Krevet

odgovora

Objavljeno

O krevetu cudna spravo, pozdravljam te zdravo zdravo...Krevet na kome spavam mi je uzasan. Skroz je ne udoban, kad legnem upadnem sva i kao da spavam u nekoj rupi, ruke gore a noge dole, uzas...razmisljala sam o kupovini one dormeo prostirke...ima li neka iskustva sa dormeovim proizvodima?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svi spavamo na Dormeo jastucima, ja i sveki smo zadovoljne,  mm nije, a decu niko i ne pita. :rolleyes:

Sto se tice kreveta, pre dve godine sam kupila SImpo trosede (one sa sirokim naslonima) i bas sam nezdovoljna njima. Previse su meki i neudobni. I za sedenje su nikakvi. Skupo sam ih platila i sad nema povratka. Cuti i trpi. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo prosle godine kupili Simpo trosed i .... Sto rece nina,skupo smo ga platili i sad. Nije bas katastrofa ali bilo je i udobnijih

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dušek za bračni krevet (na kome trenutno spavamo bebac i ja) je mm kupio još pre nego što smo počeli da živimo zajedno. Platio ga je dosta, ali vredi svaki dinar. Neki italijanski dušek, koštao je mislim oko 300eu, samo dušek.

MM se lomi na nekom glupom klik klak dvosedu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao, ovo je tema bas za mene :mellow: Mi smo pre mesec dana izbacili nas "bracni krevet" jer je postao samo za deponiju.. strasno.. :unsure: :unsure: Mada me za njega vezuju neke uspomene.. :wub: no, dobro.. Sve ima svoj rok trajanja. Sada spavamo u bivsem svekrvinom krevetu, a nadam se da cemo uskoro i da se malo ponovimo i kupimo novi, samo nas veeliiiki udobni bracni krevet.. dace dobri Bog.. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo kupili obican krevet u ikei gde i dusek koji je odlican al smo ga isto platili sacuvaj Boze.....

mada vec mu je vreme da se menja jer ga imamo par i vise godina...mislim na dusek...

a krevet nam je ogromaaaannnnn.....ali ja bih ipak novi tj lepsi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

naš krevet je baš udoban, super se spava na njemu... i dovoljno je širok da ne moramo da se guramo... ali je polako počeo da se raspada pa je krajnje vreme da kupimo novi... ja bih najviše volela da imam svoju spavaću sobu i bračni krevet koji ne moram svakog dana da sklapam i razvlačim... ali ništa od toga za sada...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi imamo krevet sa ortopedskim dusekom star 3.5god. Jastuke imamo Tempur od memorijske pene i ja ih obozavam! Planiramo uskoro dopuniti spavacu novim krevetom u istom stilu kao i plakari pa bih ja na njih Tempur dusek koji kosta bogatstvo i po :blink: Al smatram da nesto na cemu se provede po 8 sati dnevno mora biti kvalitetno i da i krevet i posteljina vrede svakog ulozenog dinara. ;)

Cure sta mislite o tome da dusek treba menjati svakih 5god? Jel radi neko to ili je samo propaganda proizvodjaca u pitanju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cure sta mislite o tome da dusek treba menjati svakih 5god? Jel radi neko to ili je samo propaganda proizvodjaca u pitanju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi imamo krevet sa ortopedskim dusekom star 3.5god. Jastuke imamo Tempur od memorijske pene i ja ih obozavam! Planiramo uskoro dopuniti spavacu novim krevetom u istom stilu kao i plakari pa bih ja na njih Tempur dusek koji kosta bogatstvo i po :blink: Al smatram da nesto na cemu se provede po 8 sati dnevno mora biti kvalitetno i da i krevet i posteljina vrede svakog ulozenog dinara. ;)

Cure sta mislite o tome da dusek treba menjati svakih 5god? Jel radi neko to ili je samo propaganda proizvodjaca u pitanju?

micilici pa onda sam i ja zrtva propagande tj marketinga koji sam imace studirala...xaxaxaxa...

generalno mislim da ga treba menjati na 5-6 godina, ali opet da li preterujemo ili ne, to ce nam neko "strucnije" lice dati odgovor :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nama ce ispasti da cemo ga menjati pre no sto navrsi 5god, a mislim da ima garanciju od 10. Ali ne planiramo ga baciti vec zadrzati za gostinsku sobu. To bacanje mi deluje ekcesivno ako se recimo ne spava na njemu stalno vec je gostinski krevet u pitanju... Iskreno ne znam nikog ko svakih 5god baci po jedan dusek... Jos kad pomislim da ovaj sto ja hocu (danas sam ga opet gledala u radnji i leskarila na njemu :rolleyes: ) kosta preko £2000, sreca sto je njemu za te pare garancija 15god... Njihovi jastuci koje imamo imaju garanciju od 3god tako da mi je i to prihvatljivo. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi moramo da menjamo krevet sto pre! Katastrofa!!! A i kako ja rastem, moj jadni muzic ima sve manje mesta u njemu! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi imamo krevet koji je dosta velik kada se razvuce...ali sve je to uzalu zato sto ja uvek spavam na muzevljevoj polovini...moram lepo da se ususkam,pogotovo zimi!!!

A razmisljam da deci kupim dormeo jastuke..

Moja strina ima sve iz njihovih kolekcija,i jako je zadovoljna,tako da joj svaka sledeca kupovina ima 40-50%popusta,tako da kada budem kupovala,kupicu preko nje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Naš bračni krevet je pravio stolar 180x200, a dušek smo kupili u Simpu pre 8 godina. Još uvek je udoban za spavanje, ali mislim da treba da se menja, jer ne želim ni da pomislim koliko tu ima grinja! :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo prije nepunih mjesec dana kupili novi bracni krevet, sa sandukom, koji mi bas dobro dodje jer nemamo ostavu. Bio je bas, bas jeftin, ali ja zam se zacudila koliko mi je udoban, i kako se dobro naspavam na njemu. f030.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj krevet je propast pred oči..uskoro kupujemo drugi, sve mi je teže da se namestim u udoban položaj :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MM i moja svekrva su stedeli i ustedeli dosta para i kupili krevete na naduvavanje,nisu losi,mozes da ih namestis kako ti odgovaraju i kosteju samo 100CHF,negde oko 80e.. Ja sam zadovoljna..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi imamo dormeo dusek i jastuke. Sta da kazem, od kad smo ih kupili stvarno spavamo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stigao nov krevet..pišem vam iskustva sutra :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stigao nov krevet..pišem vam iskustva sutra :lol: :lol:

Clara82, nesto te neeeema??? ;) Hehehehe.. Kakav je krevet? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Clara82, nesto te neeeema??? ;) Hehehehe.. Kakav je krevet? :D

Pisala je u temi "Sex u trudnoći", mislim da to sve govori... :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sma se vec pomirila sa tim da bracni krevet nikad necu imati...posto zivimo u garsonjeri onda nam je kauc i krevet za spavanje i za sedenje...naravno NA MOJOJ strani uvek iskoci FEDER pa sam kao fakir,samo se bockam :lol::lol: onda to mm nesto popravi...pa posle par dana,hajde jovo nanovo :lol :lol: : vec smo ga i presvlacili i menjali postavu i propale federe,ALI TAJ JEDAN UVEK MENE NADJE DA BOCKA :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pisala je u temi "Sex u trudnoći", mislim da to sve govori... :P

hahaha..opasna je nasa klara :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pisala je u temi "Sex u trudnoći", mislim da to sve govori... :P

:D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo do pre godinu dana spavali na trosedu na razvlacenje(ziveli u 29 kvadrata).Posle prosirivanja dobili smo spavacu sobu,kupili drveni bracni krevet i satro ortopedski dusek od 150 evra,koji posle par meseci dobije ulubljenje za guzu,pa ga non stop rotiramo.Jedva cekam da ga promenimo,ali sada kada znam da moramo da odvojimo vise para za dusek,malo ce da saceka.A Lei smo promenili dusek u krevecu bas juce :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.