VTO - procesi

odgovora

Objavljeno

Pitam jer sve u glavi računam kad bi odprilike mene mogli da zovu za konsultacije. Drugostepenu imam 9.03. pa se nadam da bi početkom aprila možda već išla na konsultacije ^_^

Hoces sigurno :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Naravooo Bubo prati me,nadam se da cu ti biti srecna i talicna:),jel si odradila jos neke nalaze kad si mislila zvati komisiju?Pa ce Mia i Zoze tebe pratiti,a svi sad navijamo za Pulsic i Dea je blizu:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ostali jos hormoni...ovih dana...jedino cekam puuuuzaaaa za spermogram koji mu je zakazan tek za 7.03.

Eh...ti muski...:D:wub:

Lena 77, jassa i Jana jana volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mia mozda je rano,ali da li si kontala opet Betaniju za vto ili neku drugu kliniku?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dia,ja bih rekla da imas insulinsku rezistenciju. Obavezno to proveri jer ti je insulin visok posle 2 h opterecenja tj ne spusta se. Idi kod dobrog endokrinologa. Insulin je jako bitan za vto i implementaciju. Ostalo mi se cini skroz u redu. Kao sto kaze Kikiriki,taj amh uopste nije los.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

 

 

Dia,ja bih rekla da imas insulinsku rezistenciju. Obavezno to proveri jer ti je insulin visok posle 2 h opterecenja tj ne spusta se. Idi kod dobrog endokrinologa. Insulin je jako bitan za vto i implementaciju. Ostalo mi se cini skroz u redu. Kao sto kaze Kikiriki,taj amh uopste nije los.

Cao devojke evo i mene danas sam bila kod dr Crnogorac divna zena :) 12 dana pijem primolut nour 9.03 ultrazvuk pa krecemo sa fostimon menopur i cetrotide tako mi pise na papiru! I da ukljucila mi od prvog dana stimulacije Faxiparin 1 amp dnevno ovo neznam zbog cega jer se jos ne snalazim sa ovim inekcijama ali verujem doktorici mnogo je pozitivna zna ona sta i zasto treba! Za inzulin dobila glukofaz! Od vitamina d3 magnezium  femibion i da jos i inofolic treba da pijem a posle embriotransfera Prednison! Ljubim vas i zelim da sto pre svi dobijemo pozitivnu betu

Izmenjeno od strane Dia
N
Lena 77, jassa, Jana jana i 2 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Cao devojke evo i mene danas sam bila kod dr Crnogorac divna zena :) 12 dana pijem primolut nour 9.03 ultrazvuk pa krecemo sa fostimon menopur i cetrotide tako mi pise na papiru! I da ukljucila mi od prvog dana stimulacije Faxiparin 1 amp dnevno ovo neznam zbog cega jer se jos ne snalazim sa ovim inekcijama ali verujem doktorici mnogo je pozitivna zna ona sta i zasto treba! Za inzulin dobila glukofaz! Od vitamina d3 magnezium  femibion i da jos i inofolic treba da pijem a posle embriotransfera Prednison! Ljubim vas i zelim da sto pre svi dobijemo pozitivnu betu

Super,samo napred! Ja idem prekosutra na prve konsultacije pa cu valjda znati kako i sta dalje. Odlicno sto si dobila glukofaz za IR.

Izmenjeno od strane Lena 77
Plusic, jassa, Jana jana i 2 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Fraxi je inekcija koja sluzi.....za razredjivanje krvi...u grubo receno...koristi se kod ljudi koji imaju trombofiluju....medjutim,pokazala se dosta uspesna i kod pacijenata koji idu na Vto...

Svako dobro u sledecim postupcima....samo pozitivno :D

Dia i zozefinabalerina volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U sto je lepo veceras na forumu! Volim kad ste ovako zivahne i kad svasta lepo procitam :wub:

Pa da se pridruzim, sutra idem kod endokrinologa, pocinjemo novu borbu :baby:

Zoze....ako ti nije mrsko....sta jos nisi radila od analiza....Kako da ti pomognemo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav svim devojkama na forumu!Nova na forumu i od pre par dana nova u vto situaciji.Moze li mi neko iz NS reci gde privatno moze da se radi spermogram(tj ciji priznaju Ferona/Genesis)?

Koliko vremena prosecno prodje od prvostepene do drugostepene,i koliko od drugostepene do konsultacija na klinici(Ferona/Genesis)?

 

Plusic i zozefinabalerina volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Spermogram mozes odraditi i u jednoj i u drugoj klinici...strucnjaci su...

Izmedju dve komisije prodje oko mesec dana....isto toliko se ceka do poziva u kliniku...:D

zozefinabalerina voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zakazala sam Genezis, necu u Betaniju .. borba pocinje :) 

Mijic....bravo....inace bilo je jedno istrazivanje vezano za vto....ko se odmah uzdigne posle neuspeha...mnogo su mu velike sanse da sledeci postupak uspe...Bravo....BUDI PONOSNA NA SEBE:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A Plusica sam ja vec otpisala :P....za dve nedelje ce ona da se druzi sa Signorom u trimestarima...:babycrib:

A Diu...jos cekamo....:D

Dace Bog da sve ispogadjas kao do sad

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Buba82 hvala na brrrrzom odgovoru!!!Mislila sam da se to radi u Jugolabu,Medlabu isl.

Uuu kolika cekanja,valjda cu stici da skupim sve analize i docekam taj poziv do leta...ne znam da li leti rade vto,al polako☺

zozefinabalerina i Plusic volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Buba82 hvala na brrrrzom odgovoru!!!Mislila sam da se to radi u Jugolabu,Medlabu isl.

Uuu kolika cekanja,valjda cu stici da skupim sve analize i docekam taj poziv do leta...ne znam da li leti rade vto,al polako☺

Mozes u bilo kojem labu....ali za svaki slucaj nazovi neki da ih pitas da li treba da zakazes i koja je procedura.

Moze se uraditi i u Betaniji....treba uput od opste prakse....pa zakazes na 021/ 4899-307....zvati izmedju 07-07.30h....takodje trebala bi apstinencija da bude izmedju 3-5 dana....ali za svaki slucaj proveri...

zozefinabalerina voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Generalno...sve mozes zavsiti za dve nedelje....

Imas na popustima za 5000 din...UZ,kolposkopija,papa,cervikalni,hlamidija,mico i urea plazma.

Kod ginekologa odes po uput za hormone koje vadis u Poliklinici (2-4 dc) i za virusologiju koju radis u Higijenskom zavodu...

Muz...isto kod opste prakse....dobija uput za briseve i virusologiju,spermokulturu za Higijenski....a spermogram u Betaniji kao sto sam ti objasnila u prethodnom postu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Buba hvala ti mnogo na brzom i detaljnom odgovoru!

Leno ,hvala mnogo...bice onda Biotest ili Jugolab...valjda su njihovi rezultati validni!

 

zozefinabalerina i Lena 77 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.