VTO - procesi

odgovora

Objavljeno

eto...nema je još.... :huh::huh::huh:....sad ću da uzmem test i sutra ujutru ga radim....pa šta bude.....B)

Saskice pa navijamo za premijeru :)

Saskica011 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

eto...nema je još.... :huh::huh::huh:....sad ću da uzmem test i sutra ujutru ga radim....pa šta bude.....B)

Srecnoooooo drzim fige da budu dve crtice :) 

Saskica011 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene ja sutra u 10h idem na 2.stepenu komisiju u Front... drz'te fige :D

coje samo napred :) javi kad završite :) :wub:

cojecoje voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Žene moje drage......kako bih vam rekla.....dve crtice jutros :rolleyes::rolleyes::rolleyes: .... pokušala sam da ubacim sliku da mi i vi potvrdite ali ne umem (očigledno) ....i sad sam najblaže rečeno u šoku :wub::wub::wub: posle posla idem da radim betu, pa javljam i te rezultate.....nadam se da će potvrditi ovaj testić od jutros :) i da će stići rezultati do večeras.....sad nemam strpljenja da čekam duže :) 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Saskiceeeeeeeee pa rekoh ti ja da mi oslobodis mesto na Frontu!!!! Cestitaaaammmmm!!!!!!!!!!!! 

Saskica011 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Saskice to je divno!!!! Hajde da nas obradujes lepom betom pa da ti narednih 9 meseci bude najlakse i najdosadnije u zivotu :D

Saskica011 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam drage moje..... :wub: javljam rezultate bete čim mi budu poslali rezultate.....

 

Пилче voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Žene moje drage......kako bih vam rekla.....dve crtice jutros :rolleyes::rolleyes::rolleyes: .... pokušala sam da ubacim sliku da mi i vi potvrdite ali ne umem (očigledno) ....i sad sam najblaže rečeno u šoku :wub::wub::wub: posle posla idem da radim betu, pa javljam i te rezultate.....nadam se da će potvrditi ovaj testić od jutros :) i da će stići rezultati do večeras.....sad nemam strpljenja da čekam duže :) 

 

DIVNO! I JOS JEDAN DOKAZ STA LJUDSKA PSIHA URADI! I DA ONO CUVENO OPUSTI SE NIJE SAMO FRAZA! SA SRECOM!

Saskica011 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitke od srca,probaj preko slikomata da ubacis sliku.Jos jedan dokaz da kada covek digne ruke da ne moze prirodnim putem da ima bebu,i onda se opustis skroz i to je to,a svaka od ovulacije do sledece m se nervira,i umislimo tonu simptoma pa razocarenje i tako u krug,psiha je cudo,sve najlepseeeee:baby:

Saskica011 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Divnoooooooooooo  cestitam  :wub::baby: 

Saskica011 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje da vam prenesem iskustva sa jucerasnjeg ekspertskog ultrazvuka. Sva tri ploda su zdrava i sad mi je pao ogroman kamen sa srca jer definitivno svi ostaju u maminom stomaku! 

Svima zelim puno uspeha u ovoj borbi! Samo hrabro i napred!

Saljem vam bebi prasinu x3! :baby::baby::baby: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje da vam prenesem iskustva sa jucerasnjeg ekspertskog ultrazvuka. Sva tri ploda su zdrava i sad mi je pao ogroman kamen sa srca jer definitivno svi ostaju u maminom stomaku! 

Svima zelim puno uspeha u ovoj borbi! Samo hrabro i napred!

Saljem vam bebi prasinu x3! :baby::baby::baby: 

A TEBI LAKU TRUDNOCU I DA STO DUZE IZDRZITE! VERA, LJUBAV I NADA SU CUDO!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vaspitacice, bravo! Cestitam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje da vam prenesem iskustva sa jucerasnjeg ekspertskog ultrazvuka. Sva tri ploda su zdrava i sad mi je pao ogroman kamen sa srca jer definitivno svi ostaju u maminom stomaku! 

Svima zelim puno uspeha u ovoj borbi! Samo hrabro i napred!

Saljem vam bebi prasinu x3! :baby::baby::baby: 

bravo bravo bravo :wub::wub::wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam od srca,koliki ti kasni bas je velika beta?

Saskica011 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Saškice, pa čestitam! Velika beta, miriše na dve možda tri bebice :wub:.

 

Vaspitačice, preprelep ti je ticker!! I baš lepa vest da su i dalje tu tri mrvice. 

Saskica011 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene ja sutra u 10h idem na 2.stepenu komisiju u Front... drz'te fige :D

Drzimo palceve veruj u uspeh mala i bice sve ok :)

Žene moje drage......kako bih vam rekla.....dve crtice jutros :rolleyes::rolleyes::rolleyes: .... pokušala sam da ubacim sliku da mi i vi potvrdite ali ne umem (očigledno) ....i sad sam najblaže rečeno u šoku :wub::wub::wub: posle posla idem da radim betu, pa javljam i te rezultate.....nadam se da će potvrditi ovaj testić od jutros :) i da će stići rezultati do večeras.....sad nemam strpljenja da čekam duže :) 

 

PA TI SI KRALJICA!!!! BRAVOOOOOOOOO!!! KAKO JE REAGOVAO MM?

Drage moje da vam prenesem iskustva sa jucerasnjeg ekspertskog ultrazvuka. Sva tri ploda su zdrava i sad mi je pao ogroman kamen sa srca jer definitivno svi ostaju u maminom stomaku! 

Svima zelim puno uspeha u ovoj borbi! Samo hrabro i napred!

Saljem vam bebi prasinu x3! :baby::baby::baby: 

Pa ti imas tim za stoni tenis covece @!! Svaka cast!!!

zene...stigla beta ...7424.....:o:rolleyes:

Bogami Vaspitacica ti dala za betu puta 3!! Ocekujemo veklike vesti!!

Saskica011, cojecoje i stalle volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Saskice, draga, sad' si me sokirala! Pozitivno, naravno. Pa to je diiiiiiiiiiiivnooo!!! :wub: I bravo za betu! :baby:Pa koliko ti tacno kasni? Pricaj sve! Jao jako si me sada obradovala. :wub: Zelim ti najlepsu mogucu trudnocu. A i svim ostalim cekalicama - zasluzile ste. :wub:

Vaspitacice, pa nisam ni sumnjala da moze da bude drugacije. Jos jednom ti cestitam od srca i zelim ti da sto lakse i duze izguras trudnocu. :wub: Mamini mali borci. :wub:

Jao koliko lepih vesti! :wub::wub::wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo me drage moje...jos sam pomalo u soku :rolleyes:...kasnila mi je 4 dana i onako bezveze juce ujutru uradim test,kad posle par sekundi obe srte...i ne micu.....kad se nisam preturila nasred kupatila :D .... a mm se prvo zbunio pa krenuo da ljubi tibu ko lud :D:D:D .... i sinoc me samo gleda i smeska se.....nije mu najjasnija beta sto je tolika a ja ga zezam - mozda ce da bude vise od jedne bebe....e sad treba da zakazem kod moje dr ako uspem sutra ili prekosutra ako ne onda u ponedeljak....mada ja sam uzela jos 9 dana starog odmora od danas i posle odoh na bolovanje ;) .... hvala vam puno svima na podrsci, nastavljamo borbu dalje, praticu vas i ovde a i polako da prelayite u prvi trimestar ;) 

 

vaspitacice jos jednom bravo za tri mala borca bas sam srecna :)

 

coje ti sad mozes umesto mene u Front ;) ... kad smo vec kod Fronta - moracu da ih zovem da im kazem lepe vesti cim zavrsim sa mojom doktorkom....

TJ draga ti i dvoje lepotice uzivate :wub: i mene je sad ovo bas iznenadilo, juce sam bila skroz blentava na poslu ne znam ni sta sam ni kako radila :D:D

 

Pilce borcu nas najveci mislim na tebe :wub:

 

Saljem svima puuuuuuuuuno poljubaca i vucem nosice i zatrpavam vas bebi prasinom :babycrib::wub::babymommy:

*TJ*, Vuciguraj, eleena i 4 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

BRAVOOO djevojke! Divne, divne novosti! Vraćate nadu i budite odlučnost da krenemo vašim putem. Deda Mraz vam je poranio ove godine, zato uživajte! :babymommy: za sve hrabriše

Saskica011, cojecoje i *TJ* volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.