See who gave reputation

1. Saskica011

2. Sena13

3. Пилче

4. *TJ*

• Članovi/članice na temi   0 članova

No registered users viewing this page.

• Najraniji simptomi trudnoće
      Započeo/la Sue · Objavljeno
      Uradila sam betu danas. Pise na testu da je rezultat <1 a referentna vrednost <5.3. Samim tim je rezultat negativan. Mensturacija mi i dalje kasni. Nemam nikakve bolove. Samo poneki svetlo braon obrisak na papiru. Ne znam sta da mislim. 
    • Izbijanje prvih zubića
      Započeo/la Jasmina.S. · Objavljeno
      mi kkoristimo gengi gel zabebe
      Započeo/la Jasmina.S. · Objavljeno
      uvek postoji da si trudna.Ja sam cekala 15dana da uradim test.Mislim da, si suvise rano uradila test ipak razurazumem zelja za detwtom je jaca od svega.SSacekaj jos paparmali dana pa uradi betu. Tu nemasam lazi. Npr ja sam imala rozikasto krvarenje sl.dan sam imala braonkastu tackicu
      Započeo/la Sue · Objavljeno
      Pozdrav svima, Nova sam na forumu.  Kasni mi menstruacija 4-ti dan. Inace uvek imam redovne menstruacije, ili dobijem dan do dva ranije. Imam 32 godine. Nikada pre mi nije kasnilo. Pre 15 dana na redovnoj kontroli sam radila PAPA test i vaginalni sekret, i sve je uredno. Suprug i ja smo vec poslednja 4 meseca radili na tome na dobijanju bebe. U toku izostanka ove menstruacije 2x sam osetila bol u stomaku slican onom pred menstruaciju. Uradila sam test juce popodne i jutros, oba su pokazala negativno. Inace ne pijem nikakve vrste lekova, i uvek sam sve imala uredno. Takodje u ova 4 dana izostanka sam imala samo jedan blagi braon obris na papiru. Zanima me postoji li sansa da sam trudna ili ne? I posle koliko vremena treba da brinemo sto ne ostajem trudna? Inace nikada nisam bila u drugom stanju pre.
    • Izbijanje prvih zubića
      Započeo/la Jana994 · Objavljeno
      Drage mame, moj bebac ima 10 meseci, izbila mu je leva donja jedinica i pre par dana i sad su ostale tri krenule u isto vreme. Da li imate neki savet kako ublaziti bolove kod bebe?  Nema temp kao ni ostale simptome nicanja zuba, sem velike nervoze i nespavanja . 
  • Teme