VTO - procesi

odgovora

Objavljeno

Baby..nista mi nisu rekli za ciklus posle histero...ta intervencija moze samo da pomogne..

Ako bude kasnila..ok..sta sad..

Znaci od sledece nedelje bi otprilike krenula sa bockanjem?

Babyboom voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Baby..nista mi nisu rekli za ciklus posle histero...ta intervencija moze samo da pomogne..

Ako bude kasnila..ok..sta sad..

Znaci od sledece nedelje bi otprilike krenula sa bockanjem?

tako nekako :) 

Samo da sve Bude ok , da prezivim bockanje pa sve ostalo :) 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Baby..samo pooolakooo...natenane..sto mi Vojvodjani kazemo..

Dobijes bocku i ides kuci i tako nekih desetak dana...tek tamo neki sedmi dan ces otprilike osetiti kao da ti stomak raste,naduven...nema tu bolova ..malo probode kao pred ciklus..

Samo pozitivno..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Leno...vitamin D se poboljsao...ref vrednosti 35-120...a meni je 110..tako da cu da smanjim dozu...Medjutim,antitela stitaste su katastrofa i Ant tg i Ant tpo...

Po mojim istrazivanjima do bockanja nema sanse da ih spustim...jedino da mi se do jaja obori imunitet..u subotu kontrola kod doktorice..

Malo virnem u trimestre i vidim da lepo napredujete...jos malo..pa ces upoznati svog princa :D

Bubo,mozda samo da ponekad uzmes d vitamin,cisto da ga odrzis...sjajan ti je sad! :D

Joj ta antitela, ajde molim te probaj bar gluten da izbacis ako ne mozes bas zitarice. Predji sa piva na vino :D To je znak da upala postoji,a jedino ces je smanjiti ishranom...veruj mi. Ja evo u 5 mesecu trudnoce vec drugi put smanjujem terapiju ya stitnu , umesto da povecavam. I Stokicka iznenadjena,kaze dobar odgovor hormona na trudnocu...antitela i dalje niska.

Buba82 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tu sam....citam vas i hvatam sunce...cekam da dobijem  pa se javljam na kliniku. A kakv sam tremaros sad ce mi kasniti kao u ispitnim rokovima ranije :D

Gde je  @Jana jana ona treba isto ovih dana da pocne?

 

Buba82, Jana jana, jassa i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo je Jana:D,pocela sam sa bockama  u petak vadim krv i uz,nadam se da ce biti ok,trudim se da sam opustena i da ne razmisljam puno,ljubim vas,puno srece svim devojkama:babymommy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ooo divnooo...puno celijica ti zelim i da sve tece lepo bez stresa po planu...:baby::baby:

Koju semu si ti dobila? 

 

Jana jana voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

jano pa suuuper da si krenila. Vilo kad odprilike očekuješ ciklus? Ja se nadam da ću sledeće nedelje dobiti pa da počnem i ja više ^_^

Izmenjeno od strane jassa
Jana jana, Buba82, Lole i 2 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

 

 

Izmenjeno od strane Babyboom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jano pa suuuper da si krenila. Vilo kad odprilike očekuješ ciklus? Ja se nadam da ću sledeće nedelje dobiti pa da počnem i ja više ^_^ 

 

mi smo zajedno 

p.S.zeza me tel 

PanonskaVila voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav svima. Nova sam na forumu i celoj ovoj prici. Prosla sam drugu komisiju pocetkom juna u Narodnom frontu i ono sto me zanima koliko se dugo ceka poziv iz fonda? Ja sam odabrala Front da radim vto. Cula sam da preko leta ne rade ali nezvanicno. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cica maco,dobro nam došla. Ja sam posle drugostepene (u NS-u) dobila poziv sa klinike(genezis) posle nedelju dana a pismo posle neke 3 nedelje. E sad koliko čitam po netu Front je bio u renoviranju,ne znam da li su počeli da rade.

pupsik voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cica maco,dobro nam došla. Ja sam posle drugostepene (u NS-u) dobila poziv sa klinike(genezis) posle nedelju dana a pismo posle neke 3 nedelje. E sad koliko čitam po netu Front je bio u renoviranju,ne znam da li su počeli da rade.

Hvala Jassa, mozda ce se neko javiti ako ima neku info :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@jassa ja ocekujem pocetkom sledece nedelje,al mi nisu rekli nista za semu...samo da ih nazovem kad dobijem.

Onda ti i ja idemo skoro zajednooo...:baby::baby::baby:

jassa i Babyboom volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav svima. Nova sam na forumu i celoj ovoj prici. Prosla sam drugu komisiju pocetkom juna u Narodnom frontu i ono sto me zanima koliko se dugo ceka poziv iz fonda? Ja sam odabrala Front da radim vto. Cula sam da preko leta ne rade ali nezvanicno. 

Dobro dosla.Ja sam nesto cula da nece pre septembra poceti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro dosla.Ja sam nesto cula da nece pre septembra poceti

Hvala:). Da tako i ja nesto mislim. Pa dobro da se napunimo pozitivne energije preko leta :wub:

Plusic i miliccam volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@jassa ja ocekujem pocetkom sledece nedelje,al mi nisu rekli nista za semu...samo da ih nazovem kad dobijem.

Onda ti i ja idemo skoro zajednooo...:baby::baby::baby:

isto i meni,mada su meni bili ispisali šemu na konsultacijama,ali pošto mi je odloženo onda mi je i šema nova ali ne znam koja. Verovatno kratka. Ja do nedelje pijem primolut nor pa BI TREBALO da dobijem u roku od 5 dana.

PanonskaVila voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i mog novog izvestaja...:D

Hahahahaha ....sa novom dijagnozom...mislim da cu uci u Ginisovu knjigu rekorda kao zena sa mnostvo boljki..:D

Histero odradjen...mnoogooo dobra drogaa..probudila se bez bolova..normalno funkcionisala...nista strasno..

Dijagnoza...endometritis..ili ti upala endometrijuma (na you tubu imaju lepi filmici o ovoj bolesti)..koliko sam uklavirila na zidu matericu su kao male izbocine (ajd da kazem mini bubuljice)..znaci zid je neravan...Zasto?Zbog raznih upala sto sam imala u zivotu koje su napravile silne bakterije...i one koje sam otkrila kao i one sto sam pregrmila stojeci..

Bockanje se odlaze dok ne dobijem i rezultate histopatoloske analize i dok se stanje ne popravi..Terapija su antibiotici i kontracepcija pa cemo videti sta dalje..

Inace ovo je stanje koje takodje odmaze u implataciji i vrlo je cesta dijagnoza kod nas zena.

Zato.. savet...nije u opste na odmet uraditi ovu intervenciju kako bi se videlo u kakvom stanju je materica..

Posto sam po prirodi mnogo strpljiva osoba mislim da mogu sama sebi da cestitam sto sam se odlucila za ovaj korak.

Rec "odustajanje" ne postoji u mom recniku..

Zenske...do pobede..:babycrib:

bubo jel posle histero mora malo da se odlezi? Mislim ipak je neka intervencija radjena?! I ja treba da radim pa me zanima da li da uzmem dan dva odsustva sa posla?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mia...odlezala u bolnici jos nekih pola sata..Dosla kuci i pocela da pravim rucak,opeglala brdo vesa :o:D

Ja zaista nikakve tegobe nisam imala ni grceve...mozda je sevnulo tri puta i to je to..Krvi je takodje bilo bas malo..jedno dva dnevna ulozaka..Meni je HSG teze pao ali verovatno zato sto su mi jajovodi zapuseni.

Mozda da uzmes jedan slobodan dan..cisto da se ovako odmoris...ali sto se same intervencije tice nista strasno i traumaticno...sto i tebi zelim:babymommy:

Javljaj nam sledece korake...

Miki986, Mia-ns i Babyboom volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad mi je Doktor pisao E-Mail . Imam Hepatitis reko mi sutra nakon vadjenje krvi da idem Kod njega . Sta to znaci sad ? Preplasena sam ! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Smiri se prvo, znaci da si zarazena virusom Hepatitisa, e sad ima A,B,C  to ce ti vec Dr. reci koji je u pitanju i verovatno ces morati na neku terapiju. Mozda ce se morati vto zaustaviti, uglavnom  sve zavisi od kolicine virusa u telu, posavetuj se dobro sa doktorima sta i kako dalje. Zene radjaju i sa hepatitisom, ne brini za to, vazno je sta sada dalje.

Babyboom voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Smiri se prvo, znaci da si zarazena virusom Hepatitisa, e sad ima A,B,C  to ce ti vec Dr. reci koji je u pitanju i verovatno ces morati na neku terapiju. Mozda ce se morati vto zaustaviti, uglavnom  sve zavisi od kolicine virusa u telu, posavetuj se dobro sa doktorima sta i kako dalje. Zene radjaju i sa hepatitisom, ne brini za to, vazno je sta sada dalje.

Hvala Venera , ali kontam reko mi da ipak izvadim sutra krv ( na drugi dan ciklusa ) i da Opet idem Kod njega .. Zasto bi vadila krvi na drugi dan ciklusa AKo Planira da zaustavi vto?!

neznam vise Sta da Mislim 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.