A gde sam tu ja

odgovora

Objavljeno

Mama Dy šta te to tišti toliko ovih dana.... :unsure::huh:

Da znas samo sam uzdahnula, na ovo tvoje pitanje. Svasta me nesto tisti, dodju dani kada se osecam da sam drugima samo na usluzi..... :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da znas samo sam uzdahnula, na ovo tvoje pitanje. Svasta me nesto tisti, dodju dani kada se osecam da sam drugima samo na usluzi..... :unsure:

uh, ovo mi je tako poznato.. tj i sama sam se ovako osecala ali ranije, pre mm i dece.

sad sam sebi ipak postavila neke standarde a i drugima 'uvela sankcije'..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

uh, ovo mi je tako poznato.. tj i sama sam se ovako osecala ali ranije, pre mm i dece.

sad sam sebi ipak postavila neke standarde a i drugima 'uvela sankcije'..

Cry-icon.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

It's my party, and I'll cry if I want to

Cry if I want to, cry if I want to

You would cry too if it happened to you

Mama Dy, ipak se nadam da nije ništa ozbiljno i da ste ti i tvoja porodica dobro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

It's my party, and I'll cry if I want to

Cry if I want to, cry if I want to

You would cry too if it happened to you

Mama Dy, ipak se nadam da nije ništa ozbiljno i da ste ti i tvoja porodica dobro.

Jesmo svi smo dobro, samo sam negde usput izgubila sebe, svoje zelje, svoje JA, nisam snela da dozvolim, tako sam slaba. Nikako ne smem da se zadovoljim sitnicama. ZNAM< JA ZASLUZUJEM MNOGO VISE.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jedan D-mol me razvali, neki bi to prosto tugom nazvali...........

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jesmo svi smo dobro, samo sam negde usput izgubila sebe, svoje zelje, svoje JA, nisam snela da dozvolim, tako sam slaba. Nikako ne smem da se zadovoljim sitnicama. ZNAM< JA ZASLUZUJEM MNOGO VISE.

Ma pronaći ćeš se u ponoć za NG... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma pronaći ćeš se u ponoć za NG... :)

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jedan D-mol me razvali, neki bi to prosto tugom nazvali...........

Ma ovo je ili pun mesec ili nesto trece ...

nisi jedina samo da znas , big kiss :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gde sam tu ja? Hmmmmmmmmm rastrzana izmedju kucnih poslova i brige o detetu, eto gde sam.

Postala sam sebi zadnja rupa na svirali :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gde sam tu ja? Hmmmmmmmmm rastrzana izmedju kucnih poslova i brige o detetu, eto gde sam.

Postala sam sebi zadnja rupa na svirali :(

kada vremenom sve to samo lepse upakujes bice bolje.

pa kazes;

a gde sam tu ja? trudim se da sto vise vremena provodim sad sa malom smizlom jer vreme brzo proleti i brzo ce da poraste, nerado je ostavljam da odradim kucne poslove. sve mi je u njoj, i sebe gledam kroz nju. njoj sam sve podredila i ne zalim ne sredjenu frizuru i nokte..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kada vremenom sve to samo lepse upakujes bice bolje.

pa kazes;

a gde sam tu ja? trudim se da sto vise vremena provodim sad sa malom smizlom jer vreme brzo proleti i brzo ce da poraste, nerado je ostavljam da odradim kucne poslove. sve mi je u njoj, i sebe gledam kroz nju. njoj sam sve podredila i ne zalim ne sredjenu frizuru i nokte..

:wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kada vremenom sve to samo lepse upakujes bice bolje.

pa kazes;

a gde sam tu ja? trudim se da sto vise vremena provodim sad sa malom smizlom jer vreme brzo proleti i brzo ce da poraste, nerado je ostavljam da odradim kucne poslove. sve mi je u njoj, i sebe gledam kroz nju. njoj sam sve podredila i ne zalim nesredjenu frizuru i nokte..

Divno receno,i naravno da uzivam u majcinstvu i da je volim najvise na svetu, ali iskreno- meni ipak fali vreme za solarijum,nokte,soping, kafu sa drugaricama... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Divno receno,i naravno da uzivam u majcinstvu i da je volim najvise na svetu, ali iskreno- meni ipak fali vreme za solarijum,nokte,soping, kafu sa drugaricama... :D

Skoro sve sa ovog spiska možeš obaviti...ja sama sa 4 i opet sa dobrom voljom se 'sredim' ;) ....ne volim da sam 'zapuštena' NIKAD!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Skoro sve sa ovog spiska možeš obaviti...ja sama sa 4 i opet sa dobrom voljom se 'sredim' ;) ....ne volim da sam 'zapuštena' NIKAD!!!!!!

Naravno da ni ja ne volim, ali nekad ne stizem!

Uvek mi je prioritet skuvan rucak a ne odlazak kod frizera,i opeglan ves a ne kafa sa drugaricom. Znam da ne treba tako da radim,ali sta cu....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Divno receno,i naravno da uzivam u majcinstvu i da je volim najvise na svetu, ali iskreno- meni ipak fali vreme za solarijum,nokte,soping, kafu sa drugaricama... :D

Nokte dok beba spava,ja sam našla devojku koja fenomenalno radi i koja mi dolazi kući...kada beba spava ti se 'manikinišeš'....kafa sa drugaricama je OBAVEZNA,ne baš tako 'mirna',ali dobro opet je popijem sa njima,bolje išta nego ništa....kupovina isto tako,kolica ispred sebe i butici su 'tvoji'....i tako će brzo mala šmizla stasati za vrtić a ti ćeš opet imati neki mirni trenutak za sebe ;)

bikica85 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Naravno da ni ja ne volim, ali nekad ne stizem!

Uvek mi je prioritet skuvan rucak a ne odlazak kod frizera,i opeglan ves a ne kafa sa drugaricom. Znam da ne treba tako da radim,ali sta cu....

I treba da ti bude prioritet i ja sve to radim,ali zar baš moraš sve raditi kada se ššaš...pa ne šišaš se svaki dan....ne radiš manikir svaki dan...ma i ručak i veš će da trpe ako treba ali JA ću biti zadovoljna,,,,shvataš li poentu :rolleyes:

bikica85 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gde sam tu ja? Hmmmmmmmmm rastrzana izmedju kucnih poslova i brige o detetu, eto gde sam.

Postala sam sebi zadnja rupa na svirali :(

I ja sam sebi zadnja rupa na svirali, ali su tu zato tri divna deteta i jedan divan muskarac kojima sam u svakoj varijanti prva! :D Tako da me i ne sekira sto sam sebi zadnja jer mi njihova ljubav sve nadoknadi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni se cini da mi nedostaje samo malo vise sna. Imam vremena da se sredim, uvek, to mi je jako vazno. Od prve bebe, pa do sada, nisam se nijednom zapustila i stignem cak svaki dan da operem kosu, osusim, namazem lice kremom(posto se ne sminkam), sredim kozu na telu, stopala, sve... Radim dosta i dosta vremena provodimo i zajedno, ves ne stoji, svaki dan skuvano. Moze se, bez obzira sto nemamo pomoc i sto je mm cesto van kuce po cela 24h i vise. Jedino bih volela da bebac pocne malo vise da spava nocu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nokte dok beba spava,ja sam našla devojku koja fenomenalno radi i koja mi dolazi kući...kada beba spava ti se 'manikinišeš'....kafa sa drugaricama je OBAVEZNA,ne baš tako 'mirna',ali dobro opet je popijem sa njima,bolje išta nego ništa....kupovina isto tako,kolica ispred sebe i butici su 'tvoji'....i tako će brzo mala šmizla stasati za vrtić a ti ćeš opet imati neki mirni trenutak za sebe ;)

Slazem se sa MNA ;) U kupovinu idem s njom, na kafice isto u lokale gde se ne pusi, nokte i kosu sredim dok spava, a za frizerku je tata pricuva ili ode kod bake na sat vremena, s tim da se ja sisam jednom u 3 meseca tako da to i nije problem :D Meni stan nije blistav, ali uvek je skuvano i oprano, a to sto je mozda ogledalo musavo od njenih ruku i sto bi prozore trebala oprati ne moram bas da trcim odma da radim, radije cu s njom lezati na podu i igrati se ili izaci u setnju ako je lepo vreme. Ja uvek kazem, dok ja imam vremena i za forum uz sve to, e onda imam sigurno i za ostalo :) A to sto sam ja lenja nekad to je druga prica :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Volim da ugadjam mm, deci. Osmeh i sreca u ocima koju vidim je neprocenjiva. Njihova sreca je i moja sreca. I nije mi tesko da im ispunim te male zeljice, jer stvarno to nije nista veliko. Onda dodje mojih pet minuta, kada oni zele da uzvrate, osecam se divno.

E sad ovde tema glasi... do granice samopostovanja. Nikada nisam i nikada necu ugadjati nekome da bi me zavoleo ili da bi ostao kraj mene.

Jesmo svi smo dobro, samo sam negde usput izgubila sebe, svoje zelje, svoje JA, nisam snela da dozvolim, tako sam slaba. Nikako ne smem da se zadovoljim sitnicama. ZNAM< JA ZASLUZUJEM MNOGO VISE.

Mama Dy,nadam se da se nećeš naljutiti,citirala sam tvoj post iz teme 'Da li mužu ugađate do granice samopoštovanja' (čini mi se da se tako zove),slučajno sam naletela na njega,pa htedoh samo da te podsetim da imaš nešto za šta vredi živeti i radovati se...

Bilo mi je jako žao što si tužna već par dana...Kiss.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mama Dy,nadam se da se nećeš naljutiti,citirala sam tvoj post iz teme 'Da li mužu ugađate do granice samopoštovanja' (čini mi se da se tako zove),slučajno sam naletela na njega,pa htedoh samo da te podsetim da imaš nešto za šta vredi živeti i radovati se...

Bilo mi je jako žao što si tužna već par dana...Kiss.

Eh Tika nema moj problem veze sa tim, i sa ovim sto su ove pre mene pisale. Mislim frizura, sminka..i ostalo, imam vremena ja za to. Sto neko vec napisa kad ima vremena za forum... :) I naravno da se ne ljutim. ;) Mene druge stvari muce....Ne znam kako bih to srocila u par recenica a da me razumete.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mama dy,tu smo da pomognemo jedna drugoj, :rolleyes: pricaj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eh Tika nema moj problem veze sa tim, i sa ovim sto su ove pre mene pisale. Mislim frizura, sminka..i ostalo, imam vremena ja za to. Sto neko vec napisa kad ima vremena za forum... :) I naravno da se ne ljutim. ;) Mene druge stvari muce....Ne znam kako bih to srocila u par recenica a da me razumete.

Sestro po osjecanjima ovih dana!!!

Nokti, frizurice i sminkice nikada ne popunjavaju praznine, samo zakamufliraju, da se cini da je sve ok!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sestro po osjecanjima ovih dana!!!

Nokti, frizurice i sminkice nikada ne popunjavaju praznine, samo zakamufliraju, da se cini da je sve ok!

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.