VTO - procesi

odgovora

Objavljeno

Tooo pilče, ti si novi jajnoćelijski šampion! Ja sam dala 16. Ajde sad još 19 super spermića :D pa što Coje kaže 19 cvetića :wub: mališe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Wow svaka cast Pilce :) ja cekam menst, juce trebala doci ali nema je evo ni danas..mada mislim da mozda kasni jer evo vec nedelju dana imam neko ucestalo mokrenje praceno bolom, pa sumnjam na ur.infekciju. htela danas da idem da izvadim nalaz al sve kao dobicu pa dzabe nalaz sa leukocitima. Ali evo nema je jos.. pijem uvin caj, bude mi bolje tokom dana, ali ujutru poludim od tog neugodnog bola. Jel imala neka nesto slicno? 

Pilce wow svaka cast!!! Pratimo teeeee

Пилче voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

 Kupi rastavic u zdravoj hrani i kuvaj caj od njega, supena kasika u 1l vode. Ujutru odnesi urin na analizu jer bitno je da budes zdrava i sigurna na bakterije nisu podivljale. Rastavic uzimaj umesto vode, sto vise to bolje , ako ima nesto sto pre izbacis ali pocni da ga pijes tek sutra kad odneses na analizu. 

Izmenjeno od strane zozefinabalerina
Пилче i Mia-ns volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uvek :* 

Nadam se da nema nista ali za svaki slucaj obavezno uradi urinokulturu

Mia-ns voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo da se i ja javim. Kuma bila na prvom uz, jedna beba, sve ok :) Znaci, prva vto, cetiri usadjena embriona, jedan pobedio i svi smo srecni :) Srecno svima, sve mi se cini da cu se i ja, nakon histeroskopije, druziti sa vama :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Min-as odstrani tu infekciju sto pre ovim receptom sto ti cojecoje dala. Hvala vam na podrsci. Ona stvarno znaci kad procitate i vidite ja jos neko tu ceka lepu vest a neverovatno pri tom vas ne zna licno ali zna u kojoj ste muci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo svima.Nova sam na forumu i po prvi put se spremam za VTO.Uradila sam sve potrebne analize za prvostepenu komisiju ,čekam rezultate i i do kraja nedelje predajem papire u Nemanjinu.Izabracu Valjevo za postupak.Moze li mi neko reci kako ide dalje posle Nemanjine,koliko se ceka na drugostepenu u VIšegradskoj,a koliko posle nje na konsultacije u Valjevu?

zozefinabalerina voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znači razočarana.... Dođem jutros na Betaniju izvadim krv u 7h čekam po ovoj zimi 11h kad treba da uradim uz. U pola  1 dođemo na red za uz ja i još jedno 4-5 žena. I onda moj uz i s...nje .... E2 ok 192 ali folikula 3...triii!!! Da se ubijem:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jassa, nema :( sad samo :) ti uradi sve što je do tebe, a dalje kako bog da. Ne možeš sebe preskočiti, ali možeš da daš sve od sebe. Bolje tri nego 2-1-0.. tako i razmišljaj. Mojoj drugarici od 23 nije uspeo ni jedan da se zakači, a druga je od 3 dobila dva dečaka. Sve može da bude..i dobro i loše, samo nema vraćanja nazad, bori se do poslednje jajne ćelije!

jassa i zozefinabalerina volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne ocajavaj jer ako bude srece to je vise nego dovoljno, glavu gore  i hrabro napred !

jassa voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam na podršci ....diiiiivne ste :wub::wub::wub: Javljam u petak kakva je situacija

zozefinabalerina voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I jedan pravi je dovoljan :wub:

Pilce mislim na tebe :babymommy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala još jednom na podršci. Danas se osećam bolje i još odlučnije da ovo uspe. Uglavnom mi je dr produžila terapiju i uvela Orgalutran jer mi je jedan folikul veći od ostalih pa da ne izgubim i taj. Sutra opet idem na uz pa ćemo videti situaciju,ljubim vas sve. Pilče gde si?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jassa kakva ti je bilo sema i koliki ti je amh?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.