VTO - procesi

odgovora

Objavljeno

Zene, u dogovoru sa doktorkom, odlucili smo sledeci ciklus da probamo jos jednom o nasem trosku sa polustimulisanim ciklusom...

Malo sam zivnula jer ponovo pocinje proces...

Tako da su krenule pripreme za jos jednu borbu...

Sta se desava sa vama? :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sutra idem u posetu doktoru :D

Nosim izvestaj biopsije materice i najverovatnije startujemo od sledeceg ciklusa u julu..jedino zbog godisnjih mozda bude zastoja..

Maleni_andjeo, J&G i Virdzinija volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sutra idem u posetu doktoru :D

Nosim izvestaj biopsije materice i najverovatnije startujemo od sledeceg ciklusa u julu..jedino zbog godisnjih mozda bude zastoja..

Bice sve dobro,samo se opusti i uzivaj maksimalno sada,bez nervoze i stresa...

Idemo zajedno u nove pobede :)

Maleni_andjeo voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

J & G  superiska baš mi je drano  biće to dobro :)

Buba82 isto biće to sve okej :)

Ja za cetvrtak na 2 stepenu komisiju u Betanju idem u 09:45 imam zakazano ,menjala sam smenu da radim drugu .Kad završim jel treba opet da idem na žitni trg?

J&G voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

J & G  superiska baš mi je drano  biće to dobro :)

Buba82 isto biće to sve okej :)

Ja za cetvrtak na 2 stepenu komisiju u Betanju idem u 09:45 imam zakazano ,menjala sam smenu da radim drugu .Kad završim jel treba opet da idem na žitni trg?

Ides na zitni trg da ti overe obrazac koji dobijas na komisiji u Betaniji kao i uput od drzavnog ginekologa za stacionirano lecenje za kliniku u kojoj ces raditi postupak. Uput mozes da uzmes i sutra,nije bitan datum, samo je bitno da poneses uput u Socijalno.

Maleni_andjeo voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

J & G  superiska baš mi je drano  biće to dobro :)

Buba82 isto biće to sve okej :)

Ja za cetvrtak na 2 stepenu komisiju u Betanju idem u 09:45 imam zakazano ,menjala sam smenu da radim drugu .Kad završim jel treba opet da idem na žitni trg?

Ideš na žitni trg KAD dobiješ pozivno pismo,ne pre toga. Onda uzmeš uput od ginekoliga za stacionarno i sve te potvrde koje dobiješ na komisiji. Uput treba da glasi na kliniku na kojoj ćeš raditi vto. I tad kad budeš išla spremi živce za čekanje....

Izmenjeno od strane jassa
Maleni_andjeo voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

J & G i jassa :babymommy:

Ako sam dobro razumela sada u četvrtak kada zavrsim sa komisijom ne idem odma u socijalno,nego kad mi stigne pozitivno pismo a do tad odem kod ginekologa da uzmem uput za stacionarno lečenje i uput gde cu raditi u kojoj klinici i nosim sve papire koje imam.

J&G voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

J & G i jassa :babymommy:

Ako sam dobro razumela sada u četvrtak kada zavrsim sa komisijom ne idem odma u socijalno,nego kad mi stigne pozitivno pismo a do tad odem kod ginekologa da uzmem uput za stacionarno lečenje i uput gde cu raditi u kojoj klinici i nosim sve papire koje imam.

Kad zavrsis sa komisijom i dobijes pozivno pismo(sve poneses uvek sa sobom) odes kod ginekologa da ti da samo jedan uput za stacionirano lecenje koje ce glasiti na kliniku u kojoj radis vto,zatim sa svim tim papirima ides u socijalno da ti daju poslednji papir i cekas prve konsultacije tj.poziv iz klinike :) :babymommy:

Maleni_andjeo voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

J & G hvala puno :babymommy: znas li od prilike koliko ću još čekati valjda me nece uhvatiti godišnji odmori pa da me ostave za septembar mesec.Prvu komisiju sam čekala više od mesec dana a drugu tačno mesec dana kako će biti u četvrtak. 

J&G voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam prvi put cekala pismo mesec dana...drugi put dve nedelje...treci put dva meseca (ali tad je bio kraj godine)..

Samo dodjes u Betaniju...das knjizicu sestri...izlazi povremeno ispred odeljenja..prozovu te,udjes unutra,das svu dokumentaciju i to je to..

Maleni_andjeo voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

J & G hvala puno :babymommy: znas li od prilike koliko ću još čekati valjda me nece uhvatiti godišnji odmori pa da me ostave za septembar mesec.Prvu komisiju sam čekala više od mesec dana a drugu tačno mesec dana kako će biti u četvrtak. 

Neces dugo... eto maximum mesec dana mada ne verujem da ce te tada pozvati... Strpi se jos nedelju dana,mislim da ce sledece nedelje. :) 

Nisu jos poceli godisnji pa da zavrse sve do odmora...

Maleni_andjeo voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

  Buba82 sutra cu malo ranije da odem da vidim sta i kako prvi put idem tamo.

  J & G Daj boze da bude tako :) sutra idem ujutru na betaniju da završimo i tu komišiju. 

Izmenjeno od strane Maleni_andjeo
J&G voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

  Buba82 sutra cu malo ranije da odem da vidim sta i kako prvi put idem tamo.

  J & G Daj boze da bude tako :) sutra idem ujutru na betaniju da završimo i tu komišiju. 

Bice to sve dobro :) Javljaj :) 

Maleni_andjeo voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje prošla i druga komisija,sada čekanje pozitivnog pisma i svega ostalog što me ceka.:)

J&G voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje prošla i druga komisija,sada čekanje pozitivnog pisma i svega ostalog što me ceka.:)

Supeeeeer...^_^

Maleni_andjeo voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje prošla i druga komisija,sada čekanje pozitivnog pisma i svega ostalog što me ceka.:)

Super :) Sad cekamo... ti pismo ja ciklus :) Pa krecem sa stimulacijom :) 

Maleni_andjeo voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:) jos to pismo i onda socijalno i krećem i ja uprogram.J & G sada će biti bolje sigurno.:babymommy:

Jassa :babymommy:

jassa i J&G volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

J&G..kanda cemo u paru...ja se javljam desetog jula na UZ...ako sve bude ok...pocinje bockanje oko 25.07.

Pa nek nam je sa srecom :P

Maleni_andjeo, jassa i J&G volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

J&G..kanda cemo u paru...ja se javljam desetog jula na UZ...ako sve bude ok...pocinje bockanje oko 25.07.

Pa nek nam je sa srecom :P

Jesi i ti u Genesisu? Zaboravila sam :) 

Ma uspecemo :) Moramo :babymommy:

Maleni_andjeo voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:) jos to pismo i onda socijalno i krećem i ja uprogram.J & G sada će biti bolje sigurno.:babymommy:

Jassa :babymommy:

Brzo ce to proci, veruj mi... To cekanje je jedino glupavo i zamorno,ali taman imas vremena da skupis snagu i da verujes da ce sve biti uredu dok ne krenes sa stimulacijom, jer tada neces normalno razmisljati hahahahah od hormona :) ):babymommy: 

Maleni_andjeo voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jesi i ti u Genesisu? Zaboravila sam :) 

Ma uspecemo :) Moramo :babymommy:

Da..daaa....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ženice drage, pre dve godine sam bila redovan posetilac na ovoj temi, zahvaljujuci vto ja sada imam jednog malog zvrka kuci

Svako malo ulazim na temu i u dahu iscitavam postove,trazeci ih sto vise sa sadrzinom "pozitivna beta", i srce udara kao ludo od uzbudjenja bas kao sto je tuklo dok sam i sama vodila borbu.

Oni drugi postovi me rastuze rastuze rastuze,ali zene,lavice, nema predaje. Svaku od vas ceka jedan mali vragolan, samo je pitanje vremena :*

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ženice drage, pre dve godine sam bila redovan posetilac na ovoj temi, zahvaljujuci vto ja sada imam jednog malog zvrka kuci

Svako malo ulazim na temu i u dahu iscitavam postove,trazeci ih sto vise sa sadrzinom "pozitivna beta", i srce udara kao ludo od uzbudjenja bas kao sto je tuklo dok sam i sama vodila borbu.

Oni drugi postovi me rastuze rastuze rastuze,ali zene,lavice, nema predaje. Svaku od vas ceka jedan mali vragolan, samo je pitanje vremena :*

 

Hvala na lepim zeljama...

Drago mi je da si uspela i da sad uzivas sa svojim detetom i zelim ti da ih dobijes jos vise... 

Uspecemo,samo je pitanje vremena...

Veliki pozdrav i svaka cast za uspeh :babymommy:

Maleni_andjeo voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@J & G čini mi se da je za tebe varijanta sa prirodnim ciklusom dobra. Da te ne opterećuje hormonski a opet da uhvatite dobru jajnu ćeliju kad naiđe. Nisam stručnjak, ali mi zvuči logično.

J&G voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@J & G čini mi se da je za tebe varijanta sa prirodnim ciklusom dobra. Da te ne opterećuje hormonski a opet da uhvatite dobru jajnu ćeliju kad naiđe. Nisam stručnjak, ali mi zvuči logično.

Mislim da je dr slicno nesto i predlozio...

Probacemo sledeci mesec pa cemo videti da li je bolje, u svakom slucaju mnogo manje inekcija i hormona :) 

 

Kikiriki voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.