nekoj dijeti da izdrzim duze od 7 dana :D Danas mi je 50i dan ove dijete . Za sad sam skinula 12 kg a gladna sam bila jedino na vodeni dan . I to podnosljivo gladna ,nista strasno . Po savetu iskusnih sa ovom dijetom ,pomerila sam vodeni za par dana kada je mlad mesec i samo taj dan mi jeb spalo 2kg . Sve sto ti se jede ima dan kad mozes tako da dijeta ne podrazumeva velika odricanja ,samo sacekas dan ,dva,tri i jedes to sto ti se jelo :) Porcije sebi ne ogranicavam,za rucak se ponekad najedem kao prasence ali je vecera pola od rucka obavezno i nikad posle 19:30h . Usput idem i na thai bo i bas mi prija . Trenutno imam stagnaciju vec 7,8 dana mi kg ne mrdaju pa cu ako jos koji dan potraje tako samo malo smanjiti porcije taman i da se pripremim zaperiod posle dijete .

Ja verujem da ni jedna dijeta nije zdrava ali ponekad je ona nuzno zlo ! Ja se osecam fantasticno od kad sam na ovoj dijeti , i bas mi prija ... Imam prijateljicu koja je samnom bila na istoj i za 40 dana nije smrsala ni kg , lose se osecala , naduta  bila sve vreme .Prosto treba pronaci nesto sto ti prija ,ne muciti sebe .Da mi je mucna ja je ne bih ovoliko ni drzala .

Pozdrav za sve Unke <3

Milica_Jovanovic voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.