VTO - procesi

odgovora

Objavljeno

Ja sam zvala na ovaj br što je Lena napisala posle 14h i zakazali mi za 8 dana

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

11 dan bakon et , jutros mi se ucinilo kao da je nesto rozikasto na papiru i isla sam da izvadim krv. Imam osecaj kao da cu svaki cas da dobijem ali Bogu hvala nema nista. Rezultati ce biti popodne . . .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

11 dan bakon et , jutros mi se ucinilo kao da je nesto rozikasto na papiru i isla sam da izvadim krv. Imam osecaj kao da cu svaki cas da dobijem ali Bogu hvala nema nista. Rezultati ce biti popodne . . .

Nadam se da je implantacija,hoce tako...drzim fige i javljaj!

zozefinabalerina voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

11 dan bakon et , jutros mi se ucinilo kao da je nesto rozikasto na papiru i isla sam da izvadim krv. Imam osecaj kao da cu svaki cas da dobijem ali Bogu hvala nema nista. Rezultati ce biti popodne . . .

Odlicno si postupila....nadamo se da je sve ok....puno pozzz

zozefinabalerina voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Leno jesi zvala direkciju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jesam,jutros u 8h. Malo se odlepila jer sam pitala sta je s molbom da se prebacim u Feronu iz Betanije jer kad sam zaokruzivala na prvostepenoj nisu jos potpisali sa privatnicima. Rekla mi da posaljem molbu ponovo,sto kontam da oni ni ne citaju mailove...i sad eto ne znam. Cekam. Kaze da ce mi u pozivnom pismu pisati gde da se javim. Rekoh joj da to znam,samo bih volela da to bude Ferona. Nije mi jasno kako cu izlaziti s posla zbog ultrazvuka i pregleda? Radim u ozbiljnoj firmi,jeste privatna ali sam navikla direktora da ne idem ni na bolovanje...nikad za 12 god?! Koliko ste vi puta isli na kontrole tokom pracenja tj stimulacije?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lenka....data mi je stimulacija...prvi put sam se javila posle pet dana...Potom,sve ucestalije na svaka dva dana....znaci sedmi,deveti pa jedanaesti dan....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lenka....data mi je stimulacija...prvi put sam se javila posle pet dana...Potom,sve ucestalije na svaka dva dana....znaci sedmi,deveti pa jedanaesti dan....

Joj pa zato se i nerviram,ne znam kako se izvuci...izaci iz firme?! Uzas ako me ne prebace,znam da cu smisliti nesto samo me sad uhvatila panika razmisljajuci..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lenka....moje misljenje je....da je ovo tebi sad najvazniji period u zivoti...pricaj sa direktorom o svojoj situaciji...sama kazes da si dugo u firmi,pa bas zbog toga bi trebao da ti da neke ustupke...kontam da te dnevno ne bi bilo oko sat vremena na poslu...:D

Lena 77 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U ostalom kod cika B. UZ traje minut...tako da ces najvise vremena jednostavno cekati na red :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

na koju e-mail adresu si slala molbu? ja slala na bmpo@rfzo.rs , niko mi nije odgovorio iz rfzo, ali nakon nekih pet-sest dana me zvali iz piv klinike da jave da sam prebacena kod njih i da uskoro ocekujem pozivno pismo... e sad, to je bilo prosle godine, da li se nesto izmenilo ne znam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bubo,ja znam da je meni ovo najbitniji period...ali ne znas mog direktora. O ovome trenutno s njim nema razgovora,nazalost. Drugacije je u privatnoj firmi i kako koga naviknes...ja za ovih 12 godina uzmem godisnji 2 nedelje i odem na more...i to je to. Ne znam kako cu...

Vesna,niko me nije zvao iz Ferone. Poslala sam im na taj isti msil kso i ti...meni su odgovorili da je dovoljno sto sam im poslala molbu...kako niko nista ne javlja odlucila sam danas da ih kontaktiram...nadam se da ce prihvatiti molbu.

VesnaBesna voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

 

Ja ti od srca zelim da uspes i potpuno te razumem, 20 god staza, nikad bolovanje.  Dva puta sam se bockala i radila i mogu ti reci previse nervoze i tenzije. Prosli mesec sam prekinula bockanje zbog virusa koji sam naravno na poslu zaradila , e zato sam ovaj put otvorila bolovanje i evo vec  cetvrtu nedelju sam na istom. Ovaj put sve je lakse i drugacije bar sto se toga tice.

Stisla sam petlju razgovarala sa direktorom, pa i on je covek i iskrenost uvek prolazi .. .

 

Lena 77 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bubo,ja znam da je meni ovo najbitniji period...ali ne znas mog direktora. O ovome trenutno s njim nema razgovora,nazalost. Drugacije je u privatnoj firmi i kako koga naviknes...ja za ovih 12 godina uzmem godisnji 2 nedelje i odem na more...i to je to. Ne znam kako cu...

Vesna,niko me nije zvao iz Ferone. Poslala sam im na taj isti msil kso i ti...meni su odgovorili da je dovoljno sto sam im poslala molbu...kako niko nista ne javlja odlucila sam danas da ih kontaktiram...nadam se da ce prihvatiti molbu.

Onda jedino sto mogu da uradim za tebe....da ti pruzim podrsku...:babymommy:

Lena 77 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zoze,i ja imam 20 godina radnog staza,nikad bolovanje,nikad kasnjenje...mozda ipak ja nisam normalna :huh::D

Videcu,necu unapred da razvijam filmove samo mi danas takva reakcija....nadam se najboljem. Smislicu vec nesto,zarad cilja naravno.

Bubo,hvala na podrsci :babymommy:

Hvala i svima ostalima ,naravno :wub:

zozefinabalerina voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Upravo sam cula da se pomera granica na 42god starosti

Koliko je to sigurno, gde mogu da proverim? Ako je tacno mozda bi mogla da pokusam i refundiram troskove

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koliko je to sigurno, gde mogu da proverim? Ako je tacno mozda bi mogla da pokusam i refundiram troskove

Bilo je na rts-u na dnevniku

zozefinabalerina voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zakazala sam prvostepenu za 28.02 Jassa ti si imala vise srece da cekas samo nedelju dana,vidis ja tacno tri nedelje.Ali dobro.I pitam tu zenu sto mi se javila na tel da li mi treba uput za supruga za spremogram kaze ona ne,treba joj samo spermogram,Ali cu ja sutra svakako uzeti za svaki slucaj

Plusic voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Jana,ja sam uput za spermogram isto nosila ali nije trebao. Imala drugostepenu 25-og januara.Cisto da se ne mucis. Koliko se ono bese ceka pozivno pismo?

Izmenjeno od strane Lena 77

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lena,koliko si cekala izmedju prve i druge komisije?I znaci ne treba uput,tj  muz ne radi spermogram u Betaniji na drugostepenoj,ako vec ima nalaz iz klinike u kojoj cemo raditi vto?Nadam se da ubrzo dobijas pozivno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prvu sam imala 27.12. a drugostepenu 25.01.,znaci 4 nedelje. Moj je imao spermogram iz privatne laboratorije,iako sam bila zaokruzila Betaniju iz odredjenih okolnosti. Nije trebao uput uopste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro nije strasno pitam zbog briseva isticu mi u aprilu pa valjda cu obaviti obe da tada.

Lena 77 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zoze jel su stigli rezultati bete?

Taman htela isto da pitam,bas bih volela da je visoka beta! Navijam :baby:

zozefinabalerina voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.