VTO - procesi

odgovora

Objavljeno

Leptirko,jel treba taj famozni uput za ultrazvuk koji se overeva u socijalnom a radi na drugostepenoj u Betaniji? Da li si mozda cula jel guzva tj da li se dugo ceka do postupka?

Nensi,javljaj sta ima :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bubo super proslo,odradjen transfer,nadam se uspesan :wub: Kako si ti?

Bravo Oblacak! Koliko su ti vratili?

zozefinabalerina voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dve blastociste,nisu nam preporucivali trecu,embriolog kaze da su savrsene,i da po njemu ako dve ubacimo verovatno ce biti dve bebe ;) Bicu ja zadovoljna i jednom,samo neka uspe :) Inace od onih dvanaest oplodjenih,devet je blastocisti :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Leptirko,jel treba taj famozni uput za ultrazvuk koji se overeva u socijalnom a radi na drugostepenoj u Betaniji? Da li si mozda cula jel guzva tj da li se dugo ceka do postupka?

Nensi,javljaj sta ima :rolleyes:

Idem sutra u Betaniju,sve cu ispitati i videti koji uput treba a koji ne.Nemam predstavu koliko se ceka,pitacu doktora...ali evo cele ove godine sve je islo dosta brzo u odnosu na ranije pa se i ja nadam da ce biti tako i sada.Moras da imas mnogo strpljenja i sve to brzo dodje,koliko god da se ceka! 

Lena 77 i Mia-ns volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala leptirko,neko je pisao o zastoju pa zato pitam. Strpljenja imam samo zbog nekog putovanja se pitam ,drzim ti fige da prodje sve super.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zastoj je uvek u Beogradu...jer mi tu ljudi nismo...

Kikiriki voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala leptirko,neko je pisao o zastoju pa zato pitam. Strpljenja imam samo zbog nekog putovanja se pitam ,drzim ti fige da prodje sve super.

Znaci definitivno trebaju dva uputa,jedan za komisiju a drugi za UZ.Dala sam oba i nisu mi vratili nista.O zastoju se pricalo i na tv-u ali sa navodjenjem da ce se ugovori obnoviti.Ja ti savetujem da pozoves Betaniju i zakazes odmah drugostepenu jer su svi termini u narednih mesec dana puni.Bez obzira sto jos nisi prosla prvostepenu zakazi ovu da ti se ne oduzi previse.Nisam bila u prilici da direktno ispitujem o detaljima,kad,sta i kako...ali u principu kontam da ce to sve biti OK a ako ne bude privatnika idemo u Betaniju ;) 

Lena 77 i zozefinabalerina volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sad cekam pozivno pismo,e tada se sve sazna...ono bi trebalo da stigne u roku dve-tri nedelje (bar mi je tako stiglo prosli put).Cekamo i polako napred.Cim bude ja ti javljam da znas sta da ocekujes!

Lena 77 i zozefinabalerina volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dve blastociste,nisu nam preporucivali trecu,embriolog kaze da su savrsene,i da po njemu ako dve ubacimo verovatno ce biti dve bebe ;) Bicu ja zadovoljna i jednom,samo neka uspe :) Inace od onih dvanaest oplodjenih,devet je blastocisti :)

bravo :wub::baby:

Oblacak voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala leptirko puno! Zovem drugostepenu sutra , hvala na savetu :rolleyes:  

Leptirko voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pitace te gde radis vantelesnu,ti kazi ono sto planiras da zaokruzis na prvostepenoj (nece te pitati da li si prosla prvostepenu).Ako je privatna klinika onda dolazis sama u Betaniju,ne mora suprug kod njih da radi spermogram tj ja posto sam na prvostepenoj zaokruzila Feronu danas na drugostepenoj mi nije bio potreban uput za supruga nego je dr pogledao spermogram koji je inace iz Ferone i to je to.Ako se proces radi kod njih u Betaniji onda dolazi i suprug,daje uzorak i zato treba uput.Nije tako bilo prosle god ali tada ni privatnici nisu bili tu.

P.S. zovi za drugostepenu izmedju 07:30-08:30 na onaj broj sto se zavrsava na 300(nemam sad pri ruci,ako ti treba poslacu ti ga).

Lena 77 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao hvala ti puno! Radicu u Genesisu kod Bjelice,od starta sam kod njega pa cu tako i nastaviti. Sta pitaju na prvostepenoj? Jeste da punim 40 god u aprilu pa se malo bojim...

Posalji mi broj molim te. Hvala ti na svemu puno.

Leptirko voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

.

Izmenjeno od strane Lena 77

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Leno,nista ne pitaju na prvoj komisiji samo ti pregledaju papire...i to je to.

Tamo ti rade bake koje proveravaju da li imas sve papire i da li su u roku.

Sto se tice godina mislim da ne treba da brines...pa nemas jos 40 god :D

 

Lena 77 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kazu moras da se opustis sve ide iz glave. .  . Kako da se opustim od svih dana ja sam bas sad uspela da dobijem temperaturu, da nisam uspela da je skinem prekinuli bi stimulaciju. Od jutros je nemam i nastavljm sa bockanhem . Juce sam vadila krv , estradiol mi je 86 a prisli put treci dan je bio 246 da li to treba da me brine ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pazi na merne jedinice...uporedi sa proslom analizom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemam Bubo jos 40,a osecam se kao da imam 20...zato i malo kasnim sa bebcem  ^_^  Uglavnom,sve sam nabavila i idem u utorak na prvostepenu. Kako si ti? Jos koliko do bete? :baby:

zozefinabalerina voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jos nedelju dana....ali.....ali...imam bolove kao pred menstruaciju...

Pokusavam...mislim pozitivno.....medjutim,svadjam se sa mojom glavom :D

zozefinabalerina voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kazu moras da se opustis sve ide iz glave. .  . Kako da se opustim od svih dana ja sam bas sad uspela da dobijem temperaturu, da nisam uspela da je skinem prekinuli bi stimulaciju. Od jutros je nemam i nastavljm sa bockanhem . Juce sam vadila krv , estradiol mi je 86 a prisli put treci dan je bio 246 da li to treba da me brine ?

Moras videti da li ti je u pg/ml ili pmol/L...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li ti bolovi mozda znace nesto pozitivno? Ja se nadam da je tako! Sto se glave tice,mozak je nas ili najveci prijatelj ili neprijatelj. Moj pokojni deda je uvek govorio " Boze,samo zdrave pameti",a to su situacije neizvesnosti i brige koje covek bas ne moze ignorisati u potpunosti. Nesto sto odvaraca misli je najbolje resenje,mada ja mogu i da citam knjigu i imam monolog sa sobom u glavi,u isto vreme :rolleyes:

zozefinabalerina i Buba82 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Menstrualni bolovi mogu da budu dobra vest. Ja sam u prvoj trudnoći pre testa imala tolike menstrualne bolove da nisam ni radila test jer sam bila ubeđena da ću dobiti. Drugi put ih je isto bilo ali nisu bili toliko jaki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moras videti da li ti je u pg/ml ili pmol/L...

oba rezultata ( novi i onaj od proslog puta ) su u pg/ml , radjeni u istoj laboratoriji

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

oba rezultata ( novi i onaj od proslog puta ) su u pg/ml , radjeni u istoj laboratoriji

Meni je bio 71 pg ml u stanju mirovanja....260 pg ml mi je bio posle sest dana Menopurom....tek kad mi je povecana stimulacija onda je skocio na ocekivanu vrednost.

Mislim da ne treba da brines....savet....da to napomenes doktoru kako bi video koju dozu da ti da..

zozefinabalerina voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.