VTO - procesi

odgovora

Objavljeno

Gooootova prvostepena :lol: sutra zovem za drugostepenu .

Jassa da li si zakazala drugostepenu?

Plusic voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mia.....lezala sam dva dana....i zaista vise nema potrebe....cetvrtog dana sam pocela da radim,nemam zahtevan posao pa sam mogla da izdrzim :D

Lena 77 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jassa da li si zakazala drugostepenu?

jesam za 9. Mart su mi zakazali. Srećom ovaj februar je kratak sad će to;)

Lena 77 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma da super brzo ce,bas me zanimalo kojom brzinom sve sad ide,nije strasno:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jesam za 9. Mart su mi zakazali. Srećom ovaj februar je kratak sad će to;)

Super,znaci 3-4 nedelje. Super prosek,brzo ce to :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U pravu si znam i za to, ali prosto me strah. Setam ja po kuci, prinesem, donesem i to ali ne previse. Od sl.nedelje cu malo biti aktivnija. Hvala na savetu :*

Samo ti uzmi vremena koliko ti treba,inace a ne samo za implementaciju. Generalnog sam misljenja da je bolje kako sama mislis da mozes i zelis,u protivnom ako na silu budes aktivnija a ne osecas se tako napravices sebi problem jer ces biti u panici. Ja bih mirovala 2 dana,posle sve normalno...ali to je samo moje misljenje. Samo polako Mia,slusaj sebe i svoje telo. Jedva cekam da javis visoku betu :baby:

Plusic i Mia-ns volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad sam procitala na vestima da se granica za vto pomerila na 42 godine starosti od danas

Plusic i Lena 77 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad sam procitala na vestima da se granica za vto pomerila na 42 godine starosti od danas

Saznavsi za ovu vest.....moj puuuuuz (tako zovem mog muskarca) je izjavio : Da Bog da ni jedna zena ne docekala te godine kako bi rodila svog naslednika.....voleo bih da pri samoj pomisli svaka zena koja to zeli da  ostane trudna :D:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Signora,Mia gde ste???Signora kako si,jesi li radila test,ili cekamo betu?Mia kako si,kad je tebi vreme za betu?Zene saljem vam puno strpljenja i pozitivne energije!!!

Lena 77 i Plusic volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Signora,Mia gde ste???Signora kako si,jesi li radila test,ili cekamo betu?Mia kako si,kad je tebi vreme za betu?Zene saljem vam puno strpljenja i pozitivne energije!!!

hej evo dobro sam..betu radim 20-og ali uradicu test ranije koji dan :) kako si ti? Kako napredujete? :*

Lena 77 i Kikiriki volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Onda cekamo drugu crticu i veliku betu :wub: Mi smo dobro,fino napredujemo,usli u 11-u nedelju.Drzim palceve,i javljaj se obavezno!!!

cojecoje, Plusic, Lena 77 i 2 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Signora,Mia gde ste???Signora kako si,jesi li radila test,ili cekamo betu?Mia kako si,kad je tebi vreme za betu?Zene saljem vam puno strpljenja i pozitivne energije!!!

nisam radila test...izdrzala sam!! sutra ujutru vadim betu.....au ziva nisam :rolleyes:

obavestavam vas...drzite mi fige :wub:

Mia-ns, Lena 77, Kikiriki i 2 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj zene,mene sad zvali iz Ferone da se javim 22.02. u 20h :D Prihvatili su molbu za privatnu kliniku,bas mi je laknulo. I cini mi se ovo brzo ide,meni je drugostepena bila pre 3 nedelje :D

Jao imam leptirice u stomaku,ne skidam osmeh od kad su me pozvali....desava se! Jeeee :baby:

Signora86, jassa, LalaMala i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj zene,mene sad zvali iz Ferone da se javim 22.02. u 20h :D Prihvatili su molbu za privatnu kliniku,bas mi je laknulo. I cini mi se ovo brzo ide,meni je drugostepena bila pre 3 nedelje :D

Jao imam leptirice u stomaku,ne skidam osmeh od kad su me pozvali....desava se! Jeeee :baby:

Bravo ...cestitam....:D

Sad trk po bebe :babycrib:

Lena 77 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lena odlično! Pa to je nekih mesec dana od drugostepene komisije,jel tako?

Lena 77 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lena odlično! Pa to je nekih mesec dana od drugostepene komisije,jel tako?

Nije ni mesec,sutra bi bilo 3 nedelje. A kod njih u Feroni...da,oko 4. Bas sam uzbudjena samo me nervira sto necu stici do endokrinologa da proverim IR...imam zakazano 10.03.

Plusic voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je terapiju za IR prepisala dr u Genezisu a endokrinolog samo potvrdila terapiju...

Lena 77 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj zene,mene sad zvali iz Ferone da se javim 22.02. u 20h :D Prihvatili su molbu za privatnu kliniku,bas mi je laknulo. I cini mi se ovo brzo ide,meni je drugostepena bila pre 3 nedelje :D

Jao imam leptirice u stomaku,ne skidam osmeh od kad su me pozvali....desava se! Jeeee :baby:

Lena  pa to je odlicna vest,super samo nek ide brzo i kako treba

Lena 77 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je terapiju za IR prepisala dr u Genezisu a endokrinolog samo potvrdila terapiju...

Ja sam vec njega pitala tj Bjelicu,kaze da nemam. Pitacu opet nekog kad odem u Feronu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lena  pa to je odlicna vest,super samo nek ide brzo i kako treba

daaaaa,joj davicu vas sad oko bockanja. Taman po etapama :D

zozefinabalerina voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

daaaaa,joj davicu vas sad oko bockanja. Taman po etapama :D

Samo ti sve javljaj :D

 

 

Lena 77 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

toliko o tome da cu izdrzati do sutra....danas sam vadila krv na svoju ruku....beta 234 ! sta kazete??? :angel:

Jaoooo Signora cestitam!!! Divne vesti :baby::wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja bih od srca cestitala draga,mislim da je to to,divna vest:baby:Koliko su tebi vratili embriona?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.