VTO - procesi

odgovora

Objavljeno

Zene ja nisam ok :(:( Pojavile mi se neke promene na grlicu :( Ne znam sta sam Bogu zgresila da se ovako mucim :(

Kakve promene Pilce? Sta je rekao lekar? Papa test? Hajde polako - moze da bude samo infekcija neka banalna koja se resava antibioticima.

kaficica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Kakve promene Pilce? Sta je rekao lekar? Papa test? Hajde polako - moze da bude samo infekcija neka banalna koja se resava antibioticima.

Ne znam Seno, bas me uplasila ova doktorka.Vidne promene na grlicu.Cekam rezultate za tri nedelje pa cu videti. Mnogo mi je to daleko.Eh kad mi je sve u redu bilo oni mi nisu dali da radim VTO  :redmad:

Pitala me dal sam imala upala, dal su mi odnosi bolni ja od toga sto ej ona nabrojala nista nemam...

 

Izmenjeno od strane Пилче
dadatak

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kada si radila poslednji PAPA?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pilce,molim te ne ocajavaj . Ne mora da znaci da je bilo sta strasno. Ne verujem da nesto strasno moze biti za 8.meseci od papa testa. Drzim palceve da ne bude nista strasno i zelim ti to od srca.

 

Пилче voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Aaaaaaaaaaa kada kako staaa? Kako su????

Zar nije ranooo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

TJ cestitam! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam curice ali ovo je vise stvarno ne izdrzivo...

Hajde samo smireno - ako mozes da odes kod nekog boljeg privatnika po drugo misljenje (da ne strepis 3 nedelje) - idi. Pretpostavljam da ti je radila PAPA i da te rezultate cekas a ne biopsiju? Ni ja ne verujem da moze da dodje do dramaticne promene osam meseci od dobrog PAPA testa - verovatno da je neka upala ili tako nesto - zato probaj da odes na jos jedan pregled kod nekog drugog. Meni je tako pre vise od deset godina doktorka u studentskoj poliklinici najcrnju dijagnozu opusteno uspostavila na osnovu ranice na grlicu (a svakih 4-6 meseci radila PAPA i uvek II grupa) bez biopsije i bilo cega... drugi lekar je isti dan pogledao i rekao da je samo ranica od infekcije u pitanju koja bi sama od sebe prosla da je i ne primetim. 

TJ se porodila , javila ISSabela :) CESTITAMO TJ !!!!!!!! :angel:

BRAVO TJ!!!!! CESTITAM OD SVEG SRCA!!!! Kako ste (sve tri) devojke? :D <3

Пилче voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala ti SEno punooo na podrsci , veoma m iznaci :) Hocu trazicu i dala mi je kantarionovo ulje i neke vaginalete da stavim i da se opet vidimo za 3 nedelje sa rezultima.

Nadam se da je dobro i da uziva sa svojim curicama :) Ne znam dal je rano ne razumem se :) :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pilce ne verujem :o Ne mora da znaci da je nista ozbiljno,moguce je da je infekcija. Ali bas sve mora da te snadje :(

Пилче voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sreca radost TJ!!! Neka su zive i zdrave bebice 

a ti Pilce bez brige, znaju da uplase ginekolozi... meni je jednom rekla da imam neku promenu na grlicu i kad sam dosla na kontrolu tresla sam se, da bi mi rekla da mi nije nista ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pilce,ne brini unapred,sve su ti zene rekle,bice to sve kako treba :)

Tj,cestitam od srca :)

Пилче voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pilce, nemoj da panicis, bice sve u redu.. Sacekaj rezultate, do tad ce vec vaginalete odraditi svoje i bice sve ok...

Mi cekamo komisiju na Betaniji... Imali smo zakzano za 28.01, ali danas mi dr javlja da nece biti tu sledece nedelje, vec da dodjemo 4.02. I malo pre shvatim da ce 2.04. biti tri meseca od kako je radjen spermogra, a suprug je na poslovnom putu do sredine februara... Sad cekamo da vidimo sta ce biti, da li ce prihvatiti taj nalaz ili ne...

Пилче voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Pilče moje drago, polako.Sačekaj rezultate. Da li si radila biopsiju ili ti savetuju da radiš? Ja imam ranicu na grliću (i to je promena) ali papa mi je uredna (druga grupa) i kao ne dira se ništa. Mada sam i ja razmišljala da odem na biopsiju da se definitivno utvrdi šta je u pitanju. Ja inače imam nekada bolne odnose, ne baš puno, ali osetim da mi nekad nije prijatno. Uzmi koliko sutra obične tampone i kantarionovo ulje za unutrašnju upotrebu. Umoči dobro tampon i koristi svako veče bar neko vreme. Samo polako, stres je nekad presudan u tim glupavim trenucima, a verujem da kad si u neizvesnosti onda je još gore. Ali poslušaj me, nemoj se unapred nervirati. Grlim te jako!!

 

TJ, pa čestitam ti!!! Kao da je bilo juče kada je beta bila pozitivna :) svaka čast, hrabrice!

Izmenjeno od strane .Naja.
Пилче voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam devojke ja ne znam iskreno sta bih bez vas!!! Poslusacu vas sve i kantarionovo ulje i drugi doktor ,a za narvozu ne mogu bas u potpunosti da obecam :) Ne nista za sad cekaju se rezultati i dala mi neke vaginalete pa opet da se vidimo za tri nedelje.

.Naja. voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage devojke, ukoliko je nekoj potreban pregnil od 5000, klomifen ili primolut nor, neka mi se javi da joj posaljem, meni je ostalo viska.

Пилче i Leptirko volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gde ste zeeeeneeee!?! Ja bila na UZ sve je ok i spremno za pocetak tako da sutra uvece krece bockanje. :  )

Пилче, ivannnica i Kikiriki volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Menopur i Puregol 5 dana pa vadim E2 i na UZ

cojecoje voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tooooo Sakovac! Jeeeej odlično. Znači sad čekamo tvoju i Pupsikovu aspiraciju.

Ja se sve brinem da mi obe bande porastu. Jedva čekam UZ.

sakovac i pupsik volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne brini kikiriki bice to sve ok, mogu misliti koliko jedva cekas uz. Ja jedva cekala danas da vidim da je sve ok a ne ti da cujes tika taka. :  ) Hvala vam puno na podrsci stvarno puno znaci. Vi me zapravo jedino razumete.

pupsik i Kikiriki volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta mi je sa Pupsikom kad je aspiracija? Meni bi trebalo oko 8. da bude aspiracija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cure drzim vam palceve iz prikrajka...zeza me forum a mrzi me non-stop da se ulogujem...ali citaaammm!!!

sakovac voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.