A gde sam tu ja

odgovora

Objavljeno

Danas sam HTELA da odem kod frizera i da sredim kosu ali...evo sedim kuci i cekam majstora za bojler...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E pa drage moje muz me je natero da zovem da zakazem pregled ali posto se nezakazuje oticicu u petak pre podne a muz ce da pazi nasu malu dusicu. Naravno nadam se da ce da bude tako

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni ih je danas cuvala svekrva,a ja sam isla kod drugarica u salon da me malo sisaju i feniraju....kakva opustencija...nije me bilo sat vremena,a kada sam stigla kuci potrcali su mi u zagrljaj kao da me nije bio 2 dana :D :D :wub:

moje duse

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U sredu ja ostavila devojcicu muzu na cuvanje da bi otisla da se posisam, taman stigla na red i sela na stolicu, frizerka mi pokvasila kosu, kad on otvara vrata od salona i dovodi mi dete...nece ona bez tebe, place, bla, bla, bla...joj, kad tad nisam pukla na njega nikad necu. Nastavak je...neka to, sedi na stolicu, ne diraj viklere, pasces...jedva sam cekala da se izvucem sa one stolice i pobegnem kuci...toliko o prici - gde sam tu ja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja se trudim da stignem i odvojim vremena, mada se ponekad i ulenjim, moram priznati...

Na pregled posle 6 nedelja sam isla, posle toga za postavljanje spirale i jos jednu kontrolu. Sledece nedelje ima zakazan Papa test, nedelju nakon toga zubara kod kog idem na 6 meseci i izmedju po potrebi. Kod ocnog na test idem takodje svakih 6 meseci.

Kod frizera odem jednom u dva meseca obicno, ponekad i cesce kad pozelim samo feniranje. Nokte sredjujem sama- kratke, uredne, ali volim otici na pedikir dva puta godisnje, na threading obrva jednom u 3 nedelje, i povremeno na masazu i refleksologiju...

Posto radim za posao sam doterana i sa sminkom- uglavnom laganom. Za izlaske se doteram po propisu.

Sa prijateljicama izlazim jednom nedeljno sa decicom, same na veceru, u shoping isl 2-3 puta mesecno, ponekad i cesce zavisno koje prijateljice ili koleginice su u pitanju.

Ono za sta uvek nadjem vremena su i shoping, internet i knjige. Koliko god posla bilo u kuci, koliko god da izlazim iz kuce u 7-7:30, vracam se u 18-19h, za te stvari ima vremena jer mi pomazu da sacuvam identitet...

Takodje mora biti vremena za fitness, teretanu i plivanje po 3-4 puta nedeljno i od toga ne odustajem evo vec 5 meseci. Pre je bilo dvaput nedeljno, ali mi to nije dovoljno za formu.

E ono o cemo se mm i ja dogovaramo u poslednje vreme je pomoc u kuci. Imamo perace prozora spolja, ali za pranje kupatila, prozore iznutra i to generalno ciscenje bi mi zaista neko dobro dosao... E to ovih dana pokusavam pronaci jer dosad nisam samo iz razloga sto niko ne ume da ocisti ko sto ja cistim :rolleyes: .

Svaka čast. Ovo je za mene naučna fantastika.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sto se tice dugih noktiju,ja mislim da to ni jedna mama nema koja ima decu mladju od 3 godine,ja tako mislim iz razloga sto ti treba dete da operes kada se uneredi,a zamisli da to radis sa dugim noktima...a posle na primer trebas da umesis krofne...no coment!!!

Mozda se neko nece sloziti sa mnom,ali ja tako razmisljam,a sto se tice lakova,ok moze neutralni ili neki french,sto da ne...uvek za

Potpuno se slažem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ма нема нас нигдје...

Наравно мене мој подупире, иди на кафу, купи си ово, уради оно...

И кад ја то лијепо организујем, слиједи познато: уф јесте ме сморио, па што си тако дуго остала, не могу ја то више итд.

Сви су исти...е ја сад то све урадим, а он нека прича колико хоће и шта хоће!

Па доста је било!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ма нема нас нигдје...

Наравно мене мој подупире, иди на кафу, купи си ово, уради оно...

И кад ја то лијепо организујем, слиједи познато: уф јесте ме сморио, па што си тако дуго остала, не могу ја то више итд.

Сви су исти...е ја сад то све урадим, а он нека прича колико хоће и шта хоће!

Па доста је било!!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

muz i ja smo sami sa deteto od prvog dana, moja mama nam je puno pomagala a i svekrva, moje dve sestre.... inace moje dete sada ima 26. meseci i od njegovog rodjenja ja sam uspela da dam 5 ispita diplomiram, a sada radim kod muza. mislim da samo treba imati volje i biti uporan. sto se tice ginekologa ja sam isla posle 6. nedellja na prvi pregled a od tada na svakih 6 meseci, kod zubara isto. inace ja rano legnem oko 10, a ustanem u 7i uspem sve. ja ne radim svaki dan pa mi je to prednost, a moje dete ima moju paznju non stop, igram se sa njim, citamo bajke, lepimo salvete, vunu, ma igramo se svbasta, idemo u parkove, igraonice. iscrpljena sam svaki dan ali uspevam, muz me razume jer i on puno radi, pa kada smo zajedno to vreme iskoristimo najbolje sto umemo, ponekad izadjemo, odemo na veceru , izlet... samo treba sve organizovati

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

muz i ja smo sami sa deteto od prvog dana, moja mama nam je puno pomagala a i svekrva, moje dve sestre.... inace moje dete sada ima 26. meseci i od njegovog rodjenja ja sam uspela da dam 5 ispita diplomiram, a sada radim kod muza. mislim da samo treba imati volje i biti uporan. sto se tice ginekologa ja sam isla posle 6. nedellja na prvi pregled a od tada na svakih 6 meseci, kod zubara isto. inace ja rano legnem oko 10, a ustanem u 7i uspem sve. ja ne radim svaki dan pa mi je to prednost, a moje dete ima moju paznju non stop, igram se sa njim, citamo bajke, lepimo salvete, vunu, ma igramo se svbasta, idemo u parkove, igraonice. iscrpljena sam svaki dan ali uspevam, muz me razume jer i on puno radi, pa kada smo zajedno to vreme iskoristimo najbolje sto umemo, ponekad izadjemo, odemo na veceru , izlet... samo treba sve organizovati

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

muz i ja smo sami sa deteto od prvog dana, moja mama nam je puno pomagala a i svekrva, moje dve sestre.... inace moje dete sada ima 26. meseci i od njegovog rodjenja ja sam uspela da dam 5 ispita diplomiram, a sada radim kod muza. mislim da samo treba imati volje i biti uporan. sto se tice ginekologa ja sam isla posle 6. nedellja na prvi pregled a od tada na svakih 6 meseci, kod zubara isto. inace ja rano legnem oko 10, a ustanem u 7i uspem sve. ja ne radim svaki dan pa mi je to prednost, a moje dete ima moju paznju non stop, igram se sa njim, citamo bajke, lepimo salvete, vunu, ma igramo se svbasta, idemo u parkove, igraonice. iscrpljena sam svaki dan ali uspevam, muz me razume jer i on puno radi, pa kada smo zajedno to vreme iskoristimo najbolje sto umemo, ponekad izadjemo, odemo na veceru , izlet... samo treba sve organizovati

Ako nemaš pomoć teško se organizovati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U sredu ja ostavila devojcicu muzu na cuvanje da bi otisla da se posisam, taman stigla na red i sela na stolicu, frizerka mi pokvasila kosu, kad on otvara vrata od salona i dovodi mi dete...nece ona bez tebe, place, bla, bla, bla...joj, kad tad nisam pukla na njega nikad necu. Nastavak je...neka to, sedi na stolicu, ne diraj viklere, pasces...jedva sam cekala da se izvucem sa one stolice i pobegnem kuci...toliko o prici - gde sam tu ja.

:lol::lol::lol::lol::lol:

znam vise je zalosno nego smesno tebi ali posto mi je zvucalo kao da sam ovo ja napisala, nije mi ostalo nista drugo nego da crknem od smeha :lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U sredu ja ostavila devojcicu muzu na cuvanje da bi otisla da se posisam, taman stigla na red i sela na stolicu, frizerka mi pokvasila kosu, kad on otvara vrata od salona i dovodi mi dete...nece ona bez tebe, place, bla, bla, bla...joj, kad tad nisam pukla na njega nikad necu. Nastavak je...neka to, sedi na stolicu, ne diraj viklere, pasces...jedva sam cekala da se izvucem sa one stolice i pobegnem kuci...toliko o prici - gde sam tu ja.

e ja bi stvarno poludela... s040.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U sredu ja ostavila devojcicu muzu na cuvanje da bi otisla da se posisam, taman stigla na red i sela na stolicu, frizerka mi pokvasila kosu, kad on otvara vrata od salona i dovodi mi dete...nece ona bez tebe, place, bla, bla, bla...joj, kad tad nisam pukla na njega nikad necu. Nastavak je...neka to, sedi na stolicu, ne diraj viklere, pasces...jedva sam cekala da se izvucem sa one stolice i pobegnem kuci...toliko o prici - gde sam tu ja.

d045.gifd045.gifd045.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stvarno strašno :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja jos uvek imam veliki problem da se odvojim od cerkice,zbog mojih zdravstvenih problema/operisala srce/jedva sam cekala da je rodim,da sve dobro prodje i sad ne mogu da je se zasitim,pa se i ne odvajamo iako to i ne valja.a ima ko da je pricuva,ali......tako da ja ne smem da se zalim,radim ovako jer tako mi odgovara,ali ceo dan je oko nje,srecom je naravna beba,gleda crtace iz svoje stolicice,pa ja citkam knnjigu,,skuvam ruckic,a babe mi peglaju sto je velika olaksica.tako da kod mene i nije lose za sada! n070.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja jos uvek imam veliki problem da se odvojim od cerkice,zbog mojih zdravstvenih problema/operisala srce/jedva sam cekala da je rodim,da sve dobro prodje i sad ne mogu da je se zasitim,pa se i ne odvajamo iako to i ne valja.a ima ko da je pricuva,ali......tako da ja ne smem da se zalim,radim ovako jer tako mi odgovara,ali ceo dan je oko nje,srecom je naravna beba,gleda crtace iz svoje stolicice,pa ja citkam knnjigu,,skuvam ruckic,a babe mi peglaju sto je velika olaksica.tako da kod mene i nije lose za sada! n070.gif

To treba izdržati..svaka čast...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To treba izdržati..svaka čast...

BORIM SE!love-smiley-009.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

uFFFFFFFFffff...Ja za sebe bas i nema vremena,osim da se ujutru umije,perem zube ,ocesljam i to je to.. Posle po ceo dan sa decom .... I cistim po kuci... Ne izlazimo cesto jer sad nije lepo vreme,ali kad izadjemo volim lepo i normalno da se obuce,a za to mi treba max 15 min da se sredim .. Zadnji put sam bila kod frizera pre nesto vise od mesec dana ,1dan pre no sta sam krenu za Swiss... A ovde imam bonove za masaze,ali nazalost ne u ovaj grad gde mi zivimo.,tako da kad budem sledeci put isla kod svekrve i kad budem znala malo vise francusko obavezno cu da iskoristi te bonove.. jer mi je to potrebno... Imala sam priliku da uradim jedan relooking,kako vec,da me sisaju ,sminkaju i sve to,ali nisu me primili jer ne znam francuski a oni pa ne znaju engleski... ,Sta cu.. Bice bolje jednog dana... Nadam se..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo sestro po neznanju francuskih/)! Jà Sam dosla kod svekrva u Francusku i takodje nikako da naucim jezik. A trudim se, zaista, samo sto je tezak za medalju!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo jos jedne bruke trebali smo u nedelju da idemo na svaadbu ja sve sredila dete uspavala i po dogovoru sa frizerkom da odem u 2 da mi isplete riblju kost jer mi je duga kosa pa mi smeta, inace frizerka je preko puta mene znaci samo predjem ulicu. Ja samo sto sam sela u stolicu moj muz na vrata ej probudila se place da poludis. Sve kao hoce nesto a nema pojima, jos kad pocne on meni da prica cime da je hranim sta da joj dajem a sta ne ubila bih se majkemi. Pokida mi sve zivce, pogotovo sto sad ne radi na bolovanju je, neznam jos koliko cu da izdrzim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jednom ja posla do apoteke da kupim Humanu,i to je oko 100m od nase kuce,nisam ni stigla do apoteke,a on se dere kako je beba gladna a on ne moze sam da joj napravi,ja sam se ubila od plakanja,jbg mnogo sam emotivna,i placem kad sam nervozna....A ja mogu!Ma mi zene sve mozemo,a oni nista jadni...Kad se ne daj Boze malo izgore po prstu to je kukanje po celi dan,da ti se kosa digne na glavi,a nama se to stalno desava....Mozda sam malo otisla od teme,ali smucilo mi se sve...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sve znam sve sam cula i videla i ovaj moj je zesci placko sve njemu smeta,samo je on bolestan,samo njega boli itd. prici nikad kraja a o samosazaljenju da i ne govorim da te muka uhvati. a ja sve mogu mene nista ne boli ja nikad nisam bolesna ja sam od kamena. Sto je jos gore mi zivimo sa mojima i pricam sa kevom da je pripazi i sara voli baku ona pocne da place moja keva je uzme on je uzme od nje i zove mene da siznes pocenjuje zenu i govorim mu da se skloni jer kad pocnem da radim baka ce da je cuva i da je bolje da se od sad navikava da ostane sa bakom ali on se mesa glupira se vredja zenu. Jer iskreno moja devojcica je vezana za mene i bolje je da je postepeno navikavam da smo odvojene jer ako to ne uradim bice muka ali nemozes od idiota. ma on nezna ni sta ni koliko mu dete jede i pojede a dupeta se nesto kao on zna. bruka i sramota, nedao bog da mi se nesto desi da mora on da vodi racuna sam o njoj neznam sta bi bilo jadno dete.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo sestro po neznanju francuskih/)! Jà Sam dosla kod svekrva u Francusku i takodje nikako da naucim jezik. A trudim se, zaista, samo sto je tezak za medalju!

I ja se trudim ,ali brate uzas koliko polomis jezik dok kazes jednu rec... Znam vec da pricam nesto ,ono osnovno,a i razumem po nesto... Ali kad ne umem da se snadjem ,pocnem na engleskom ,neki razumeju neki ne... Ali reekla sam da jedva cekam da naucim ,jer bre ne mogu vise da podnesem da gledam tv ima neka dobra serija a ja nista ne razumem !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koliko Sam jà dobrih serija upecala i sto kazes ti nista ne razumem! Treba sva cula da ukljucim da bih ukapirala o cemu

je rec! Nema sta-treba da sednemo, zagrejemo stolicu pa cemo posle sve razumeti! :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.