VTO - procesi

odgovora

Objavljeno

To ne znam, mada koncentracija virusa nema veze sa danom ciklusa, mozda i nece zaustaviti vto, jel ti napisao koji je u pitanju?

Babyboom voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To ne znam, mada koncentracija virusa nema veze sa danom ciklusa, mozda i nece zaustaviti vto, jel ti napisao koji je u pitanju?

nije, poslala sam E-Mail i Cekam Jos , Nije mi nista rekao , besna sam 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Verujem da ti nije lako, ipak misli pozitivo jer si  mozda na vreme otkrila, a uskoro ces i saznati vise o svemu. Ima na forumu tema o hepatitisu, potrazi , pisald su zene koje su isto slucajno otkrile. 

Babyboom voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Verujem da ti nije lako, ipak misli pozitivo jer si  mozda na vreme otkrila, a uskoro ces i saznati vise o svemu. Ima na forumu tema o hepatitisu, potrazi , pisald su zene koje su isto slucajno otkrile. 

 

nemogu da nadjem nista na forumu:( 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Izmenjeno od strane Venera
Babyboom voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hvala , procitala sam .. Sta je tu je . 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lidilo! Stigla sam i do najgore! Sad mislim Sta AKo je neki rak ?! 

Pise u email da Moram da uradim neki internisticki Pregled sutra ! 

A Doktor se vise ne javlja, reko Samo svoje i to je to ! 

Umirem :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bezveze sto se ne javlja, a verovatno ce ti pregledati jetru to je taj inernisticki pregled , jer sad se mora sve detaljno ispitati.  Sta da ti kazem nego da ostanes strpljiva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Babyboom smiri se draga...bitno je da ustanovis samo kojim tipom si zarazena(B ili C) i koja antitela su ti povisena (IgM ili IgG)...

Mozda je neka stara infekcija,pa su ostala antitela...nemoj se stresirati pre vremena ;) 

Internista ce ti samo pregledati jetru i eventualno dati uput za jos jedan test na hepatitis vece specificnosti.

Babyboom i Venera volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

@Babyboom smiri se draga...bitno je da ustanovis samo kojim tipom si zarazena(B ili C) i koja antitela su ti povisena (IgM ili IgG)...

Mozda je neka stara infekcija,pa su ostala antitela...nemoj se stresirati pre vremena ;) 

Internista ce ti samo pregledati jetru i eventualno dati uput za jos jedan test na hepatitis vece specificnosti.

sada je napisao da nije nista strasno vec treba Samo internista da potvrdi da moze da se radi IVF . 

Malo sam se smirila. 

Posto je napisao da zaista nije nista strasno i da nisam infektivna ..

Izmenjeno od strane Babyboom
Plusic i PanonskaVila volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Babyboom verovatno je stara infekcija...ili malo povisena antitela,sto ne znaci odmah bolest...bez nerviranja,cuvaj zivce ;) i budi strpljiva...

Babyboom voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Baby...ja bih samo jos dodala....naravno ne znam da li sam u pravu ali za svaki slucaj pitaj svog doktora sutra....da li i muz treba da se testira...

Samo mirno...sve je resivooo..postoje lekovi za sve...moja drugarica je rodila troje dece a ima hepatitis ...i to mislim da je C..

Pokusaj da se smiris...zelim ti svako dobroo:babymommy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Baby...ja bih samo jos dodala....naravno ne znam da li sam u pravu ali za svaki slucaj pitaj svog doktora sutra....da li i muz treba da se testira...

Samo mirno...sve je resivooo..postoje lekovi za sve...moja drugarica je rodila troje dece a ima hepatitis ...i to mislim da je C..

Pokusaj da se smiris...zelim ti svako dobroo:babymommy:

pitacu sutra sve :) Nadam se bice bolje 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Baby, nije rak jer hepatitis je virusna infekcija jetre. Kazi mi jel mozda radis u zdravstvu, da se nisi mozda vakcinisala skoro? A muz bi trebalo da se testirao, ako ste u procesu za vto preko fonda.. 

Babyboom voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Baby, nije rak jer hepatitis je virusna infekcija jetre. Kazi mi jel mozda radis u zdravstvu, da se nisi mozda vakcinisala skoro? A muz bi trebalo da se testirao, ako ste u procesu za vto preko fonda.. 

ne ne Radim u zdravstvu , Ali sto videcu sutra na taj pregled . 

Nisam nikad Imala poteskoca nit sam primetila, Imam istog partnera vise od 10 godina , jedino AKo je nesto od pojedeno ili nehigijenski uslovi ( nikad ne sedim na drugu sollju osim moju kuci ) nisam imala Kontakt da neko ko krvari i ima otvorenu ranu Tako da stvarno Neznam kako sam to cudo zakacila.. ili kednostavno imamo svi u sebe pa Kod mene je aktivno . 

Nisam se nikad drogirala nikad nisam pila jedini porok su cigare kad zapalim tu i tamo po neku( ok zadnje vreme i Bas sam pocela da pusim) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Baby...ja bih samo jos dodala....naravno ne znam da li sam u pravu ali za svaki slucaj pitaj svog doktora sutra....da li i muz treba da se testira...

Samo mirno...sve je resivooo..postoje lekovi za sve...moja drugarica je rodila troje dece a ima hepatitis ...i to mislim da je C..

Pokusaj da se smiris...zelim ti svako dobroo:babymommy:

@Buba82 moj muz je radio isto, ali samo ja Imam , dok se setim posto sam Bas zbunjena danas . Moramo smo ona dvoje .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E da vam kažem nešto lepo drage moje. Dve ženice koje su imale Vto u Betanjiji kad i ja prošle godine pa smo se tamo i upoznale su sad obe imale drugu vto . Jedna u genezisu imaće blizance a druga u feroni trojke :D:D:D Baš sam se obradovala kad sam čula....

Venera, Miki986, Lena 77 i 7 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

E da vam kažem nešto lepo drage moje. Dve ženice koje su imale Vto u Betanjiji kad i ja prošle godine pa smo se tamo i upoznale su sad obe imale drugu vto . Jedna u genezisu imaće blizance a druga u feroni trojke :D:D:D Baš sam se obradovala kad sam čula....

Bas lepo , uvek me obraduje ovakva  vest, dodje mi Kao vetar u ledja:) Ima nade za sve nas :)

Izmenjeno od strane Babyboom
Mia-ns, jassa, Miki986 i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Idem sad Kod doktora i odma javljam Sta mi je rekao. Sva sam u panici, srce mi lupa 200 na sat!!  

 

jassa voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cekam Kod specijalista . Prvo sto me Doktor pitao je bilo dali sam u zivotu primala vakcinu protiv hepatitisa. I Gde je muz rodjen. Reko jesam, dole je zadolziteljna , a moj muz je ovde rodjen . Pa kaze jasno je meni sve to , istocna Europa je Kaze po tom pitanju katastrofa! 

Znaci ja sam u soku!! 

I Kaze to je to ! Antitela stvorio organizam nisam Bas tacno razumela .  

Ima da cekam ovde ko zna koliko dugo ! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel nastavljaš sa procesom? Kako su ti sad to otkrili? Mislim u pripremi za komisije se radi ta virusologija pa kako tad niko nije to video?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Baby..nema potrebe da panicis...par zenica ti je vec reklo da je sve to resivo...Udahni i izdahni,od nervoze ces poludeti ..Pripremi se za najlepsi period u tvom zivotu...kucica pre svega mora da bude zdrava u glavi.

Za doktora nemam komentar.

Jassa...Baby nam ne zivi u Srbiji..drugaciji su protokoli kad se sta radi...

Venera i Babyboom volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Aha. Znači ipak je bolje kod nas što se odrade te neke stvari na početku. Baby biće to sve OK ne se brineš :wub::wub::wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Baby jel ti rekao mozda koji hepatitis je u pitanju?

Babyboom voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.