VTO - procesi

odgovora

Objavljeno (Izmenjeno)

Evo da se javim i ja. I dalje krvarim malo svaki dan, svetlo nesto pa malo braon pa svih boja. Uglavnom cudno. Vadila danas krv, d-dimer sa 1990 pao na 540 posle 6 dana fraksiparina. A beta hcg je 121?!?  Sad sam malo zbunjena, ne znam je l' to mala beta za 13-ti dan? Posto prosli put, 14-ti dan je bila 1.700

Izmenjeno od strane Babily
Gagagagagaga i jassa volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Babily mislim da nije mala beta,ponovi za 2 dana da vidiš da li se dupla. Uglavnom ženo ti si trudna,samo miruj  i biće sve ok :D:babymommy:

Babily i Gagagagagaga volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo da se javim i ja. I dalje krvarim malo svaki dan, svetlo nesto pa malo braon pa svih boja. Uglavnom cudno. Vadila danas krv, d-dimer sa 1990 pao na 540 posle 6 dana fraksiparina. A beta hcg je 121?!?  Sad sam malo zbunjena, ne znam je l' to mala beta za 13-ti dan? Posto prosli put, 14-ti dan je bila 1.700

Mislim da nije mala beta....sad bi trebala da ponovis da vidis da li se dupla....dobro je sto je fraxi delovao...samo hrabro...dan za danom....do pobedeee...mislimo na tebe...:wub:

jassa, Gagagagagaga i Babily volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Babily mislim da nije mala beta,ponovi za 2 dana da vidiš da li se dupla. Uglavnom ženo ti si trudna,samo miruj  i biće sve ok :D:babymommy:

ah jos se ne nadam previse, nekako mi se to krvarenje ne svidja.<_< Ali ponovicu betu svakako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da nije mala beta....sad bi trebala da ponovis da vidis da li se dupla....dobro je sto je fraxi delovao...samo hrabro...dan za danom....do pobedeee...mislimo na tebe...:wub:

A meni mala zato sto su mi bete bile ogromne prethodna dva puta. 1.700 14-ti dan  i 4 hiljade i nesto 15-ti. A ovo je 13-ti 121. Hvalaaa na divnim zeljama.:wub: Ponavljam betu prekosutra pa cemo videti a sutra cu se cuti sa ovima iz klinike da vidim sta kazu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Niko ti nista nece dati jer se ne razumeju u kortizol...ali niko. Ja sam imala sva cetiri visoka...i to preko intervala i imala konstantno panicne napade. Sama svoj doktor,ishrana,suplementi,sveti bosiljak (nema kod nas da se kupi nego na iherb),joga,eliminacija toksicnih ljudi...svasta nesto. Ne opterecuj se,nisu ti grozni rezultati. :D

Leeeno,spasitelju:D

Ocekivala sam ne bas sjajne rezultate jer sam po prirodi teeeeski emotivac,a malo i perfekcionista,sve me dotice,da nekog ne uvredim,da je sve pod konac...ma budala:)Toksicne sam eliminisala,trenitam,jos glavu da promenim i super sam...Kako se zove taj bosiljak?Necu te vise smarati....uzivajte vas dvoje/troje:babymommy:

Lena 77 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A meni mala zato sto su mi bete bile ogromne prethodna dva puta. 1.700 14-ti dan  i 4 hiljade i nesto 15-ti. A ovo je 13-ti 121. Hvalaaa na divnim zeljama.:wub: Ponavljam betu prekosutra pa cemo videti a sutra cu se cuti sa ovima iz klinike da vidim sta kazu.

Pa bas zato sto je sad sve drugacije..(a nesto mi i puno 4000 za 15-ti dan)...ocekujemo bebce...borca :angel:

Gagagagagaga, Plusic i Babily volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

bez obzira na krvarenje... beta je trocifrena...uradila si sve,cuces sutra njihovo misljenje...a prekosutra ces biti jos pozitivnija i ti i beta:baby:

Babily voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa bas zato sto je sad sve drugacije..(a nesto mi i puno 4000 za 15-ti dan)...ocekujemo bebce...borca :angel:

Oni su rekli da je tolika beta tada zbog toga sto su se oba embriona primila. Kao blizanacka trudnoca. Ali svejedno bilo to meni puno i tada. Nadam se da ce ovaj put biti bolje.:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

bez obzira na krvarenje... beta je trocifrena...uradila si sve,cuces sutra njihovo misljenje...a prekosutra ces biti jos pozitivnija i ti i beta:baby:

Hvala devojke, ljubim vas sve i molim se da ce ovaj put biti ok. Javljam vam sta se desava cim saznam.:wub:

Plusic i Gagagagagaga volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo da se javim i ja. I dalje krvarim malo svaki dan, svetlo nesto pa malo braon pa svih boja. Uglavnom cudno. Vadila danas krv, d-dimer sa 1990 pao na 540 posle 6 dana fraksiparina. A beta hcg je 121?!?  Sad sam malo zbunjena, ne znam je l' to mala beta za 13-ti dan? Posto prosli put, 14-ti dan je bila 1.700

Babily i ja isto dalje imam braon iscedak zvala sam genesis a ovo su mi rekli i dalje na svakih pet dana progesteron ako slucajno pocne svetla kriv odmah da prekinem sa fraxiem inace d dimer sam vadila 1.04 i bio je 988 e sad ti budi pametna danas idem po uput za d dimer da vidimo dali mi se snizio! Necu da pametujem ali moja prijateljica evo juce se porodila ona je isto isla na vto u 12 nedelji je imala krvarenje odmah su je skinula sa fraxija i presla na aspirin hvala bogu rodila zdravog prelepog decaka

Gagagagagaga i jassa volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dia, gde radis D dimer na uput? Ja bankrotirah, na 3 nedelje ga radim, a oko 2000 din. je.

Dia voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dia, gde radis D dimer na uput? Ja bankrotirah, na 3 nedelje ga radim, a oko 2000 din. je.

Margaritta jasam iz Subotice odem kod izabranog ginekologa uzmem uput i u bolnici u laboratoriji odrade desava se da nekad nemaju reagens onda privatno ali ja privatno placam 1600 u aqualab

Margaritta i Gagagagagaga volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo da se ja ubacim sa mojom blesavom betom :rolleyes: 15dan -180. I evo je sad 3,5god ;) bitno je da raste I to lepo,a brojka I nije toliko bitna. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Babily i ja isto dalje imam braon iscedak zvala sam genesis a ovo su mi rekli i dalje na svakih pet dana progesteron ako slucajno pocne svetla kriv odmah da prekinem sa fraxiem inace d dimer sam vadila 1.04 i bio je 988 e sad ti budi pametna danas idem po uput za d dimer da vidimo dali mi se snizio! Necu da pametujem ali moja prijateljica evo juce se porodila ona je isto isla na vto u 12 nedelji je imala krvarenje odmah su je skinula sa fraxija i presla na aspirin hvala bogu rodila zdravog prelepog decaka

Zvali me upravo iz klinike, kaze dobra je to beta i rekla mi da uzmem progesteron depo od 250 ml, sutra opet da uradim betu i onda ako je dobro, od sutra na 3 dana progesteron inekcije. A to moje krvarenje stvarno neko ludo, prodje pa bude braon, pa onda svetlija krv, pa onda kad obrisem na papiru neka svetlo crvena boja i tako iz dana u dan drugacije. Sa tim sto se intenzitet ne pojacava.

*Sanja*, Plusic, Dia i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Zvali me upravo iz klinike, kaze dobra je to beta i rekla mi da uzmem progesteron depo od 250 ml, sutra opet da uradim betu i onda ako je dobro, od sutra na 3 dana progesteron inekcije. A to moje krvarenje stvarno neko ludo, prodje pa bude braon, pa onda svetlija krv, pa onda kad obrisem na papiru neka svetlo crvena boja i tako iz dana u dan drugacije. Sa tim sto se intenzitet ne pojacava.

Samo budi jaka uspece sigurno i naravno da je dobra beta:) i meni bas ide na zivce ovaj smedji iscedak ali sta cu nemogu nista protiv toga! Bas je dobro sto ces dobijati na 3 dana i ja bih vise volela tako jer meni bas na 4 ti dan pocne jace smedji iscedak ali opet nesmem na svoju roku ! Inace 19 og imam prvi ultrazvuk jedva cekam 

Izmenjeno od strane Dia
Gagagagagaga, Plusic i jassa volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo budi jaka uspece sigurno i naravno da je dobra beta:) i meni bas ide na zivce ovaj smedji iscedak ali sta cu nemogu nista protiv toga! Bas je dobro sto ces dobijati na 3 dana i ja bih vise volela tako jer meni bas na 4 ti dan pocne jace smedji iscedak ali opet nesmem na svoju roku ! Inace 19 og imam prvi ultrazvuk jedva cekam 

Jaoj super, i ja jedva cekam utiske sa ultrazvuka. Mislim tvoje, moji su jos dalje.:D Danas mi je tek 14-ti dan od transfera. Sad jos samo iscekujem sutrasnji dan dan da vidim je l' raste beta. 

Plusic voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako mislite da je fraxi nije bas dobar za vas...pitajte doktore da vam zamene za Kleksan...kazu da je bolji...znaci nisam ga koristila samo prenosim drugaricino misljenje...Primala je fraxi tokom trudnoce i dobila alergiju...

Babily i Gagagagagaga volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako mislite da je fraxi nije bas dobar za vas...pitajte doktore da vam zamene za Kleksan...kazu da je bolji...znaci nisam ga koristila samo prenosim drugaricino misljenje...Primala je fraxi tokom trudnoce i dobila alergiju...

Jaoj sto mene brine ovo moje cudno krvarenje. Evo malopre veca kolicina tamnije krvi. Sve nesto na par sati izadje manja ili veca kolicina, ne traje konstantno. Pitacu za fraxi sutra pa da vidim sta ce reci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li neko zna ko je endokrinolog u Genezisu?Ne znam da li mi tamo tokom celog postupka budemo pod kontrolom naseg ginek ili je ukljucen i taj endokrinolog?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li neko zna ko je endokrinolog u Genezisu?Ne znam da li mi tamo tokom celog postupka budemo pod kontrolom naseg ginek ili je ukljucen i taj endokrinolog?

Gosn B...ti je 3u1...

Gagagagagaga voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Leeeno,spasitelju:D

Ocekivala sam ne bas sjajne rezultate jer sam po prirodi teeeeski emotivac,a malo i perfekcionista,sve me dotice,da nekog ne uvredim,da je sve pod konac...ma budala:)Toksicne sam eliminisala,trenitam,jos glavu da promenim i super sam...Kako se zove taj bosiljak?Necu te vise smarati....uzivajte vas dvoje/troje:babymommy:

Holy basil :D

Gagagagagaga voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Leno,hvala...:babymommy:vec gledam kako da ga dobavim sto pre...ako nista drugo bice i.herb.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bubo,znam ja to i stvarno mu verujem,samo ne znam koliko ima vremena da se bakce sa tolikim nalazima...pa jos nas milion.A svakom je vto jaaaako bitna....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gaga,nemas nigde drugo sem iherb ili vitacost. Ne treba ti...nije tako visok kortizol. A i to se posebno dozira...nije samo kapsula ili kapi i ciao-zdravo. Drugacije je. Opustiiiii se :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.