VTO - procesi

odgovora

Objavljeno

Drage moje, da vas obavestim da sam imala prvi ultrazvuk i nosim trojke! 

Vuuuuuuucem vas sve sa ove teme ! :D

 

Ma bravooooo, vaspitačice:baby: uljepšala si mi dan!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje, da vas obavestim da sam imala prvi ultrazvuk i nosim trojke! 

Vuuuuuuucem vas sve sa ove teme! :D

 

aaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vaspitacice,divno,cestitam!!! Kakva ce to zurka da bude:baby:!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To je tvoja stvar i nikoga ne treba da interesuje. Ti biras da li ces nekome reci. Sto manje ljudi zna, to bolje...to je moje misljenje.

mi ne bismo nikome rekli da smo mogli sami da isfinansiramo... moji su bili puni podrske, njegovi su se istraumirali i plakali kao da imamo neku smrtonosnu bolest...to je nesto sto mi je najmanje potrebno u tim trenucima. Najbolja drugarica zna i to je to...cisto da ne drzim u sebi i da mogu da se sa nekim ispricam kad imam potrebu. 

Mogu da zamislim sa kakvim savetima bi krenula okolina kad bi znali: jao ima neki covek u nekom selu on to leci, taj i taj je bio i sad ima decu bla bla... znam da bi bilo iz najbolje namere, ali jednostavno mi ne trebaju takve stvari.

Upravo tako!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vaspitacice,divno,cestitam!!! Kakva ce to zurka da bude:baby:!

spremite se i vi! Kolko bese vasa beta i kad je UZ?

zena voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vaspitacice pa to je divnooo  :)

Zurka zurkaaaa :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Masala! Vaspitacice, pa to je diiivno!!! :wub: Svaka cast! :baby: Bice veselo u stomaku, a i van njega posle. :D Prve trojke na ovoj temi. :wub:

stalle, Saskica011 i Espera volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

bravoooo.. divnooo.. cestitammm, svaka cast, woohooo :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vaspitačice bravo!!!!!! To je super vest !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav svima,ja sam nova na ovom forumu. Skoro sve sam iscitala sto ste pisale. Mogu da kazem svaka Vam cast na svemu sto prolazite,a evo I ja cu Vam se pridruziti...uskoro. Od nedelje treba da predam papire u gradsku kucu NS,posto imam decaka od 7god. Espera,da nisi imala hir intervenciju, koliko vremena prodje od podnosenja papira do samog procesa VTO

Saskica011 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Alisa, dobrodosla! Kada sam predala te papire u gradsku kucu, za nedelju dana sam dobila resenje... I, posto idem privatno kod dr Bjelice, cim sam otisla kod njega sa resenjem od grada, on me je pitao kada zelim (ja?!) da radimo VTO.. tj u tom momentu je prevideo da treba prvo da uradi laparoskopiju.. Hocu da kazem da pretpostavljam da bih najdalje za mesec dana bila na programu. ALi zavisi verovatno i od problema zbog kojih par stize na VTO..

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Može li neko da mi objasni kakva anestezija se daje? I koliko dugo sve to traje (embriotransfer)? Uh, blaga me neka frka uhvati, kada pomislim na to, ne znam zašto :(

Najo, draga, ja sam se najvise od svega bojala te totalne anestezije. Ne kako cu reagovati na nju vec tog osecaja da gubis kontrolu nad sobom, ali tog trenutka posle ne mozes ni da se setis kad' dodjes sebi. :) Inace, ja kada se bas jako uplasim necega, odmah mi se (da me izvinete) "pustaju golubovi" i tako je i bilo kada sam isla na aspiraciju. t1803.gif Kada sam legla na onaj sto i rasirila noge, em sam krenula da se tresem, em mi se dole skupilo "jato", pa sam molila Boga da mi ne odleti koji golub u facu dr. Kopitovic. Da me nisu u toj sekundi uspavali mislim da bih dr. Kopitovic uspavala sa jednom mojom "totalkom". :D

Espera, stalle, Saskica011 i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

TJ :lol:

Vaspitacice bravo,bravo i bravo. Postajes legenda ove teme :baby:

stalle voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje, samo da vam javim da sve ide kako treba, sutra ponovo idem na uz i ako dr. Kopitović procjeni (a ona misli da je to -to) u utorak stop injekcija, a u srijedu aspiracija. Približilo se opasno, a ja skoro da nisam ni svjesna :-) malo sam uplašena, a malo nestrpljiva.

Smizla_NS, zena, Sena13 i 4 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

vaspitacice, toliko sam pod utiskom tvojih trojki da sam sanjala nocas da je neka od zena sa foruma javila da ceka cetvorke!

Saskica011, zena i stalle volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

spremite se i vi! Kolko bese vasa beta i kad je UZ?

Hahaha,posto ja vec imam jednu devojcicu to bi bilo bas ludilo!! Beta mi je bila preko 900 14 dan ET. A prvi UZ imam 10 novembra,pa cemo onda videti brojno stanje:D. Sta se kod tebe desava?

stalle i Saskica011 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hahaha,posto ja vec imam jednu devojcicu to bi bilo bas ludilo!! Beta mi je bila preko 900 14 dan ET. A prvi UZ imam 10 novembra,pa cemo onda videti brojno stanje:D. Sta se kod tebe desava?

ja sam trenutno u osmom m, imam jos dve devojcice. Prva je dobijena inseminacijom a ostale trudnoce prirodnim putem. Volim da prelistam i upadnem na ovu temu jer sam nekad razmisljala o tome jer osam god nismo imali dece i jaaaaako me obraduje kada nekome uspe posle tolike zelje i borbe. A za betu....pa mislim da ce biti stvarno zurka, procitala si vaspitacicin slucaj a ona je isto imala veliku betu. Koliko su ti vratili bebica?

nataša p. i zena volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

TJ :D Mislim da su golubovi izleteli kad te je uspavala.

Vaspitacice :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da, da, greška u kucanju. Ja sam i mislila na aspiraciju :) hvala u svakom slučaju na pojašnjenju. Huh, plašljiva sam kao dete neko, tako mi se bar čini. Mada vidim niko ne priča o tome u negativnom kontekstu odnosno da je nešto bolno, tako da se nadam da i nije. 

najo ja sad prvi put bilau dubokoj totalnoj za CR i isecaj je super. Pojma nemas kad utones u san. Nije strasno, cak i prija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

vaspitacica DIiiiiiiivnoooooooooooo divnoooooooo mašala čestitam uuuuuuhuuuuuuuu biće žurka biće žurka sreća sreća radost :):):) :babycrib::babycrib::babycrib:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zenice, opet imam pitanje.. Juce sam dobila, pocela sa kontracepcijom, i pogledam na semi, i vidim da mi pise da cu oko 15 dana piti kontracepciju i onda ispod je precrtan diferelin i suprefact i napisano nesto kao Ontagonisti... Sta bi to moglo da znaci?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ninimimididi,pa to je suuper! Svaka ti cast! Para i dece nikad dosta:D!

Meni su vratili tri embrona,jedan 10,jedan osam i jedan 6 celijski.Dr.je za ovaj treci rekla da bas i ne racuna na njega jer nije bio bas nesto.A i ja sam negde sedmi dan nesto imala smedjkastog pa dok ne vidimo na UZ nista ne znamo.

Espera,ja se u to bas ne razumem,mozda ima neka od clanica da joj je to poznato.Meni je posle kontacepcije isao diferelin.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vaspitačice divnooooo :wub: čestitam od srca, baš sam se iskreno obradovala :baby::baby::baby:

 

Devojke ja imam problemčić, pre dva dana mi je opet krenulo krvarenje, prvo malo, kao par tačkica, a danas već ima malo više, i povremeno me bolucka stomak... Danas mi je 13dc, a ciklus sam dobila tri dana posle negativne bete, i bio je manje-više normalan... Da li imam razloga za paniku, da li da idem kod lekara? Šta vi mislite? Ili možda rade još svi ti silni hormoni od stimulacije za VTO pa zato krvarim... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.