VTO - procesi

odgovora

Objavljeno

Prvo odradis drugu komisiju....pa tek onda cekas pozivno pismo...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Aha,sad mi jasno. Onda kad dobijes pozivno pismo,javljas se po dogovoru za terapiju i vto? Hvala Bubo. Dokle si stigla? Upoznala bebirone?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne brini se....tebe ce klinika zvati pre nego sto ti dobijes pozivno pismo,recimo nekih pet dana ranije.Kad te oni budu nazvali onda opet ides kod drzavnog ginekologa i uzimas uput za stacionarno lecenje,sa tim papirom ooooopeeeet u socijalno da ti to overe.....straaaaasnnooo sta nam rade.

Bebironi....plivaju u stomaku :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa to sam i mislila da oni tebe zovu,zato mi je cudno sto Leptirko kaze da je ona njih zvala da zakaze drugostepenu....ajoj znaci opet uput pa opet socijalno?! Majko mila bas zakomplikovase :mellow:

Bravooooo za bebirone!!! Drzim fige iz sve snage :baby:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cek...cek....mesas....drugostepenu ti zoves...

Imas tri dela procesa:prvostepena (socijalno),drugostepena (betanija) i treci deo...poziv od strane klinike.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad mi je jasno,mislila sam da oni tebe zovu na drugostepenu kad prodjes prvostepenu tj socijalno. Drugostepenu zoves cim prodjes prvostepenu pretpostavljam? Nadam se da ce brzo ici,bez zastoja preteranog.

Kako se ti osecas? Jel mirujes?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kad zavrsis sa prvom komisijiom (muz mora da dodje zbog potpisa) dobijes papire onda zoves drugu komisiju u Betaniji.Odprilike cekas mesec dana (mozda i manje -ja sam isla letos),pojavis se tamo sa svim papirima (neces raditi uz,nema novog spermograma,ne treba prisustvo muza).

Potom ovi iz Betanije sve tvoje papire salju u BG u Rfzo.Iz BG- cekas famozno pismo.Kad dobijes pismo onda ide ova procedura iz proslog posta.

Lena 77 i Leptirko volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bubo kako je prosao transfer?Koliko si lezala posle transfera tamo?Nadam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sve je ok...tamo si dva sata...ne boli,mozda je samo neprijatno...:D

Lena 77 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Oblacak,kako je,trema?Koliko na kraju imate bebirona,koliko ih vracas?

Puno srece sutra :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vrlo malo pozitivne treme ;) Nemam vreme za ni da razmisljam,mi sutra slavimo slavu,pa zurim sve da zavrsim,da sutra mogu da uzivam :D 12 bebirona,ne znamo ni koliko da ubacimo,videcu sta ce i oni da kazu zbog .mogucnosti hiperstimulacije.Cekam danas da mi jave tacan broj bebirona,ako se nesto promenilo,i vreme transfera :angel: Kako si ti Bubo?Nadam se da  tvoje bebirone uzivkaju kod tebe :baby:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E..pa ja sad ovo ne razumem....da li mozes da dobijes hiperstimulaciji i ako ti vrate bebe?

Mi smo dobro...probada,dokle god mi je glava zdrava ....bice sve fantasticno:P

zozefinabalerina voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da,sa rastom bete moze da krene hiperstimulacija,zato se i dr plasi,sutra ce da vidimo sta ce uz da kaze... Uzivkaj ti sa tvojim bebironima,pa da se i mi obradujemo pozitivnim betama :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel zna neko sta je sa misslea?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

 I ja se to pitam,nema je...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Nensi,i ja sam pitala i rekli da ne treba ali eto pise na sajtu a u Bg treba. Nervira me ako ne ponesem da me vrate na dopunu dokumentacije. Ja sam mom rekla da nabavi uput za spermogram za svaki slucaj,ima vec uradjen spermogram i dobar je. Meni je dr Bjelica rekao da ce produziti ugovore sa privatnicima i starosnu granicu pomeriti sa 40 na 42 godine. Meni je taj podatak bitan jer u aprilu punim 40 god.

Hvala ti mnogo ,sutra idemo na komisiju videcu da li  su u opciji jos privatnici ,da li mogu odabrati privatnu kliniku?Nadam se da ce produziti.Kako sa upucena iz socialnog ne salju pozivna pisma za zene koje su odabrale privatnike dok ne saznaju da li ce produziti ugovor,znaci stopirano je i pozivna pisma se ne salju za sad.

Izmenjeno od strane Nensi1984
Lena 77 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bas se o tome radi  kod hiperstimulacije... Do nje dolazi jer beta raste kada se beba ili bebe usade i rastuca beta utice na rast i pucanje folikula a to je u stvari ta hiperstimulacija. I muka traje do 12 nedelje jer tada beta opada.Tako su meni bar objasnili... Ja sam jedva docekala tu 12tu nedelju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prosla sam komisiju bez problema,kod nas u gradu je to formalnost bukvalno...od supruga nijednu analizu nisu pogledali,samo moje onako ovlas.Overili su mi oba uputa + suprugov (uz napomenu da suprugov ne treba jer sam zaokruzila privatnu kliniku i navodno nece traziti da radi spermogram u Betaniji ali eto kad ga imam da ga overe).Mislim da nemaju pojma!!!Zvala sam Betaniju juce celo jutro da zakazem drugostepenu ali nisam uspela da dobijem nikog,od prilike cu samo otici kod mog dr.i to je to.Planiram da do NG odradim i to.Pozdrav!!!

Leptirko mozes mi reci molim te koji dan si bila na komisiji ?brine me da li cu imati mogucnost da izaberem sutra privatnu kliniku?mozes li mi napisati makar u pp koja privatna klinika je bila iz NS u opciji F....a?Hvala mnogo Prosli put su nas omasili privatnici pa boji se da i sad ne prodjemo isto .:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nensi,javi kakvo je stanje u vezi privatnika...da li ce biti produzetka? I kad? Ako ne cujem pre tebe...ja sledece nedelje idem na prvostepenu pa cu tad valjda nesto saznati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Idem sutra, pa ako saznam nesto javljam

Lena 77 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Puuuuunooooo srece :D

Neka stimulacija prodje lako i sa puno kvalitetnih jajnih celija :babycrib:

zozefinabalerina voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Idem sutra, pa ako saznam nesto javljam

Kako je bilo? Izvini ja nisam bila u mogucnosti da idem na forum.Meni su rekli u socijalnom da su privatnici jos uvek tu i da zaokruzim slobodno sta zelim ali ovi nasi definitivno nemaju pojma ni o cemu tako da cekam tvoj odgovor sta kazu novosadjani.Ja sam zaokruzila Feronu.Zakazala sam drugostepenu za 17.01.,i pitala me sestra gde radimo proces kako bi mi dala ispravne instrukcije (suprug ne radi spermogram na dan komisije ako je zaokruzena privatna klinika).

Lena 77 i zozefinabalerina volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.