VTO - procesi

odgovora

Objavljeno

Bubi gde si,ne javljas se,kako si prosla juce?Misslea drzimo fige,jesi li radila betu?Hvala cojecoje :)

zozefinabalerina voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Divno draga,bolje tako nego hiperstimulacija!Nego ja brinem,nema ih da mi jave stanje,juce rekli da ce danas da jave broj oplodjenih <_< Jesu li javili tebi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Rekli su mi da ce danas javiti.

Cak su me i zvali,srce mi bilo u grlu,kad ono pogresno....sestra se malkice zanela :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da ce zvati u vecernjim satima...kontam da su svi pre podne u drzavnim institucijama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bas se nerviram,zivci mi igraju,ako ih nema so pet,ja moram da pozovem,inace cu da poludim -_-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo budi strpljiva...imas odlican broj folikula...videces da ce sve biti ok :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Oblacak, ja sam  otprilike 10 dana posle prve bete dobila prvi put taj ostar probadajuc i paralisuci bol u donjem delu stomaka.(isla odmah kod dr, pregledali me i rekli da mi nema spasa dok beta ne pocne da pada, oko 12te nedelje...) Bukvalno ne moze da se dise ni da se mrdne koliko to boli.. i Posto sam ja imala 14 folikula (a 6 jc) svi ti folikuli su rasli i pucali i pravili tu hiperstimulaciju. Naduvala sam se kao zaba do 8 nedelje i tada sam vec izgubila svaki atom snage, hemoglobin mi je pao ispod granice dovoljne za zivot, zavrsila sam na transfuziji, u Betaniji 7 dana... Bilo je jako strasno. Necu nikoga da plasim, ali hiperstimulacija nikako nije za salu i dobro pratite svoje telo...  Ali dobra stvar je da je bebica sve to dobro podnela i evo je, nema mira u mom stomaku ni pet minuta :)

zozefinabalerina i pupsik volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa to je bas dosta, svaka cast... Meni su za mojih sest oplodjenih blasti reklid a je to odlican rezultat... A vidim da zene imaju i po mnogo vise...U sustini, meni je jedna lepo usadjena  blasta sasvim dosta, pored ovog mog sestogodisnjeg zvrka :D

Kikiriki i zozefinabalerina volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Slazem se sa tobom,dovoljna ce biti jedna :wub: Bubo jesu li se javili tebi?Nema nam je Misslea..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bubo sta bi,nema ni tebe ...A ni Misslea...

KoKod mene jos lepih vesti,jis dve j.c se oplodile i sad ih ima dvanaest Cekamo ponedeljak definitivno,javice nam vreme u nedelju.E sad jedno pitanje,mene i dalje bole,ili bolje reci zigaju jajnici<_< Da li je to normalno,pretpostavljam da je od velikog broja folikula..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@misslea cekamo betu! 

@Oblacak ja sam npr imala samo 7 jajnih celija i bila daleko od hiperstimulacije, ali od aspiracije su me boleli jajnici jos dugo, par nedelja sigurno, a zigali i preko mesec dana :) mislim da je normalno da peckaju i zigaju, ipak su stimulisani, pa procvetali pa izduvani :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala ti cojecoje,bas sam se uplasila hiperstimulacije,mada me samo bole jajnici,piskim non-stop,tako da ne verujem da se zadrzava voda,osecam se dobro,trudim se da pijem dosta tecnosti ,valjda ce da se umire lepo do ponedeljka :) Bubo super,kad ce transfer kod tebe?Meni tek od danas od utrogestana krenulo da se malo vrti,inace sam bas super B) Sto nam je nema Misslea?Nadam se da kuci slavi pozitivnu betu!

Lena 77 i zozefinabalerina volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vala...Oblacak,aj malo pozajmi tih jajnih celija....u deficitu smo :D:D:D

zozefinabalerina voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam imala 16 jć dr. se plašila hiperstimulacije ali na kraju nije je bilo. Mene recimo jajnici uopšte nisu boleli posle aspiracije. Do aspiracije su kidali od bolova, ali posle ne.

Oblacak voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Leptirko,hvala. Nema potrebe da se izvinjavas,ja sam tako procitala na sajtu...sutra cu otici po taj drugi. :rolleyes: Super,javi obavezno u petak kako si prosla. Drzim fige.

Misslea,ja sam cula da je to dobar znak! Iskreno se nadam da jeste.

Prosla sam komisiju bez problema,kod nas u gradu je to formalnost bukvalno...od supruga nijednu analizu nisu pogledali,samo moje onako ovlas.Overili su mi oba uputa + suprugov (uz napomenu da suprugov ne treba jer sam zaokruzila privatnu kliniku i navodno nece traziti da radi spermogram u Betaniji ali eto kad ga imam da ga overe).Mislim da nemaju pojma!!!Zvala sam Betaniju juce celo jutro da zakazem drugostepenu ali nisam uspela da dobijem nikog,od prilike cu samo otici kod mog dr.i to je to.Planiram da do NG odradim i to.Pozdrav!!!

sakovac, Mia-ns i Lena 77 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Videcemo stanje u ponedeljak,nadam se da ce sve biti ok :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Leptirko,super sto si tako dobro prosla! Razmisljam da ne treba ni taj uput za ultrazvuk jer ga neces ni raditi u Betaniji nego privatnoj klinici. Zar ne cekas prvo pozivno pismo pa tek onda zoves Betaniju za drugostepenu komisiju? Sad se zbunih skroz:rolleyes: Ja ovo prvi put radim pa izvini na silnim pitanjima...Hvala na izvestajima :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.