Krevet

odgovora

Objavljeno

Mi imamo krevet koji je dosta velik kada se razvuce...ali sve je to uzalu zato sto ja uvek spavam na muzevljevoj polovini...moram lepo da se ususkam,pogotovo zimi!!!

A razmisljam da deci kupim dormeo jastuke..

Moja strina ima sve iz njihovih kolekcija,i jako je zadovoljna,tako da joj svaka sledeca kupovina ima 40-50%popusta,tako da kada budem kupovala,kupicu preko nje...

E i moj tata se vozi na taj Dormeo. Kupio je i meni jastuke ali mi oni stoje u ormaru. Kupovao je i neke posteljine od njih, i to krisom od mame da ga ne bi grdila zbog cene. Sasav covek, time valjda zene treba da se zabavljaju.

Posto mi spavaca soba u stanu jos nije opremljena, mm i ja spavamo u dnevnoj. Imamo ugaonu garnituru koja se izvlaci. Posto je u pitanju Simpo namestaj,nije tako neudobna. Ipak, sanjam o krevetu i nadam se da cemo ove godine da obezbedimo pravi bracni krevet, tim pre sto je moj muz krupan covek i nije mu bas udobno da spava na dascicama i tankom duseku. Ja sam pero laka kategorija pa mi je sve jedno.

Posto cemo praviti krevet, kupicemo dusek u Simpu - oni su provereno dobri.

Valjda...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MOJ KREVET KATASROFA...ujutro me probudi bol koliko je neudoban, a skupljam pare za dormeo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mi spavamo na dvosedu koji je od sundjera i udoban je za spavanje ali je tesan,planiramo da pravimo bracni krevet ovih dana tj.trebao je da bude vec gotov al majstor nikako da se smiluje...a ujedno trebamo da kupimo i dusek i tu smo u dilemi :( dormeo nam je mnogo skup,za simpove kazu da nisu nesto posebno,ima neki koji se prave u nisu i njih kao hvale,ja sam razmisljala da nadjemo nesto poput dormea ali jeftinije al procita da je neko to uradio i da nisu kvalitetni....ako neka ima neku preporuku neka javi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mi spavamo na dvosedu koji je od sundjera i udoban je za spavanje ali je tesan,planiramo da pravimo bracni krevet ovih dana tj.trebao je da bude vec gotov al majstor nikako da se smiluje...a ujedno trebamo da kupimo i dusek i tu smo u dilemi :( dormeo nam je mnogo skup,za simpove kazu da nisu nesto posebno,ima neki koji se prave u nisu i njih kao hvale,ja sam razmisljala da nadjemo nesto poput dormea ali jeftinije al procita da je neko to uradio i da nisu kvalitetni....ako neka ima neku preporuku neka javi :)

Ja sam jednom spavala u godtima kod prijatelja i to je bio njalepsi, najmeksi i najdeblji dusek na svetu. Onu udobnost ne umem da opisem. Rekli su mi da su dusek kupili u Simpu, zato i ja hocu tamo da kupim dusek, a i svima bih preporucila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mi spavamo na dvosedu koji je od sundjera i udoban je za spavanje ali je tesan,planiramo da pravimo bracni krevet ovih dana tj.trebao je da bude vec gotov al majstor nikako da se smiluje...a ujedno trebamo da kupimo i dusek i tu smo u dilemi :( dormeo nam je mnogo skup,za simpove kazu da nisu nesto posebno,ima neki koji se prave u nisu i njih kao hvale,ja sam razmisljala da nadjemo nesto poput dormea ali jeftinije al procita da je neko to uradio i da nisu kvalitetni....ako neka ima neku preporuku neka javi :)

Ja sam jednom spavala u godtima kod prijatelja i to je bio njalepsi, najmeksi i najdeblji dusek na svetu. Onu udobnost ne umem da opisem. Rekli su mi da su dusek kupili u Simpu, zato i ja hocu tamo da kupim dusek, a i svima bih preporucila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam jednom spavala u godtima kod prijatelja i to je bio njalepsi, najmeksi i najdeblji dusek na svetu. Onu udobnost ne umem da opisem. Rekli su mi da su dusek kupili u Simpu, zato i ja hocu tamo da kupim dusek, a i svima bih preporucila.

ja sam u dilemi sto se simpa i njegovog premijera tice :blink:

drug je pre nego sto se ozenio imao premijer za jednu osobu na kome je spavao dok je studirao i kaze da je propao vrlo brzo i da je totalno neudoban...sad imaju neki za francuski koji pravi neka niska firma ne toliko poznata i odusevljeni su...

dever i jetrva imaju premijer i oni su odusevljeni njime...

i sta sad???

nekako mi se cini da bih pare trebala poslusati druga jer je on isprobao i jedan i drugi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam u dilemi sto se simpa i njegovog premijera tice :blink:

drug je pre nego sto se ozenio imao premijer za jednu osobu na kome je spavao dok je studirao i kaze da je propao vrlo brzo i da je totalno neudoban...sad imaju neki za francuski koji pravi neka niska firma ne toliko poznata i odusevljeni su...

dever i jetrva imaju premijer i oni su odusevljeni njime...

i sta sad???

nekako mi se cini da bih pare trebala poslusati druga jer je on isprobao i jedan i drugi :D

Koja niska firma? Mogla bih da prosetam da ispitam tržište u Nišu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi imamo dormeo dusek i jastuke. Sta da kazem, od kad smo ih kupili stvarno spavamo :)

mi isto imamo dormeo dusek i jastuke , ali ne one anatomske vec od sitnih komadica pene - clasic. prezadovoljni smo zaista , cak smo toliko navikli na njih , posebno na jastuke , da kada idemo kod mojih na par dana nosimo i jastuke jer su nam sad drugi (koji su nam bili skroz ok) potpuno neudobni !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koja niska firma? Mogla bih da prosetam da ispitam tržište u Nišu :)

Joj valjda aleksandro,nisam sigurna,provericu pa ti javljam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neka spomenu 40-50% popusta,kad bih nasla nekog ko ima takav popust,bez razmisljanja bih onda uzela dormeo jer bi me tada kostao taman kao simpov premijer...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ogroman! U sobi imamo samo krevet, ormar (koji je zasafljen za zid, tako da je iskoriscen i deo iznad vrata i iznad nasih glava) Radijator za parno grejanje i jedva malo prostora za hodanje. Recimo da ja, deo ormara u kom mi vise haljine i jakne nemogu da otvrim ako se ne namestim u odredjeni polozaj. Al krevet... Krevet nam je ogroman, udoban...(220 x 240) Imam samo problem kad trazim posteljinu za njega...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj valjda aleksandro,nisam sigurna,provericu pa ti javljam.

firma je andrijasevic pa proveri...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

firma je andrijasevic pa proveri...

hvala draga :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hvala draga :)

vidi i koja je cena za 180X200,ovde je lux oko 16000 a delux oko 20000,mozda je tamo jeftinije :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

o ovde je isto. To j ta cena, lux je skoro 16700 a delux je oko 20500.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

o ovde je isto. To j ta cena, lux je skoro 16700 a delux je oko 20500.

to je to,hvala :)

mada,mislim da cu na kraju da uzmem simpov premijer,na akciji je 13000

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Clara82, nesto te neeeema??? ;) Hehehehe.. Kakav je krevet? :D

Isprobavamo krevet heheh..odličan je moram priznati :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi imamo Simpov dusek,kupljen pre 10 godina.Tada je bio najkvalitetniji i mogu vam reci da sam uspela da ga ocuvam,redovno ga okrecuci.Nije kao nekad ali je u dobrom stanju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi imamo problem s krevetima posto smo oboje king-sajz :) bas bas krupni i treba nam prostora. Pored toga, dok smo ziveli u jednosobnom stanu, navikli smo da spavamo odvojeno, na dva siroka kauca, tako da ce biti "zabavno" zpavati zajedno u spavacoj sobi kad se beban rodi. Posto imamo krevet , tj francuski lezaj, koji nam savrseno odgovara po sirini i duzini,ali ciji je dusek zreo za promenu jer se ugiba kad tu spava dvoje,planiramo da kupimo dormeo roll up prostirku...u stvari, svekar i svekrva su se ponudili d anam to kupe :)

ima li neko iskustva s tom prostirkom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo imali prvo onaj francuski lezaj sa kutijom-nocna mora,pa uzeli krevet i Simpov dusek-jos nocnija mora,pa smo uzeli krevet 190x190 i Dormeo dusek,znaci san snova.... :) Sad tek znam sta znaci udobno spavati,odmoriti se,i da se probudis bez da te boli ovo-ono... :) Ja sam prezadovoljna,uskoro uzimamo i sincicu posto i on vise voli da spava na dormeu... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo imali prvo onaj francuski lezaj sa kutijom-nocna mora,pa uzeli krevet i Simpov dusek-jos nocnija mora,pa smo uzeli krevet 190x190 i Dormeo dusek,znaci san snova.... :) Sad tek znam sta znaci udobno spavati,odmoriti se,i da se probudis bez da te boli ovo-ono... :) Ja sam prezadovoljna,uskoro uzimamo i sincicu posto i on vise voli da spava na dormeu... :D

znaci dormeo je extra stvar..porucujem sledeci mesec :rolleyes: jeeeeeeeeee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene,pomagajte!Mali se upiskio u krevet-na dormeo dusek,iscurelo iz pampersa... <_< Da li je neko vec prao ili sta,kako se sme prati ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja imam klasican francuski lezaj,sa kutijom za posteljinu i zicanim jezgrom..Spavam na njemu jedno tri godine i ja sam prezadovoljna...samo na njemu mogu da se naspavam.

Tako da ja ne mogu da pomognem chimami,zao mi je :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi zaista imamo odlican krevet, 220X180 od punog drveta(tresnjino drvo) i dusek je stavrno dobar od jedne firme koja pravi duseke slicne Dormeu, koja pravi stvarno fantasticne duseke, cenom su malo skuplji id Dormea, ali meni licno mnogo udobniji... Jedino sto nas je krevet, dusek i dva nocna stocica izaslo mnogo, ali mislim da smo mirni godinama... :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi spavamo na trosedu. Decji kreveti imaju svoj dusek, neki anatomski, i beba, naravno, dok ima krevetac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.