VTO - procesi

odgovora

Objavljeno

Sad mi javise,od sutra pocinjemo bockanje...kratka sema...:baby::baby:

Šta si dobila od terapije?

PanonskaVila voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Šta si dobila od terapije?

Isto sto i ti,mislim....Fostimon,al 150. I za 6dana na kontolu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Može da,utrogestan. Mislim da i fraksi može ali pošto ja fraksi primam uveče u 10 h ne mogu ići u dom zdravlja da primam pa sam kupila...

Nalog za fraksi ili clexan se moze uzeti u domu zdravlja, kada se utvrdi trudnoca. Meni obicno daju na 15 dana. Ja odem u ambulantu za primanje i oni mi daju inekcije za 7 dana da ponesem kuci. Ja sam ranije kupovala ali sam resila da ovako uzima jer sam davala 15000 mesecno za clexan (jedna kosta 500). A ako nece da ti daju pomeraj svaki dan po pola sata unazad dok ne dodjes do 19h i onda mozes da ides kod njih da te bockaju (za pomeranje mi je rekao hematolog da moze i po sat da se pomeri).

A sto se tice estrofema to je totalni bezobrazluk, i ja sam ga kupovala jer nije registrovan. Ja sam pila estrofem do 12 nedelje punu dozu pa posle toga tri nedelje smanjenu (svake nedelje su mi smanjivali po jednu dok nisam prestala, kod nas u klinici ne preporucuju naglo prestajanje).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako su naše trudnice Jana i Miki? Vilo kako ide bockanje? U mene danas ušla neka nervoza,kako mi se približava dan za betu. Osećam bol u stomaku već danima kao da ću svaki čas da dobijem. Baš mi je frkaaaa....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jasso samo hrabro, sve ce biti super, kad radis betu? Ja sam ok, malo imam mucnine, ponekad osetim neko ziganje u predelu jajnika, u utorak konacno uz pa da vidimo sta ce biti i onda ce biti lakse. :babymommy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako su naše trudnice Jana i Miki? Vilo kako ide bockanje? U mene danas ušla neka nervoza,kako mi se približava dan za betu. Osećam bol u stomaku već danima kao da ću svaki čas da dobijem. Baš mi je frkaaaa....

Taj bol može da znači da si ili trudna ili ćeš da dobiješ. E, sudbino...kako nema da npr. čim zatrudniš, koža ti poplavi. Pa sad ako izgledaš kao štrumpf trudna si, ako ne...nisi. A ne ovako, gatanje- ili jesi, ili nisi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Miki,jesi bila na uz? Kakvo je brojčano stanje? Ja sam se nešto preračunala neki dan. Danas mi je 10 da od et pa sam išla vaditi krv ali nešto se ne nadam pozitivnoj beti. Jutros sam radila test,ali nema druge crte ni u najavi :( Čekam rezultate....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Džabe Bubo...:(Beta manja od 1...:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jasso,zao mi je,drzi se...sta kazu sa klinike?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Džabe Bubo...:(Beta manja od 1...:(

A jebe mu misa viseeee...u dupe na vasar..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izvinjavam se na recniku...ali jbt..dokle vise..

Nesto ne stima...znaci pola sam izbrisala..sve same psovkee..

Jassoo...draga...znam da ces se izdici..mozes ti to...

tiki tile, jassa i Plusic volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

 :( Ne daj se Jasso!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh jassooo bas mi je zao, a mi danas culi otkucaje dva srca, sve je ok, divan osecaj, zelim svima da ga sto pre osete :babycrib::babycrib:

Jana jana, jassa, Lole i 3 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jbg,žene kako je traljavo krenilo tako se i završilo. Sa klinike mi rekli da ponovim betu za 2 dana da budemo sigurni <_< Gledaću da što pre skupim nalaze za komisiju da uvatim privatnike dok su još na spisku. Mada ću mislim menjati kliniku i zahtevati histero...i obavezno uraditi trombofilije a možda i kariotipe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jbg,žene kako je traljavo krenilo tako se i završilo. Sa klinike mi rekli da ponovim betu za 2 dana da budemo sigurni <_< Gledaću da što pre skupim nalaze za komisiju da uvatim privatnike dok su još na spisku. Mada ću mislim menjati kliniku i zahtevati histero...i obavezno uraditi trombofilije a možda i kariotipe.

Jasso..draga  ... vidi one analize za hepatitis i te gluposti to ti traje godinu dana..

Drugo,imas na popustima sve briseve,uz i kolpo za 5000 din..

Kreni sa analizama odmah od sledeceg ciklusa..moja topla preporuka..znaci samo uzmes uput za hormone..Veruj mi uspeces do kraja godine..

Pa opet ona tvoja sjajna taktika zakazivanjem odmah prve i druge komisije..uhuuuuu...

Uz tebe sam da znas...ipak tebe najduze znam :babymommy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To sam odmah danas,pregledala i odvojila to što mi još važi ,sledeći ciklus mogu hormone pre toga briseve,papa i kolposkopiju muž spermogram briseve i spermokulturu može sve privatno da odradi za jedan dan. I odma zakazivanje komisije a posle mogu laganini drugostepenu.

Buba82, tiki tile i Lole volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.