VTO - procesi

odgovora

Objavljeno

Nije mi ga jos dr preporucio,al kontam da hoce jer je blize donjoj granici.

Da li je i tvoj nizi ili je ok al bi bilo dobro dodati ga,pa ti je zato savetovao?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Leeeeno,jos malo pa mamice,diiiiivna si,hvala ti mnogo sto sa bakces sa nasim problemcicima:babymommy:

Nadam se da je sve super,skolski!

Lena 77 i zozefinabalerina volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam bas da li je ovo "bacanje pegle" skolski?! Samo malo da me popusti,da mogu funkcionisati kako treba...al ajde...proci ce. 

Narucivala sam i sa vitacosta,znaju da imaju neke akcije. Svakako su povoljniji nego kod nas. Ne mogu samo da se setim koliko im treba da posalju,kontam oko 2 nedelje..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da generalno nije problem siping Sad -Evropa....vec BG carina - Novi Sad.

Vitamini su vise vremena boravili na nasoj carini nego sto su putovale...:D

Lena 77 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije mi ga jos dr preporucio,al kontam da hoce jer je blize donjoj granici.

Da li je i tvoj nizi ili je ok al bi bilo dobro dodati ga,pa ti je zato savetovao?

Ako su  vrednosti bile.....sad lupam izmedju 100 i 400....meni je dhea-s bio oko 250....nemam pri sebi rezultate..

Taj rezultat sam imala i pre vantalesne...sve redovno pokazala doktoru....i nista...na tome se zavrsilo...

Sad u februaru mi kaze da pijem dhea....i sad sledi zackoljica....Ja mu kazem da sam ga vadila....bla...bla...i on...nema veze samo ga koristi.....poceo nesto da mi objasnjava ali ga nisam najbolje razumela:D

Gagagagagaga voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke, da vas pitam jel nekoj radjen transfer drugi dan od aspiracije? Ja mislim da je to malo rano 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je treci dan.....ne znam stvarno....mozda procenjuju da ce se bolje razvijati u stomaku....:babycrib:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako su  vrednosti bile.....sad lupam izmedju 100 i 400....meni je dhea-s bio oko 250....nemam pri sebi rezultate..

Taj rezultat sam imala i pre vantalesne...sve redovno pokazala doktoru....i nista...na tome se zavrsilo...

Sad u februaru mi kaze da pijem dhea....i sad sledi zackoljica....Ja mu kazem da sam ga vadila....bla...bla...i on...nema veze samo ga koristi.....poceo nesto da mi objasnjava ali ga nisam najbolje razumela:D

Prvi put nije trebalo,a sad isti rezultat,a treba...Zvuci mi kao:ne moza da skodi ili"bilo bi dobro"

Naravno svi ovi suplementi su "bilo bi dobro"...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutros zakazah drugostepenu za 5.4.iznenadih se sto je tako brzo i inace papa test vazi 6 meseci tako mi rekla sestra koja mi je zakazala komisiju.

Gde si zakazala drugostepenu?

Bas cudno da je tako brzo, ja sam danas prosla prvostepenu, tek sledece nedelje treba da zovem da zakazem drugostepenu u Frontu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trubice..citam na drugom forumu...ne znam da li za tebe vazi...(ako imas neki endokrinoloski problem) ali generalno za Front...da na drugostepenoj traze izvestaj endokrinologa da mozes da ides na vto...ovo je nesto novo...eto da pomognem devojkama koje idu za BG...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke, da vas pitam jel nekoj radjen transfer drugi dan od aspiracije? Ja mislim da je to malo rano 

Meni. Vratili su mi dva embriona 4ćelijski i 5ćelijski. Ovaj manji se sada zove Natalija, a veći Ana i trenutno nakon obilne večere spavaju u krevetcu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gde si zakazala drugostepenu?

Bas cudno da je tako brzo, ja sam danas prosla prvostepenu, tek sledece nedelje treba da zovem da zakazem drugostepenu u Frontu...

Isto u Frontu, i ja sam prijatno iznenadjena

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav devojke:) U subotu sam dobila svoje tri blastice sve je proteklo super doktorica divna sve mi lepo objasnila bez preteranog lezanja da se ponasam normalno da budem na svezem vazduhu i da se ponasam kao da se sve ovo desilo prirodno! Estrofem i fraxi i dalje nastavljam naravno i utrogestan! U nedelju sam imala neki manji bol u stomaku i juce isto ali danas vec nista ne osecam nadam se da je to dobar znak! I ako neko moze da mi pomogne sta je to embrio glue jer to sam vec kuci primetila da mi pise na otpusnici tako da doktoricu nisam uspela pitati!? 04.04 deset dana pred rodjendan treba da vadim betu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav devojke:) U subotu sam dobila svoje tri blastice sve je proteklo super doktorica divna sve mi lepo objasnila bez preteranog lezanja da se ponasam normalno da budem na svezem vazduhu i da se ponasam kao da se sve ovo desilo prirodno! Estrofem i fraxi i dalje nastavljam naravno i utrogestan! U nedelju sam imala neki manji bol u stomaku i juce isto ali danas vec nista ne osecam nadam se da je to dobar znak! I ako neko moze da mi pomogne sta je to embrio glue jer to sam vec kuci primetila da mi pise na otpusnici tako da doktoricu nisam uspela pitati!? 04.04 deset dana pred rodjendan treba da vadim betu 

Embio glue je u bukvalnom prevodu lepak za embrione i to sad privatne klinike praktikuju. Šta je tačno to ne bih znala da ti kažem al ne može odmoći nego samo pomoći. Mislimo na tebe narednih dana i da nam javiš da si dobila naaaaaajlepši poklon za rođendan:baby:

Dia i Gagagagagaga volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gaga...dhea..apoteka Laurus...Futoska 19..tu sam nasla...doza od 25 mg i ima 90 komada....znaci za mesec dana koriscenja...kosta 3000 din...

Gagagagagaga voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj...izgubila...

Koji bese broj za zakazivanje drugostepene komisije u Betaniji?

Hvala:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

4899330 Mislim od pola 8 do pola 9 zoveš

Izmenjeno od strane jassa
Gagagagagaga i Buba82 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je pisalo da zovem od 11h utorkom,sredom i cetvrtkom.

E cure,nesto sam se pogubila...treba li mi za Betaniju za drugostepenu novi uput neki?Imam onaj od ginekologa kojim sam isla na prvostepenu.:blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gaga...dhea..apoteka Laurus...Futoska 19..tu sam nasla...doza od 25 mg i ima 90 komada....znaci za mesec dana koriscenja...kosta 3000 din...

Bubo,beskrajno ti hvala!!!Divna si:babymommy:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je pisalo da zovem od 11h utorkom,sredom i cetvrtkom.

E cure,nesto sam se pogubila...treba li mi za Betaniju za drugostepenu novi uput neki?Imam onaj od ginekologa kojim sam isla na prvostepenu.:blink:

Taj nosis sa kojim si isla na prvostepenu:)

PanonskaVila voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke :) jer normalno da od 4og dana et imam  bolove kao kad treba da dobijem kad lezim onda nemam te bolove a juce sam imala na gacici rastegljiv beli iscedak danas isto! Inace terapija mi je fraxi uvece estrofem 3×1 utrogestan 2×400mg! Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke :) jer normalno da od 4og dana et imam  bolove kao kad treba da dobijem kad lezim onda nemam te bolove a juce sam imala na gacici rastegljiv beli iscedak danas isto! Inace terapija mi je fraxi uvece estrofem 3×1 utrogestan 2×400mg! Hvala

Dia,ja bih rekla da je to dobar znak. I boluckanje i beli iscedak....sve to imam od starta a juce sam usla u 9 nedelju. Beli iscedak je ok sve dok ne promeni miris ili te pecka,a moze biti i od utrogestana ako ga uzimas vaginalno.  Ne bih da ti dajem laznu nadu ali mislim da ce to biti super...:baby: Drzim fige!

Dia i zozefinabalerina volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dia...ja to ne gledam kao cetvrti dan nego kao deveti:D

P

Dia voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.