VTO - procesi

odgovora

Objavljeno

Ćao devojke,čitam vas od kako sam se upustila u ovu priču,ali nisam do sada pisala.

Sada imam jedno pitanjce,prosla sam prvostepenu i zakazana mi je za 19.04 komisija u Betaniji...Da li neko zna kakvi su kriterijumi tamo i koliko se posle toga ceka na poziv klinike? Izabrala sam Genesis.

Pozz Vilo..

Uglavnom na poziv od strane Genesisa ces cekati oko mesec dana....a sto se tice kriterijuma to vise ne moze niko da pohvata..uglavnom kruze price da je Beograd mnogo rigorozniji...

Sta je kod vas problem?

 

PanonskaVila voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vilo,ja nisam 100% sigurna,ali mislim da je svima druga komisija u Betaniji,a onda sa pozivnim pismom(nakon poziva iz izabrane klinike) ides u kliniku.

A kriterijum je valjda da su ti rezultati koji se traze(na onom spisku)validnog datuma i da u klinici ima mesta.

Ne znam sta bi drugo bio kriterijum...verujem da ce ti se javiti neko ko je bolje obavesten

PanonskaVila voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drugostepena je svima u Betaniji koliko sam ja obavestena ...ili u BG ko bira tamo.

Meni je zena na prvostepenoj komisiji rekla da moze proci i godinu dana od drugostepene do procesa,pa sam se malo ubedcila.

Eh problem...tri ginekologa kazu nema problema,opusti se i bice sve to ok...Al evo vec dve godine nista. Prvi spermogram nam je bio malo kritican,tj sve na donjim granicama,ali sada smo i to sredili selenom cinkom i vitaminom C.

Moji nalazi svi uredni,homoni,UZ,brisevi...cak sam pocela da idem na pilates da bi eliminisala stres,al dzaba sve...nikako da zakmeci nesto:baby:.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vilo moj ti je savet da pocnes sa vitaminima...takodje muz moze da uvede i tablete belog luka..omega 3..

Posto konkretnog problema nema... mislim da ce te i proci drugu komisiju...otkad su privatne klinike ukljucene sve ide brzo...jedino sto bi moglo da te koci jesu godisnji odmori...pa da eventualno krenete u septembru..

Gagagagagaga i PanonskaVila volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vilo moj ti je savet da pocnes sa vitaminima...takodje muz moze da uvede i tablete belog luka..omega 3..

Posto konkretnog problema nema... mislim da ce te i proci drugu komisiju...otkad su privatne klinike ukljucene sve ide brzo...jedino sto bi moglo da te koci jesu godisnji odmori...pa da eventualno krenete u septembru..

Ja uzimam Fembrion po preporuci ginekologa sada,a on je nastavio sa selenom i cinkom,bas cu potraziti i omega 3 da ne prepustim nista slucaju.

Mislim da cekanje ubija :(...psihicki sam vec jako iscrpljena.

Kako se vi svi nosite sa tim zapitkivanjima i sazaljivim pogledima?Ja nikom osim kumi nisam govorila kroz sta prolazim. Tako da me ti osudjujuci pogledi rodbine "gle hoce da uziva briga je za decu" dotuku svaki put.

Gagagagagaga i Dragana88 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke, treba mi savet od vas. 

Sledece nedelje planiram da odnesem dokumentaciju za vto u Nemanjinu na prvostepenu, ovo nam je prva vto i iskreno ne mogu da se odlucim koju kliniku da izaberem :(

Do sada sam isla u Front, dvoumim se izmedju Jevremove i NF, jer u obe klinike radi dr Arsic kod koje sam isla do sada. Ima li neko da radi sada vto u Frontu, nisam sigurna ni da li su poceli sa postupcima nakon renoviranja? Radi li neko u Jevremovoj?

Hvala vam puno na odgovorima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne smes sad da pokleknes....blizi se cilj...:P

Sto se tice prica...sto se nema dece...ignorisem...moj puzzz i ja smo bitni...i nasa sreca...

Zato sta god treba mi smo ovde da se zajedno radujemo...placemo...vristimo...smejemo..

Gagagagagaga i PanonskaVila volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vi ste ovde bas kao mala porodica...zato sam i odlucila da pisem.;)

@Buba82 ti isto cekas na komisiju,ispravi me ako nisam dobro zapamtila?

Onda cemo mozda zajedno u pelene :)

Mia-ns voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Trubica Mislim da je jedna od devojaka hvalila specijalnu bolnicu Jevremova,da je imala prijatnu saradnju sa njima. Premotaj koju stranicu u nazad mozda naletis na tu info.;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trubice...javice se vec neko...po svim pricama kazu da je Jevremova najbolja u Srbiji..

Vilo...tek prva komisija za koji dan....medjutim,ja sam jako strpljiva...imam iza sebe jedan neuspeh  koji me ne remeti samo mi je dao vetar u ledja..:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne smes sad da pokleknes....blizi se cilj...:P

Sto se tice prica...sto se nema dece...ignorisem...moj puzzz i ja smo bitni...i nasa sreca...

Zato sta god treba mi smo ovde da se zajedno radujemo...placemo...vristimo...smejemo..

Bubu za predsednika!!!!Za sve si u pravu!!!

Ja nisam htela al izgleda da ce me zakaciti godisnji ...dok docekam briseve i komisije...taman jul

PanonskaVila voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke, treba mi savet od vas. 

Sledece nedelje planiram da odnesem dokumentaciju za vto u Nemanjinu na prvostepenu, ovo nam je prva vto i iskreno ne mogu da se odlucim koju kliniku da izaberem :(

Do sada sam isla u Front, dvoumim se izmedju Jevremove i NF, jer u obe klinike radi dr Arsic kod koje sam isla do sada. Ima li neko da radi sada vto u Frontu, nisam sigurna ni da li su poceli sa postupcima nakon renoviranja? Radi li neko u Jevremovoj?

Hvala vam puno na odgovorima

cao :-) ja sam trenutno u Jevremovoj , Front jos uvek ne radi. Ako planiras uskoro onda Jevremova,ja sam posle drugostepene u roku 11 dana krenula u proces. Meni je druga vto u Jevremovoj i stvarno sam prezadovoljna i sestrama i stvarno su svi divni. Ja sam vec pri kraju, kratak protokol tek 7 dana se bockam ali kazu stop u utorak ;-)

jassa voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne smes sad da pokleknes....blizi se cilj...:P

Sto se tice prica...sto se nema dece...ignorisem...moj puzzz i ja smo bitni...i nasa sreca...

Zato sta god treba mi smo ovde da se zajedno radujemo...placemo...vristimo...smejemo..

Bubo,jedan info. Drugarica moja je u procesu skupljanja papira i bila kod "naseg" dr,on joj je rekao danas da Genesis i leti radi procese. Eto,ako zaokruzis Genesis mozda ces ranije doci na red...cisto da se organizujes mozda zbog letovanja. Samo,ipak proveri za svaki slucaj.

Inace,ja sam ok...sem sto poooovracam pa nemam snage ali nedam se.:P Smrsala sam 2kg ali sam sigurna da cu ih posle nadoknaditi :D Proci ce sa prvim trimestrom. U utorak idem kod moje Radovanovicke u Limansku...

Devojke,sve vas vucem za nos i zelim da nam ova godina bude u znaku bebirona! Ne predajte se i samo odlucno do pobede,do cilja! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

cao :-) ja sam trenutno u Jevremovoj , Front jos uvek ne radi. Ako planiras uskoro onda Jevremova,ja sam posle drugostepene u roku 11 dana krenula u proces. Meni je druga vto u Jevremovoj i stvarno sam prezadovoljna i sestrama i stvarno su svi divni. Ja sam vec pri kraju, kratak protokol tek 7 dana se bockam ali kazu stop u utorak ;-)

Pozdrav ☺, ja sam takodje u Jevremovoj, od sledeceg ciklusa krecem sa bockanjem. Prezadovoljna sam kompletnim osobljem,za razliku od NF gde sam prosle godine radila vto, gde je bila nenormalna guzva,sestre neljubazne uglavnom (cast izuzecima),cekanje za terapiju i po dva-tri sata.

Majabeba, od kog dana ciklusa si pocela sa bockanjem?

Izmenjeno od strane MaruskaMari
Plusic voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maruska Mari, Moja beba i ostali, hvala vam na odgovorima :)

Sad sam prelomila i odlucila se za Jevremovu, drago mi je sto imate pozitivna iskustva, nadam se da cemo imati i uspeha svi.

Nadam se da cu brzo proci i drugostepenu, pa da krenem sa postupkom bar u junu, predpostavljam da u toku jula i avgusta ne rade?

Je l daju terapiju kuci da se nosi, odgovaralo bi mi da ne dolazim svaki dan u Beograd?

Plusic voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav ☺, ja sam takodje u Jevremovoj, od sledeceg ciklusa krecem sa bockanjem. Prezadovoljna sam kompletnim osobljem,za razliku od NF gde sam prosle godine radila vto, gde je bila nenormalna guzva,sestre neljubazne uglavnom (cast izuzecima),cekanje za terapiju i po dva-tri sata.

Majabeba, od kog dana ciklusa si pocela sa bockanjem?

od drugog dana dana ciklusa sam krenula sa bockanje, i brzo se zavrsava ovaj brzi protokol. :-) ma stvarno sve pohvale imam za njih, divni su. 

 

MaruskaMari i jassa volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maruska Mari, Moja beba i ostali, hvala vam na odgovorima :)

Sad sam prelomila i odlucila se za Jevremovu, drago mi je sto imate pozitivna iskustva, nadam se da cemo imati i uspeha svi.

Nadam se da cu brzo proci i drugostepenu, pa da krenem sa postupkom bar u junu, predpostavljam da u toku jula i avgusta ne rade?

Je l daju terapiju kuci da se nosi, odgovaralo bi mi da ne dolazim svaki dan u Beograd?

to sa njima moras da vidis sto se tice terapije, tj sa doktorkom ako ona dozvoli. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ćao devojke,čitam vas od kako sam se upustila u ovu priču,ali nisam do sada pisala.

Sada imam jedno pitanjce,prosla sam prvostepenu i zakazana mi je za 19.04 komisija u Betaniji...Da li neko zna kakvi su kriterijumi tamo i koliko se posle toga ceka na poziv klinike? Izabrala sam Genesis.

Dobro nam došla. Evo ja sam "najsvežija" što se tiče komisije i Genezisa. Mene su posle nedelju dana od drugostepene komisije zvali sa klinike da mi kažu za termin koji je mesec dana posle komisije,tako da sad ide brzo.

Gagagagagaga i PanonskaVila volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke, imam jos jedno pitanje.

Da li je nekoj isticalo nesto od analiza od prvostepene do drugostepene u BG, npr. ultrazvuk, papa test, brisevi... i da li ste morali na drugostepenu komisiju da odnesete sveze uradjene analize za to sto je isteklo?

Kazu da treba da dostavimo na drugostepenu iste analize koje smo predali i na prvostepenu, ali meni ultrazvuk, papa i kolposkopija istice vec sredinom aprila... Cudno mi je uopste zasto bi te analize vazile samo tri meseca, al dobro..

Hvala na odgovoru

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je sve jedan bris istekao pre druge komisije...niko nista nije rekao...

Ipak je Beograd druga prica...mozda najbolje da nazoves Socijalno i da se raspitas..

Gagagagagaga voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro nam došla. Evo ja sam "najsvežija" što se tiče komisije i Genezisa. Mene su posle nedelju dana od drugostepene komisije zvali sa klinike da mi kažu za termin koji je mesec dana posle komisije,tako da sad ide brzo.

Ooo superiska,ne ceka se dugo sada... Hvala @jassa ,onda cu i ja brzo za tobom... :wub:

Gagagagagaga i jassa volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drugarice lavice,sad sam izcitala gomilu textova o poboljsanju kvaliteta jajnih celija...Pise da situaciju mogu da poprave:DHEAS,Folati,Dvit,Q10,Omega 3!

Da li vi pijete nesto od navedenog i sta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drugarice lavice,sad sam izcitala gomilu textova o poboljsanju kvaliteta jajnih celija...Pise da situaciju mogu da poprave:DHEAS,Folati,Dvit,Q10,Omega 3!

Da li vi pijete nesto od navedenog i sta?

Sve pijem...sem dhea...ne mogu da ga nadjem...

Gagagagagaga voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa Buuuuubo,tiiiii mi trebas:D

Koja firma,koliko mg koliko puta dnevno?

Koliko dugo to radis tj koliko meseci pre postupka treba to piti?

Hvala mnooogo!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sve pijem...sem dhea...ne mogu da ga nadjem...

vidi u Xsportu u NS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.