Ljubite li svoju decu/bebe u usta?


odgovora

Objavljeno

Samo da napisem jedan post na ovu temu. U nedelju smo izveli devojcice u parkic na Slaviji. Bilo je dosta stranaca, izmedju ostalog jedna porodica, koliko sam skontala neki nemacki ili holandski, ni sama nisam sigurna. Devojcice Laura i Sabina, jedna po mojoj proceni 10 godina, druga 6. Otac se sve vreme igrao sa njima, jako posvecen, brizan, skace, trci, ali malo malo pa ih zagrli, pomazi, pipka. U jednom trenutku mladja uzme da se ljulja na nekoj zutoj spravi, on stoji pored i kako se ljuljne priblizi mu se i poljube se u usta. I tako jedno 20 puta. Posle je isto to radila i starija devojcica. Ljubnula ih je par puta i majka, ali otac stalno. Definitivno druga kultura, nisam tako nesto videla u parku nikada kod nas za sve ove godine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uzme pa zagrli, pa pomazi po kosi, vratu, struku, meni je to sve krajnje neobicno, posebno sto su devojcice bas velike. A glupirale su se kao da imaju po dve godine obe. Jos uvek sam pod utiskom, morala sam da podelim sa vama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Au...nema čega nema. Ja bih na taj prizor definitivno kolutala očima,a ja bih u njihovim očima bila šta? Majka veštica? Moguće,ali tolika i taaakva prisnost, u tom uzrastu...kuku mene ovako zaostale. Ne daj Bože da to postane moderno, eto ga za koju godinu u svim našim parkovima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Super mi nekako sto su tagovi 'poljupci, ljubav, higijena'. Fali 'boles'"

paper_moon voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znaci ja moram da se selim.Put pod noge i Holandija ili Njemacka.Nema mi druge :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa da i u US je ljubljenje dece u usta normalno. 

 

Kad pogledaš kakvo licimurje, jer je to kultura koju svaku golotinju povezuje sa seksom... 

 

Ironija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Kasno stigoh ali da, ljubim ga svugde ;)

Aj sad pitajte me gde sve. I u obrascice i u nogice i u dupe njegovo malo siljato i u nosic i u ustasca i u rukice i u stomacic i u tabancic i u glavicu pametnicu, sta cu kad ga volEm mlogo :wub:

I da prestacu da ga jubim usta jednog trenutka al ne znam kad , verovatno kad primetim da je porastao i da ce me cudno pogledati ako to uradim ;)

I da kupamo se zajedno ispavamo zajedno ko dve shufnudle , a posle vrvtno nece hteti, moze se reci da koristim momente sad dok je beba posle kad poraste u Divljaka II da imam cega da se secam :wub:

Da potpisem od rijeci do rijeci.

Higijenu mi je malo glupo spominjati u ovom kontekstu, pa mobilni telefoni, kljucevi itd su jedno milion puta prljaviji i puniji kojekakvih bakterija od nasih usana pa nas je masa koji pokleknemo pa sve to dadnemo nasoj djeci kad nam ponestane inspiracije kako da ih usutimo ili zaigramo a oni vreve.

Izmenjeno od strane mama maza
amorfati voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mm (25god) kaže da se do nedavno cmakao sa mamom i tatom kada se vide nakon nekog vremena.. Misli da je to plemenski i potpuno prirodno. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.