VTO - procesi

odgovora

Objavljeno

Bubo lep provod,ja odmaram i cekam,vadicu od nedelje,kad mi dodje kraj strplenju:)

jano ima li šta novo kod tebe?

Jana jana voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jos nista Jasso,betu vadim za koji dan,testove sam jos na pocetku rekla da necu raditi.Odmara i cekam.Kako si ti posle aspiracije,jel su ti javili sta za transfer?

zozefinabalerina i Miki986 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uf danas sam dobro ako izuzmemo malo boluckanje jajnika ali juče sam htela da umrem od glavobolje. Sve mi je pulsiralo u glavi od bola,da li od anestezije ili čega već. Nisu mi još ništa javili. Ne znam da li je to dobro ili loše. Ja se nadam dobro :D Obraduj nas,što pre :babymommy:

Jana jana voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jasso mislimo na tebe danas...:babymommy:

Ja jos nisam dobila,a u utorak vece poslednju tabletu popila...izdaje me strpljenjeeee:angry:

zozefinabalerina voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jano diiiivno,čestitam draga. Evo mene posle transfera. Opet samo imali samo 1 embrion. Ja se nadam 1 ali vredan. Za 10 dana beta,nadam se da ću se pridružiti tebi i Miki pa da budemo trio-fantastiko :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja samo da vam mahnem iz prelepog plavetnila :wub:....cestitke Jani i Mikiju :babycrib:

Tebi Jasso...iako je jedan embrioncic zelim da se lepo podeli pa da vijas blizance po kuci...tad ces imati extra liniju :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene vadila sam jutros krv,beta 335:babymommy:Sa klinike su mi rekli da je odlicna i da je ponovim u ponedeljak.Nadam se da ce biti ok.Miki pratim te:)Jasso srecno danas sa tvojim bebicama

:wub::baby::babymommy::wub:

Miki986, Jana jana i Buba82 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ćao svima.

nakon čitanja raznih foruma, javila mi se potreba da se priključim ovom forumu i uključim u komunikaciju i razemnu iskustava, ideja, saveta, radosti...

Svim mamama koje su uspešno prošle vto čestitam I delim vašu sreću i radost.

Svima koji tek treba da rade postupak, želim sreću I šaljem pozitivne vibracije.

Mi smo prošle nedelje prošli Betaniju I sada čekamo poziv za bolnicu.

Videla sam da je Lole pisala da je nešto baš brzo dobila poziv za konsultacije...

nadam se da ćemo i mi tako proći.

:angel:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tiki...mene su sa klinike pozvali posle deset dana ugovorili konsultaciju i jos otrilike toliko sam cekala pismo..tako da nemoj da brigas...kako ima dosta privatnika tako je sve i brze..:D

Gde radite vto..sta je problem?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene su posle 3 nedelje zvali sa klinike na konsultacije i rekli da za  koji dan ce mi stici pismo, to je bio petak, a u cetvrtak posle su me zvali iz socijalnog da dodjem po pismo licno jer mi nece stici do utorka (kada su bile zakazane konsultacije). Jer sa pismom ides kod svog ginekologa po uput za stacionarno lecenje u odabranoj klinici pa se opet ( ranom zorom) vracas u socijalno da ti overe taj uput i daju jos jedan obrazac

tiki tile voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Buba82 i Lole hvala vam na odgovorima.

Radimo u Genezisu. Kod mene su svi nalazi uredni. Spermogram je losiji pokretljivost.

Treba krajem meseca da dobijem pa sam mislila ako nas potrefi da imamo konsultacije pred taj ciklus taman da proverimo i sve pa u sledecem da radimo.

zozefinabalerina i Lole volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koliko lepih vesti na jednom mesto :D evo i ja da vas obavestim posle dugog cekanja zvali su me iz klinike sad cekam pozivno pismo overa i pravac bolnica... Konsultacije imamo sledece nedelje... Od momenta prolaska drugostepene do momenta zvanja skoro tri nedelje... Sto se tice uputa za stacionarno lezanje ne morate da imate pozivno pismo, bar ja nisam morala samo sam otisla kod ginekologa i trazila uput rekla za koju kliniku sam se odlucila... :angel:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Dragana to je onda dobro, jer cim ti stigne pismo sa sve uputom pred socijalno. Verovatno ce te zvati da dodjes po pismo licno, ako si iz NS ili okoline (ne znam kako u Bg-u funkcionose)

Izmenjeno od strane Lole

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tiki...pooolakoo...bez zurbe.. prvo ce na konsultacijama da ti odredi semu...moguce da ces piti i kontracepciju..mozda ce doktor traziti neke dodatne analize..samo strpljivo..

Dragana...bravoo...:D ..gde ti bese radis vto?

Lole...znaci oko prvog avgusta ides na UZ da vidi stanje...pa od novog ciklusa sa stimulacijom...postoji velika sansa da se vidimo...ja oko 10- tog avgusta treba da se javim...:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.