VTO - procesi

odgovora

Objavljeno

Da li neko moze da mi preporuci dobrog endokrinologa  u Bgd ? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li neko moze da mi preporuci dobrog endokrinologa  u Bgd ? 

Moja drugarica ide kod Trbojevica ,kaze da je sjajan.

zozefinabalerina voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zozefina,zao mi je...Naravno samo pozitivno,glavu gore,i u nove pobede!!!!Signora ti bese danas radis betu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Zozefina,zao mi je...Naravno samo pozitivno,glavu gore,i u nove pobede!!!!Signora ti bese danas radis betu?

u utorak....

kada ja da uradim kucni test? pa ubi me neizdrz :)))) sutra je nedelju dana od transfera....

Izmenjeno od strane Signora86
zozefinabalerina voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zoze, moja dr je Vesna Mijailovic. Sjajna endokrinoloskinja, pazljiva i posvecena. Da nije bilo nje, ne znam da li bih sad imala bebija u stomaku.

zozefinabalerina voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Signora,bese blastociste ti vracenje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Signora,bese blastociste ti vracenje?

vracen jedan embrion u stadijumu blastociste...

zozefinabalerina voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znas sta,ja nisam izdrzala i sedmi dan od et sam uradila test.Nikad smirenija i opustenija nisam bila,jer sam znala da je jako rano.Uradi test ako cec biti opustenija,ali bez velikih ocek

zozefinabalerina voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

*bez velikih ocekivanja!Budi pozitivna!!!Mada najbolje da sacekas par dana,jer je jedan embrion.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Grrr poludeo mi telefon!Srecno draga,i drzim palceve,obavezno se javljaj!!!:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Grrr poludeo mi telefon!Srecno draga,i drzim palceve,obavezno se javljaj!!!:wub:

jao hvala ti puno!!!!

bas je tesko skrenuti misli...cas placem cas se smejem. cas imam simptome cas nemam. verovatno je i tebi bilo tako :)

kako se ti osecas? ima li mucnine?

 

Izmenjeno od strane Signora86

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A o simtomima da ne pricam ,i sad kao da ih nemam !!7,8,9,dan od et,sam imala jake bolove,da sam očekivala da cu svakog trenutka da prokrvarim.Veruj da apsolutno NIKAKVE simptome nisam imala,sve isto kao pred ciklus!Sad povremeno mucnine,vrlo blago osetljive grudi,i nista vise!!!Da nije ultrazvuka,ne bih ni verovala da su u meni dva mala srca!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jaooo uzivaj dok su tu mirni njih dvoje :)))))

:babymommy:

Plusic voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

u utorak....

kada ja da uradim kucni test? pa ubi me neizdrz :)))) sutra je nedelju dana od transfera....

Meni je 7dpt test bio negativan a 9dpt pozitivan ali ako ga zagledaš iz petnih žila jer je crtica bila baš bleda (ima slika u pozitivnim testovima) a računaj i da je meni bila blizanačka trudnoća. Doduše meni su trećeg dana vratili 4ćelijski i 5toćelijski embrione. Ako radiš test, računaj da će biti negativan pa ako bude pozitivan da se iznenadiš... bolje nađi na prethodnim stranama ove teme gde sam ubacila tekst šta se dešava nakon transfera dan po dan, meni je pomoglo da preguram tih par dana neizdrža.

Signora86, Plusic i ivannnica volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je 7dpt test bio negativan a 9dpt pozitivan ali ako ga zagledaš iz petnih žila jer je crtica bila baš bleda (ima slika u pozitivnim testovima) a računaj i da je meni bila blizanačka trudnoća. Doduše meni su trećeg dana vratili 4ćelijski i 5toćelijski embrione. Ako radiš test, računaj da će biti negativan pa ako bude pozitivan da se iznenadiš... bolje nađi na prethodnim stranama ove teme gde sam ubacila tekst šta se dešava nakon transfera dan po dan, meni je pomoglo da preguram tih par dana neizdrža.

hvala Kikiriki,pokusacu da nadjem.....

iskreno,probacu da izdrzim do utorka i bete...tako je kako je i ne mogu nista da promenim. nadam se najboljem a ako bi testovi pokazivali jednu crticu(sto je i moguce jer je danas 7 dana od transfera)samo cu se deprimirati bzvz

zozefinabalerina voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam htela da mracim forum, zelim da ostane pozitivan i da bude puno pozitivnih beta i puno, puno lepih beba :baby:.

Hvala vam na podrsci, volim vas punoooo.:wub:.

Radila sam juce i jbg, vise srece neki dr put. Nista se nije desilo.

Meni ostaje da se saberem i krenem u novu borbu . Prvo cu na uz grudi, kolposkopiju pa onda dalje. 

Pocecu ponovo da vezbam i mislim da krenem na akopunkturu. Sledeci put ce biti sve drugacije i nadam se da ce Bog nagraditi trud. 

Saljem ti puno ljubavi i uzvracam tvoje prelepe zelje

zozefinabalerina voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mia-ns kako si ti,kako provodis vreme,jel uzivas:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mia-ns kako si ti,kako provodis vreme,jel uzivas:)

hvala na pitanju..evo lezim vec 5-i dan, ne mrdam, do kupatila i nazad, bas sam se i ulenjila pravo da ti kazem..nemam nikakve simptome a i rano je jos :) trudim se da pozitivno razmisljam ..poljubac za sve hrabrice! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mia ne valja da toliko strogo ležiš, osim ako ti je tako rekao ginekolog. Materica je bolje prokrvljena ako ti je cirkulacija bolja, a cirkulacija je bolja kad se krećeš. Ne kao triatlon, ali idi ženo u šetnju pola sata sat. Neki parkić, kej, negde gde nema puno ljudi da ne potkačiš neku prehladu a gde ima svežeg čistog vazduha. Strogo ležanje je posle, kad ti kaže dr. kad već budeš trudna ako ima potrebe za tim naravno. Ja sam ležala od petog meseca npr. ali do tad sam šetala i imala umerene aktivnosti. 

sakovac, Signora86, Mia-ns i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U pravu si znam i za to, ali prosto me strah. Setam ja po kuci, prinesem, donesem i to ali ne previse. Od sl.nedelje cu malo biti aktivnija. Hvala na savetu :*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemoj da te bude strah :) neće da poispadaju :) a imaće više šanse da se lepo nakače na krvni sud. Nemoj da čekaš sledeću nedelju, idi odmah. Veruj mi i tebi će da prija. Ako ne daj Bože ne uspe to ne može da bude od šetnje već zbog drugih faktora, tako da nemoj da razmišljaš u tom pravcu, a šetnja će im samo pomoći.

Mia-ns voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.