"Vodena" stolica

odgovora

Objavljeno

ne mora da znaci da je beba gladna ako joj je zelena stolica...dojene bebe mogu imati stolice od zute do zelene boje...boja zavisi od mnogo faktora, ukljucujuci i to sta majka jede... izvor mi je moj pedijatar kao i brojni clanci sa interneta... :)

ja sam precrkla u prvo vreme zbog tih zelenkastih stolica, mislila sam da je gladna, a malena 6kg sa 2.5 meseca(rodjena sa 3.4kg)

Slavica I Arpad i Tangerine volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I naravno ako je stolica zelene boje to znaci da je bebica gladna. Naravno prati ! :)

То, наравно, није тачно.

Slavica I Arpad voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stolica moze da bude zelena iz dosta razloga, to znam.

I dalje kakimo tecno ali i normalno,kako kad.Konsultovala sam se sa doktorkom,kaze da nije nista,nije proliv vec tako kaki,pa cemo videti.

Slavica I Arpad voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav imam bebu 4 ipo meseca poceli smo sa krompirom sargarepom i jabukom medjutim vec 5 dana nema stolicu...Stomacic nije tvrd,ona ima gasove ali ne place...da li bi mogla malo caja od kamilice da joj dam...? Hvala vam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi imamo problem otkako smo uveli ch. Još uvek evo kad ima 8meseci.

mozes da das i krusku ili šljivu. Jabuki. Tikvice. Oni otvaraju. Nudi vodu. Sto više... mozes da probas i čas neskadjeni. Ako dojis probaj i ti čaj od kamilice da piješ ali sladak. 

Šmizli voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dojim,ala sam joj caj od kamilice nezasladjen pa cemo videti....i be bih joj davala ch neko vreme neka samo doji dok to ne izbaci

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mozes da prestaneš n kratko,ali misim da se neće rešiti time. Možda do časno. Svakako kad krenete ponovo sa ch ponovo će malo biti tvrdja zbog hrane. Sve u svemu nadam se da nećete imati velike muke kao mi recimo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.