VTO - procesi

odgovora

Objavljeno

Pitam zato što kad sam bila kod njih u decembru rekli su mi da mi ne treba histero. Pa sad ne znam da li praktikuju kod svakog ili ono ako baš mora...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pitam zato što kad sam bila kod njih u decembru rekli su mi da mi ne treba histero. Pa sad ne znam da li praktikuju kod svakog ili ono ako baš mora...

Ja cu ga uraditi...bez obzira ...ipak imam jednu neuspesnu vantelesnu,na UZ je sve ok ali naravno meni djavo ne da mira...ovaj put zelim da znam da sam sve uradila sto je do mene...:D

Gagagagagaga voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke,vidim da ce Jassa i Dia u Gen....,a ostale?

Mia,Bubo gde ste vi bile a gde cete sad?

Jano koja je tvoja destinaija?:D

Moze samo prvo slovo ako na forumu ne sme da se pise ime klinike.

Svima zelim da OVAJ PUT BUDE DOBITNI!!!:babymommy:

Plusic voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pitanje za sve zene, da li je neko zvao ovih dana prvostepenu komisiju za koliko zakazuju? 

 

Hvala :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja cu ga uraditi...bez obzira ...ipak imam jednu neuspesnu vantelesnu,na UZ je sve ok ali naravno meni djavo ne da mira...ovaj put zelim da znam da sam sve uradila sto je do mene...:D

ustvari bolje da ne lupam glavu oko toga. Ako kažu da bi valjalo naravno da ću uraditi. Što kažeš ti Bubo uradim sve što je u mojoj moći pa sam mirna....

Gagagagagaga voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pitanje za sve zene, da li je neko zvao ovih dana prvostepenu komisiju za koliko zakazuju? 

 

Hvala :)

Mi smo zvali u cetvrtak...sad zakazuju za 20. april....pa na dalje...

Gagagagagaga i Dragana88 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke,vidim da ce Jassa i Dia u Gen....,a ostale?

Mia,Bubo gde ste vi bile a gde cete sad?

Jano koja je tvoja destinaija?:D

Moze samo prvo slovo ako na forumu ne sme da se pise ime klinike.

Svima zelim da OVAJ PUT BUDE DOBITNI!!!:babymommy:

Ja sam radila u Feroni...ovaj put sa nadam Genesisu...

Gagagagagaga voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Pitanje za sve zene, da li je neko zvao ovih dana prvostepenu komisiju za koliko zakazuju? 

 

Hv

Izmenjeno od strane Jana jana

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke,vidim da ce Jassa i Dia u Gen....,a ostale?

Mia,Bubo gde ste vi bile a gde cete sad?

Jano koja je tvoja destinaija?:D

Moze samo prvo slovo ako na forumu ne sme da se pise ime klinike.

Svima zelim da OVAJ PUT BUDE DOBITNI!!!:babymommy:

Ovo mi je prva vto,a destinacija je Ferona:),a ti?

Gagagagagaga voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prvi put mi je,jos uvek skupljam papire i nemam pojma sta da napisem(kad do toga stignem)...kao i sve devojke trudim se da poradim sve sto je do mene!

Malo me plasi da nesto ne pogresim,a ne znam ni u cemu je razlika u te dve klinike...

Moj ginek.je u obe...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo zvali u cetvrtak...sad zakazuju za 20. april....pa na dalje...

hvala :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jasso...ja se vodim nekom mojom logikom...a naravno mislim da nisam u pravu...Miomi,ciate se mogu videti na UZ a sto se tice priraslica nisam sigurna...posto su meni jajovodi zapuseni to znaci da su u priraslicima....onda moje laicko misljenje kaze da je moguce da te priraslice imam i na endometrijumu i da to treba da resim..Mislim,sad lupam ....verovatno..

Ono sto ne lupam....jeste da se prilikom histeroskopije moze napraviti namerni "zarez", odnosno na neki nacin se malo "osteti" endometrijum...i tako se pravi pogodno mesto za usadjivanje embriona...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prvi put mi je,jos uvek skupljam papire i nemam pojma sta da napisem(kad do toga stignem)...kao i sve devojke trudim se da poradim sve sto je do mene!

Malo me plasi da nesto ne pogresim,a ne znam ni u cemu je razlika u te dve klinike...

Moj ginek.je u obe...

Gaga...pitaj tvog ginekologa....posalji mu poruku pre prve komisije...

Ja ti mogu reci moje subjektivno misljenje sto se tice Ferone....naravno...nismo svi isti...

Sto se tice Genesisa...o tome ti mogu pricati tek za nekoliko meseci...ako ga dobijemo..

Gagagagagaga voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da to za zarez znam da rade. Ništa počinjem da skupljam pare za to ....nisu to baš male pare....

Gagagagagaga voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da to za zarez znam da rade. Ništa počinjem da skupljam pare za to ....nisu to baš male pare....

ja sam radila histero na Betaniji i sve je sasvim normalno,a ne placa se ako postoji neki problem zbog kog se radi,a to ce ti reci ginekolog 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam radila u betaniji skor su ok, meni su radili da vide da li su jajovodi zapuseni... Po meni oni su skroz korektni... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gaga...pitaj tvog ginekologa....posalji mu poruku pre prve komisije...

Ja ti mogu reci moje subjektivno misljenje sto se tice Ferone....naravno...nismo svi isti...

Sto se tice Genesisa...o tome ti mogu pricati tek za nekoliko meseci...ako ga dobijemo..

Nista se ja ne protivim,ako mi ginek. kaze Banglades,ja cu tamo...

Kakvo je tvoje iskustvo sa Feronom?Znam da je sve individualno i da je svakom uvek najbolje tamo gde mu uspe...to je ljudski...al znaci mi svako iskustvo i dobro i manje dobro...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam radila u betaniji skor su ok, meni su radili da vide da li su jajovodi zapuseni... Po meni oni su skroz korektni... 

Dragana ...jesi ti radila Hsg ili Histeroskopiju?Koliko si dugo cekala na zahvat?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stigli su mi rezultati na mejl ali nije kompletno,videcu kad muz podigne kad se bude vracao sa posla,u poruci pise INSULIN 0 MINUT 4,87 REF VREDNOST(2,6-24,9),INSULIN 2H NAKON OPTERECENJA 22,14.Sta kazete?E sad vadila sam i u 60 min i glukozu,ali mi to nisu poslali.Zato kazem kad muz pokupi pa cu videti

Gagagagagaga voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stigli su mi rezultati na mejl ali nije kompletno,videcu kad muz podigne kad se bude vracao sa posla,u poruci pise INSULIN 0 MINUT 4,87 REF VREDNOST(2,6-24,9),INSULIN 2H NAKON OPTERECENJA 22,14.Sta kazete?E sad vadila sam i u 60 min i glukozu,ali mi to nisu poslali.Zato kazem kad muz pokupi pa cu videti

Mislim da ti je ok....i da ne bi trebala da brigas  :D

Jana jana voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo poslali su i ostatak GLUKOZA 0 MIN 5,5, 60 MIN 10,120 MIN 5,2, INSULIN 60 MIN 50

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dragana ...jesi ti radila Hsg ili Histeroskopiju?Koliko si dugo cekala na zahvat?

Radila sam histeroskopiju... Bila sam 17.12.2016 da se prijavim, a vec sam odradila 05.01.2017... Iako su rekli da se ceka mesec-dva

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Povlacim sta sam napisala...za svaki slucaj idi do endokrinologa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.