Izlazak bez muza i dece?

odgovora

Objavljeno

Imate li dan (vece) samo za sebe? Umete li da izadjete bez muza i dece u setnju ili  da popijete kafu sa drugaricom?

Ja ne umem. I muz i ja izlazimo zajedno sa decom. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za sada nisam izlazila sama. Ili sa mm ili nas troje zajedno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za sada nisam izlazila sama. Ili sa mm ili nas troje zajedno

isti slucaj!Dok Danilo jos malo poraste pa cu moci sama-a ovako da ga ostavim sa mm plakao bi mu dan,noc bio gladan i upisan,tako da sam sigurnija kad ja to sve uradim!Solo izlazenje ce jos malo da priceka! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja, iskreno, najviše volim kad izađemo nas troje zajedno... i kad god možemo mi idemo zajedno u šetnju... ali ponekad izađem i sama do grada ili odem kod nekog na kafu... s vremena na vreme dete ostane kod bake i deke a nas dvoje sami odemo negde... sad smo veliki pa je malo lakše... dok je bila beba nisam nigde išla bez nje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam ja tih dana. Mm ide na treninge a ja drugi dan sa kumom na kafu...priznajem da sve vreme dok sam bez njih razmisljam sta li rade i nikako ne mogu da se opustim skroz i za znam da li cu ikada moci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izlazim sa drugaricama ne tako cesto,ali od prilike bar dva puta mesecno. Naravno kad sam kod mojih, jer mi oni tada cuvaju cedo,a i tamo su mi drugarice. Naravno, cedo mi je stalno u mislima. Ali da vam kazem,stvarno prija ta vrsta opustanja.Znaci tada pokrecemo samo vesele teme i udarama na zajebanciju,vristimo od smeha,nekada nas ljudi sa strane gledaju kao da bas nismo ciste,ali nama je super. Posle tog izlaska se osecam super,ma preporodjena. Ozbiljne teme i probleme ostavljamo za svakodnevne telefonske razgovore.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja to sebi uvek priuštim... Preko dana na kafu sa drugaricom(najčešće drugom jer imam jako malo drugarica), tada mi Švrću čuva žena koja inače bude tu prepodne...a ako se dogovorim za neku večernju varijantu, onda je čuva mm. Dosta šetamo i zajedno a trudimo se i da je ostavimo ponekad pa da nas dvoje prošetamo sami, odemo na večeru ili u bioskop.

Mislim da je to dobar izduvni ventil. Kad se mm dogovori sa svojim društvom onda ja čuvam malu. Treba dati prostora jedno drugom. Meni i to spada u negovanje braka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moji muskarci, sin i muz, otisli na trening. Da nije ovoliko hladno i ja bih sa cerkom isla u setnju. Ovako druzim se sa vama...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

VECERNJI IZLASCI TIPA KLUBOVI I SLICNO, NE. ALI IDEM CESTO SA DRUGARICAMA PREKO DANA NA KAFU.....MADA I TO CESTO SE NESTO PROREDILO,,,,, :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sa decom kod mojih u Herceg-Novi provodim celo leto tj. celi raspust i tada izađem skoro svako drugo veče sa drugaricama(sat- dva) na piće,a kada nam mm dođe u posetu onda sa njim u noćni provod pošto sam luda za diskotekama,,e onda je u Beogradu mirnija varijanta,uglavnom kafica jutarnja sa drugaricama dok beba spava u kolicima... :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imate li dan (vece) samo za sebe? Umete li da izadjete bez muza i dece u setnju ili  da popijete kafu sa drugaricom?

Ja ne umem. I muz i ja izlazimo zajedno sa decom. 

Pridruzujem se Nina tvojim izjavama,jednostavno ne mogu bez njih nigde...

to je jace od mene

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sa decom kod mojih u Herceg-Novi provodim celo leto tj. celi raspust i tada izađem skoro svako drugo veče sa drugaricama(sat- dva) na piće,a kada nam mm dođe u posetu onda sa njim u noćni provod pošto sam luda za diskotekama,,e onda je u Beogradu mirnija varijanta,uglavnom kafica jutarnja sa drugaricama dok beba spava u kolicima... :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

I ja kod mojih budem u Budvi preko leta :D... Koliko god mogu. Prošlo leto puna 3 meseca... Sad neću moći toliko...ali ću biti makar dva ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja kod mojih budem u Budvi preko leta :D... Koliko god mogu. Prošlo leto puna 3 meseca... Sad neću moći toliko...ali ću biti makar dva ;)

Hej Alexa,ti si Budvanka :rolleyes: e tamo ja i muž izlazimo leti,prvo piceria Pikaso pa neko pićence u još nekom lokalu u Starom gradu pa pravac diskoteka Maximus u Kotoru mmmmmmm jedva čekam leto :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja dosta izlazim bez muzica i deteta ili sa muzicem bez deteta... Umem otici sa prijateljicama na veceru, u pozoriste, bioskop, isto to i sa mm-om.

Takodje idem i na devojacke vikende na 2-3 dana, ostanem kod prijateljice da prespavam u petak posle nocnog provoda pa u subotu idemo u shoping ili na tretmane isl, volim otici u spa na dan i tako... Imamo srece sto mm-ovi ulecu sa cuvanjem kad god treba i recimo samo je ove nedelje vec dve noci spavala kod njih jer zbog posla nismo stizali na vreme je pokupiti pre no sto zaspi...

Takodje i sa mm-om umemo na nas odvojiti vikend i ostati u hotelu nakon neke proslave ili otputovati nekud za godisnjicu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Posto zivimo daleko od bakutanera i deka ,primorani smo da ako zelimo malo lufta jedno drugom da damo ,da ono drugo cuva malenu dok je jedno na "slobodi". Nikada nisam bila ljubitelj nekih nocnih izlazaka,ali preko dana uvek.Setnja,kafa sa drugaricama,mada ih je malo jer sam i od njih daleko -to je nesto sto jednom u 2-3 nedelje mogu sebi da dozvolim.Dobro je sto mm ume da sredi devojcicu dok ja nisam tu.Ume da je nahrani,opere i presvuce , a nekada i da uspava.Meni to mnogo znaci,jer najvise mrzim da izadjem negde ,a onda da me po hiljadu puta zivka i pita sta da radi oko nje.Sto se toga tice,kuc kuc u drvo :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Danas je moj dan za izlazak sa kumom...pada kisa ali nema veze, ponecemo kisobrane...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zakazan termin za cetvrtak vece,JEDVA CEEKKAAAAAAM :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sutra izlazim sa kumom...mm mi je dao pare za sandale i torbu...a posle sopinga, zna se...sladoled...mjnam mnjam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi cemo sledeceg petka, dolazi mi prijateljica koja se podaleko od nas odselila pre pola godine, u medjuvremenu se porodila i sve smo je se uzelele. Bice vecera prvo, a onda zavisi od raspolozenja. Jedino moramo smisliti sta za babysiting jer mm ide na bal.

Petak nakon toga ja idem na bal pod maskama sa koleginicama i kolegama i ostajem nakon toga u hotelu na noc. Sledeceg jutra shoping, po tradiciji.

21-og putujem na 3dana jer imamo takmicenje u dobrotvorne svrhe.

Eto maja meseca isplaniranog ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi cemo sledeceg petka, dolazi mi prijateljica koja se podaleko od nas odselila pre pola godine, u medjuvremenu se porodila i sve smo je se uzelele. Bice vecera prvo, a onda zavisi od raspolozenja. Jedino moramo smisliti sta za babysiting jer mm ide na bal.

Petak nakon toga ja idem na bal pod maskama sa koleginicama i kolegama i ostajem nakon toga u hotelu na noc. Sledeceg jutra shoping, po tradiciji.

21-og putujem na 3dana jer imamo takmicenje u dobrotvorne svrhe.

Eto maja meseca isplaniranog ;)

Wow, Micilici, sve zvuci tako glamurozno... d020.gif Blago tebi.. n005.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Wow, Micilici, sve zvuci tako glamurozno... d020.gif Blago tebi.. n005.gif

Ma nije toliko, mm-ov bal jeste u kodu "crna leptir masna", al moj posto je pod maskama trebalo bi da budemo originalni i imamo maske sa temom arhitekture, jelte, zbog profesije... Malo mene sad mrzi da se sa tim petljam, ne stizem ni najosnovnije, a kamo li masku da pravim :blink:

E a ovo takmicenje je na temu pomoci pri prirodnim katastrofama pa cemo biti pod nizom izazova usred sume. Samo se nadam da nece kisa da se jos i u blatu valjamo :P Sreca pa nam kompanija placa smestaj inace bi u satorima bili. Eto toliko o glamuru :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vauuu.... ne događa se često, ali stvarno dobro dođe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Par godina pred udaju, prestala sam sa cestim nocnim izlascima (valjda to dodje sa godinama :rolleyes: ). Sve se svodilo na to da izadjem jednom mjesecno sa drugaricama na svirku uzivo u nekom restoranu, ili sa dragim u neki od gradskih kafica. A sada... hmmm

Sada mi prija da odem na kaficu u toku dana (podjednako i sa drugaricama i sa mm, njega svrstavam u dajbolje drugove), i svaki put se odusevim kada vidim da neka mlada mama pijucka picence u basti kafica, dok bebica u kolicima spavka... Jedva cekam da i ja tako uzivam! d050.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da je sasvim normalno da ponekad popijem kaficu sa drugaricam, da se prošetamo i ispričamo nasamo, a takođe ta ista varijanta sa mužem, ali najviše volimo kad nas četvoro šetamo, jedemo u restoranu, pijemo kaficu, a deca jedu sladoled, ti trenuci su mi najlepši i tad se super osećam. Naravno, ovo sa drugaricama samo u dnevnoj varijanti, nisam za noćne izlaske, noć je za spavanje i još ponešto sa mužem! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam izlazila sa decom >(sa jednim od njih) dok sam jos bila u Srbiji ,sa drugaricama na kafu,ili odem kod njih,tad je mm bio ovde u Swiss,,,A sad izlazimo samo zajedno... Ja bih izasla npr,sama sa moj svekrvom ,ali ona je i daleko od nas.. A nemam nikod drugog ovde ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.