VTO - procesi

odgovora

Objavljeno

Drage zene, retko svratim, ali evo sada videh..

Pilce, bas mi je zao.. ali, znam da se sve desava sa razlogom (to sam i sebi govorila posle prve neuspele vto) i da ce sve doci na svoje bas onda kada treba... Ako mogu nekako da pomognem, tu sam..

Jassa, drzim fige da beta poraste, od srca ti zelim da se bebac lepo zakacio i da ce da raste i raste i raste :))))

Sto se mene tice, znate da sam imala na pocetku one ciste i pad hemoglobina, a sada pre nedelju dana sam imala i napad zuci, pa moram jako da pazim na ishranu, ukinuti su mi svi vitamini, pa ce moja lepojka sve od mene da crpi, a meni sta ostane... :) Inace sam dobro, 25 nedelja...

SVima vam saljem jedan pozitivan zagljaj i ako nekoj mogu nekako pomoci, tu sam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Primalut nor,d a li moze da koristi zena koja ima trombofiliju?

Hvala na odgovoru... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@jassa jesu li danas rezultati opet posle 6?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

drage devojke, dali je neko upoznat sa virusom EPSTEIN-BARR? то је као вирус из групе херпеса или херпес 4 типа, кажу да може да буде узрок побаћаја, и узрок је синдрома сталног умора.. дали нас ико тестира на то? и дали то што си прошао торч и нема херпеса значи и да нема овог EPSTEIN-BARR вируса? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@jassa jesu li danas rezultati opet posle 6?

ma da. Treba da donesu zakon da se rezultat beta hcg ne sme čekati duže od 2 sata,štetno je po zdravlje :)

Espera voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako tako mnogo? Meni uvek bila za dva-dva ipo sata... bas su neki... odakle si? 

Ja sam u Konzilijumu vadila i uvek zamolim za hitno i stignu mi bas brzo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja idem u privatnu u Odžacima pa dok oni to odnesu u Sombor pa dok ovi vrate....bla bla bla. A kod nas u dz se vađenje krvi zakazuje nekih 2 nedelje u napred,kao da imaju toliko posla...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pupsik, ja ne znam ništa o tom virusu. Zašto te on zanima? Da li su ti ga našli?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E Jassa... :) u NS u Biotestu ti stignu rezultati na mail u roku od sat ipo dva..
Otvarati mail od njih mi je bilo nesto najstresnije u zivotu i u prvoj i u drugoj vto :D

 

Kikiriki i pupsik volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh Espera, nikad jace lupanje srca nisam imala nego kad sam otvarala mail iz prve i druge vto :D ali dobro Bg i Ns je drugo...ima gomila laboratorija...kontam da je u manjim mestima takva situacija

jassa, Espera i pupsik volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pupsik, ja ne znam ništa o tom virusu. Zašto te on zanima? Da li su ti ga našli?

нису, него сам сад видела на нету да га проверавају код трудница обавезно у Русији...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam iz Bača tako da mi do ns-a treba sat vremena vožnje i 1000 za gorivo. A do ovog jugolaba i odžacima mi treba 15-20 min. Kad sam toliko čekala do sad ovih nekoliko sati nije ništa ...

pupsik voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh Espera, nikad jace lupanje srca nisam imala nego kad sam otvarala mail iz prve i druge vto :D ali dobro Bg i Ns je drugo...ima gomila laboratorija...kontam da je u manjim mestima takva situacija

мене су звале сестре у року од 40 мин. из Јевремове да ми саопште позитивну бету... плакала сам на глас од среће насред Страхињича Бана...нажалпст не дуго

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Inace, posto smo prvog sina dobili prirodno i to nakon nedelju dana 'truda', mogu vam reci da srce jednako nenormalno lupa i kad cekas sta ce kucni test da pokaze....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj Pupsik,od pozitivne bete pa nadalje se sve mame brinu i nema kraja brigama. Evo ja sam u osmom mesecu i dalje se brinem da li će sve biti ok, i strepim i hvataju me tripovi... Tebi prvi put nije ispalo ok, prvo sve u redu pa onda bzvz, ali daće valjda Bog da sledeći put bude u redu...da se i ti treseš do porođaja i posle :*

Espera voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vala bas. Sto kaze Kikiriki, sve mi ovde smo prosle kroz neke stresove... i ja sad u 8.mesecu pa non stop razmisljam hoce mi sve biti ok :) Stvarno nam treba ordenje dati :D

jassa bre dokle mi da cekamo ovde???

Kikiriki voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam iz Bača tako da mi do ns-a treba sat vremena vožnje i 1000 za gorivo. A do ovog jugolaba i odžacima mi treba 15-20 min. Kad sam toliko čekala do sad ovih nekoliko sati nije ništa ...

Jesu li stigli rezultati?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljudi koji sam ja baksuz. Odem u lab nisu mi gotovi rezultati. Devojka što radi zove Sombor da pita,nestalo im reagensa pa su morali ponovo. Još je ostala 15 min  duže na poslu. Uglavnom beta 88,19 :D:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravo :D prava dupla beta :D 

Cije je to remek delo? Tj koje bolnice? :)

pupsik i jassa volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa to je diiiiivnoooo!!! Sad kupi šampanjac (bezalkoholni)... :D a kad čuješ srculence vadi pampur :* jeee

jassa voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravo :D prava dupla beta :D 

Cije je to remek delo? Tj koje bolnice? :)

betanija,dr Bujas

cojecoje voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Bravooooo Jassooo :baby:

Cuj ti nje baksuz a beta skolski dupla cccc

Izmenjeno od strane sakovac
jassa voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:baby: svratila pre spavanja da pogledam i to je to :)

jassa voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma bravo za celu ekipu i za vas dvoje i za bebana malenog :) divno!!!

jassa voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.