VTO - procesi

odgovora

Objavljeno

Snupi, mislim da znam koji je - dr. Stevan Milatovic. :) Prijatan doktor skroz. :)

Stalle, dobro nam dosla i kao sto i svima zelimo, sto pre nam otisla na trudnicke teme. :D Slazem se sa Sanjom sto se tice IR, jer sam ptvenstveno zbog toga promenila ishranu. Jedino sto sam uzimala od pocetka bockanja do stop injekcije za bolji endometrijum je brazilski orah i ananas. Da li je bas to pomoglo ili ne, ne znam i ne mogu nista da tvrdim, ali u svakom slucaju je zdravo. :D A sto se tice debljine endometrijuma, meni je 6-i dan stimulacije bio 9,6mm, ali to ti je sve individualno i u svakom slucaju ce se on udebljavati iz dana u dan. I kao sto ti je Sanja vec napisala jos je rano za bilo kakve prognoze jajnih celija. Navijamo za veliku betu. :baby:

stalle i *Sanja* volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav devojke,da li neko ima informaciju sta se desava u frontu?dokle su stigli sa pozivima?mi smo prosli drugostepenu komisiju 10.7 a pre tog smo radili vto u martu u frontu na  bez uspeha pa smo predali za drugi pokusaj bez odugovlacenja jer na zalost dugo se ceka na sam postupak.puno srece svima :baby:

Parga mi smo prošli drugostepenu 8.7. :) i rekli su mi u RFZO da ih zovem početkom decembra da vidim kada dolazimo na red u prvoj polovini 2016. Ono što su mi par puta potvrdili jeste da do kraja ove godine nema mesta u Frontu :( 

Parga voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala djevojke! I ja sam svoju ishranu regulisala od kada sam saznala da imam IR,   ali sam mislila baš na ananas kada sam vas pitala za ishranu. Čitala sam da je mnogo dobar za endometrijum, pa sam htjela da vidim da li ga je neka od vas konzumirala u ove svrhe :D  da, Sanja, i ja sam sebi uvela folnu, niko mi nije rekao za to, ali sam se vodila logikom da to ne može da škodi! 

Idem u srijedu pa ćemo vidjeti šta kaže profesorka!

Hvala još jednom hrabre žene, divne ste sve!!!

*Sanja*, Saskica011 i *TJ* volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Parga mi smo prošli drugostepenu 8.7. :) i rekli su mi u RFZO da ih zovem početkom decembra da vidim kada dolazimo na red u prvoj polovini 2016. Ono što su mi par puta potvrdili jeste da do kraja ove godine nema mesta u Frontu :( 

Saskica011,hvala na odgovoru.mi smo onda verovatno u istoj grupi za vto :)  na koji broj tel si ih zvala ja zovem vec par dana na 2646 022 ali mi se niko nije javio.znaci tek posle nove god se mozemo nadati pozivu :(. Da li ti je ovo prva vto?

Saskica011 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav Stalle! Mislim da ne treba da se nesto previse opterecujes debljinom endo. i brojem jc.Doktorka to prati i ako je potrebno pojacava ili smanjuje terapiju.I stvarno,situacija zna da se menja iz dana u dan.Ja nisam bas neki expert za ovu temu ali eto pisem ti ono kako sam ja razmisljala.Meni su odmah uveli Femibion i ono sto su mi stalno podvlacili-BEZ STRESA! E sad,lako reci-tesko uraditi:D.Zelim ti puno srece,pa da ovi nasi jedinci postanu braca i sestre:)

stalle voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Saskica011,hvala na odgovoru.mi smo onda verovatno u istoj grupi za vto :)  na koji broj tel si ih zvala ja zovem vec par dana na 2646 022 ali mi se niko nije javio.znaci tek posle nove god se mozemo nadati pozivu :(. Da li ti je ovo prva vto?

Parga zovi ih na 2053617 i ja pretpostavljam da ćemo ići zajedno :) inače nam jeste ovo prva VTO i nadam se da ćemo biti uspešni iz prve ;) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Parga zovi ih na 2053617 i ja pretpostavljam da ćemo ići zajedno :) inače nam jeste ovo prva VTO i nadam se da ćemo biti uspešni iz prve ;) 

Hvala ti za broj,sad sam zvala rekli su mi isto sto i tebi,da ih zovem pocetkom decembra.super druzicemo se u Frontu ako budemo u istoj grup :) drzim fige da vam bude uspesna iz prve :)

Saskica011 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala ti za broj,sad sam zvala rekli su mi isto sto i tebi,da ih zovem pocetkom decembra.super druzicemo se u Frontu ako budemo u istoj grup :) drzim fige da vam bude uspesna iz prve :)

Naravno dragai  nema na čemu i ja tebi držim fige da ova bude uspešna :wub:

Parga voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Naravno dragai  nema na čemu i ja tebi držim fige da ova bude uspešna :wub:

Hvala,nadam se da ce biti uspesna :wub:

Saskica011 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zena jel danas dan D? ;) 

Mislimo na tebe i čekamo da nam javiš lepe vesti  :wub:

Saskica011, zena i stalle volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a posto je danas Sv Petka, zastitnica zena, ja mislim da je red da budu lepe vesti kod Zene :)

Saskica011, zena, stalle i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje,nikako da se dokopam kompjutera.

Jeste,juce je bio dan D i beta mi je 960!!!! Hvala Vam sto ste me se setile i mislile na mene!

Ja sam jos uvek pomalo u soku jer nisam bas nesto verovala da ce iz prve uspeti.Za dve nedelje na prvi UZ.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje,nikako da se dokopam kompjutera.

Jeste,juce je bio dan D i beta mi je 960!!!! Hvala Vam sto ste me se setile i mislile na mene!

Ja sam jos uvek pomalo u soku jer nisam bas nesto verovala da ce iz prve uspeti.Za dve nedelje na prvi UZ.

 

Cestitam!!!!! Sad odmaraj i uzivaj a mi zajedno sa tobom cekamo da cujemo srculence (ili dva) :D 

zena i stalle volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zena, cestitam! :baby: Diiivne vesti! :wub: Bogami, tu je neka zurkica u stomacicu. :wub:

zena i stalle volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Divne vijestiiii :D odmaraj, uživaj i mazi stomačić. I povuci i nas, da krenemo tvojim putem :-)

zena voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zena, odlicno!! Cestitam! ja sam sledeca! :D

 

Sena13 i zena volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje,nikako da se dokopam kompjutera.

Jeste,juce je bio dan D i beta mi je 960!!!! Hvala Vam sto ste me se setile i mislile na mene!

Ja sam jos uvek pomalo u soku jer nisam bas nesto verovala da ce iz prve uspeti.Za dve nedelje na prvi UZ.

 

DIVNOOOOO! I OBAVEZNO JAVI KOLIKO IMA BEBANA!

zena voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala puno,puno!!! :wub:

Sve Vas odreda vucem i hocu i zelim da  sto pre sa SVIMA VAMA pricam o mucnini,kilogramima,gorusici i dr.slatkim mukama.:D

Nestvaran je osecaj kad ti zene koje niti znas niti poznas daju ovakvu podrsku!!! DIVNE STE!!!

Svaka od nas ima isti cilj a to je da dobije svoje cedo,pa bilo ono prvo,drugo,trece...

Smizla_NS, Saskica011 i stalle volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zena divnoooooo :wub::wub::wub: Čestitam ti od srca, i iskreno ti želim dosadnu i laku trudnoću sa puno uživanja :)

zena voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zena divnooooooooooooo :) čestitam i obavezno nam javni koliko će biti bebana :):):) 

zena voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zena cestitam. Prava beturina :wub: Bice to bebac x 2 :D

stalle i zena volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juhuuuu cestitaaam :)

 

Ajde vuci vuci, da zavrsimo ovu godinu sa sto vise bebironaca :)

zena voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke,mislite da ova beta ukazuje na vise bebica??? To je bio 14-ti dan od ET,a ja ne znam kako idu te vrednosti..

Ali videcemo na UZ,do tada i dalje utrogestan 3x1,femibion i moja redovna terapija eutirox i glukofaz.Da ne dizem tesko i da pazim da se ne prehladim.

Nego,sta se desava kod Vas?Dokle je koja stigla?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja bih rekla da je guzva u stomacicu, ali to je sve individualno :) 

Ja cekam drugostepenu, paralelno skupljam novce za novi pokusaj privatno, pa sta prvo dodje na red.

Nego, pitanjce za one kojima nije uspeo ET, ili koje znaju.. prvi ciklus nakon transfera mi je kasnio nedelju dana, a drugi sada 5 dana ranije i nista nije kao sto je bilo, potpuno mi se promenilo, krenulo sa rozikastim krvarenjem 2 dana pa onda normalno krvarenje ali sve po malo nesto...

koliko dugo ostaju hormoni od pripreme u organizmu? Kada da ocekujem normalizaciju? :)

Saskica011 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zena, jeste beta individualna,ali tvoja jeste visoka. Meni lici na x2 :D meni je bila 180,a TJ ce ti reci kolika je njena bila.

Coje,hoce ciklus malo da se poremeti. Velika je kolicina hormona u organizmu. Cini mi se da sam cula bar tri meseca da treba da se organizam ocisti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.