VTO - procesi

odgovora

Objavljeno

Baš lepa beta superiska :)

J & G  Kakva je situacija kod tebe, kako je proslo danas?

 

 

J&G i Virdzinija volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Baš lepa beta superiska :)

J & G  Kakva je situacija kod tebe, kako je proslo danas?

 

 

Joj evo idem za sat vremena na aspiraciju pa cemo videti kakva je situacija :) Javljam veceras kad dodjem kuci.

  Kod tebe,ima li promena?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:babycrib:Virdzinija, meni se cini da ima vise od jedne bebiceee :) Cestitam od srca! Obraduj nas jos jednom sa lepim vestima posle uz...

Odmaraj, uzivaj i cuvaj  :babycrib::babycrib:

Virdzinija i Maleni_andjeo volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

J & G Ja tek idem na drugostepenu komisiju sledeće nedelje 21.06. Nadam se daće biti onako kako ste rekli 2-3 nedelje pozitivno pismo.Koliko ću još čekati ništa neznam prvi put idem.

J&G voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

J & G Ja tek idem na drugostepenu komisiju sledeće nedelje 21.06. Nadam se daće biti onako kako ste rekli 2-3 nedelje pozitivno pismo.Koliko ću još čekati ništa neznam prvi put idem.

Znam ali sam mislila da su te mizda malo ubrzali,tj.doktorka....

Ja sam pre dva sata zavrsila aspiraciju...

Veoma sam tuzna,od 12 folikula sam imala samo 1 dobru jc a druga je bila losa.

Vise nisam pozitivna,bas mi nije dobro...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

J & G baš mi je zao sto je tako ispalo , daj boze da taj jedan što je dobar da uspe.Jesu ti rekli zbog čega je tako što nije više bilo folikula?

J&G voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta reci...Mozda je bas ta jajna ona prava...Tesko je,verujem,drzi se. 

J&G voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maleni_andjeo, nista mi nisu rekli,mozda i jesu ali pored anestezije nisam nista cula ji videla :) Videcemo,cekam da mi javi da li je uspelo i kada vracaju pa cemo videti....

Sportiva, znam koliko retko kome uspe kad ima samo jednu jc ali nije nemoguce... Videcemo...

Hvala devojke sto ste tu i sto ste mi podrska....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

J&G...sta je problem kod vas?

Sad mi mozemo da lupetamo sta je u pitanju...ko ce ga znati...ili je prejaka stimulacija,ili prerano dat stop...ili tvoje telo tako jednostavno reaguje...

Sve u svemu bitno je da imas borca...

Ima zena kojima me je i po tri embriona (kako oni vole da kazu vrhunskog kvaliteta) vraceno pa ne uspeju...

Zato nema odustajanja...jedan -caroban- zdrav - zamotuljak te ceka...

J&G voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

J&G...sta je problem kod vas?

Sad mi mozemo da lupetamo sta je u pitanju...ko ce ga znati...ili je prejaka stimulacija,ili prerano dat stop...ili tvoje telo tako jednostavno reaguje...

Sve u svemu bitno je da imas borca...

Ima zena kojima me je i po tri embriona (kako oni vole da kazu vrhunskog kvaliteta) vraceno pa ne uspeju...

Zato nema odustajanja...jedan -caroban- zdrav - zamotuljak te ceka...

Kod mene je PCOS, pa pretpostavljam da je bila prejaka stimulacija.. 

Ma znam,mora borac moj da se izbori sada :)  Malo sam se oraspolozila kad cujem vas koliko ste pozitivne,ne mogu da potonem :) 

Javljam vam cim mi jave za embriotransfer da li je sve uredu.

Hvala na lepim recim :) Svima zelim puno srece i punooo :babycrib:

Maleni_andjeo voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke, već više od dve godine pokušavamo prirodnim putem da ostanem trudna, ali pre godinu dana dobila sam uput za VTO. 

Imam PCOS i insulinsku rezistenciju, moji nalazi su ok, dok kod MM nije dobar spermogram, ali ima i u brisu eserihiju i nikako ne možemo da je se oslobodimo već skoro godinu dana.

Interesuje da li neko zna da li  može da se prođe komisija ako postoji eserihija kod muškarca?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

TD I ja sam se za zenicama ovde konsultovala ja mislim da rezultati moraju da budu uredu.Al recice ti jos neka zenica šta i kako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke, već više od dve godine pokušavamo prirodnim putem da ostanem trudna, ali pre godinu dana dobila sam uput za VTO. 

Imam PCOS i insulinsku rezistenciju, moji nalazi su ok, dok kod MM nije dobar spermogram, ali ima i u brisu eserihiju i nikako ne možemo da je se oslobodimo već skoro godinu dana.

Interesuje da li neko zna da li  može da se prođe komisija ako postoji eserihija kod muškarca?

Iskreno,mislim da necete proci komisiju zbog eserihije... Trebalo bi prvo to da se izleci. Prolaze se tri komisije,mozda bi u betaniji(ako ste iz ns) proslo ali u socijalnom ne verujem... Ali raspitaj se,pozovi Socijalno ujutru pa pitaj a posle toga i Betaniju ili Front ne znam odakle si.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj zene,jedva cekam sutra da cujem kakva je situacija... Da li ono to ujutru javljaju ili? I zanima me sta mislite kad je bolje da se uradio et 3. ili 5. dan?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke, već više od dve godine pokušavamo prirodnim putem da ostanem trudna, ali pre godinu dana dobila sam uput za VTO. 

Imam PCOS i insulinsku rezistenciju, moji nalazi su ok, dok kod MM nije dobar spermogram, ali ima i u brisu eserihiju i nikako ne možemo da je se oslobodimo već skoro godinu dana.

Interesuje da li neko zna da li  može da se prođe komisija ako postoji eserihija kod muškarca?

Probajte ovo:

https://www.coolinarika.com/recept/lijek-protiv-bakterija-narocito-protiv-escherichie-coli/

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

TD uvek idete u isti lab?

Mozda da ga promenite...

Ulje origana nije dalo rezultata?

J&G ja sam na transfer isla posle tri ipo dana..javili su mi dan ranije..pisem za Genesis...tako da moguce da ti bude transfer i u subotu..

Ono sto ja znam npr za Feronu da oni kad ima mali broj jajnih rade ICSI metodom (mada sad cujem da samo sa tom metodom i rade bez obzira na broj jajnih i kvalitet sperme)..dok u Genesisu nije tako,npr ja sam imala mali broj jajnih (tri kom) ali spermogram je bio normospermia tako da je odradjena IVF metoda..sto posto sam ubedjena da smo ostali u Feroni da bi i tad radili ICSI metodu..tako da posto si imala jednu jajnu a ako su plivaci odlicni mozda su pustili na IVF metodu..

Nadam se da nisam konfuzna :D

J&G voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Iz okoline NS smo, analize je radio u dve privatne laboratorije i u higijenskom, probali smo lekove po antibiogramu, čaj od brusnice, ulje origana .... ali za sad ništa, sad trenutno pije kapusle od divljeg origana pa ćemo opet raditi analizu i videti šta dalje. Raspitaću se i u socijalnom. 

Hvala za info i recept :) Valjda ćemo uspeti da se rešimo bakterije. 

J&G voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

TD uvek idete u isti lab?

Mozda da ga promenite...

Ulje origana nije dalo rezultata?

J&G ja sam na transfer isla posle tri ipo dana..javili su mi dan ranije..pisem za Genesis...tako da moguce da ti bude transfer i u subotu..

Ono sto ja znam npr za Feronu da oni kad ima mali broj jajnih rade ICSI metodom (mada sad cujem da samo sa tom metodom i rade bez obzira na broj jajnih i kvalitet sperme)..dok u Genesisu nije tako,npr ja sam imala mali broj jajnih (tri kom) ali spermogram je bio normospermia tako da je odradjena IVF metoda..sto posto sam ubedjena da smo ostali u Feroni da bi i tad radili ICSI metodu..tako da posto si imala jednu jajnu a ako su plivaci odlicni mozda su pustili na IVF metodu..

Nadam se da nisam konfuzna :D

Suprug ima odlican spermogram pa i ja mislim da ce biti IVF metodom... Danas je drugi dan od aspiracije,nisu me zvali tako da pretpostavljam da je za sada sve u redu... Da nesto nije uredu verovatno bi zvali iz Genesisa jel tako?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Iz okoline NS smo, analize je radio u dve privatne laboratorije i u higijenskom, probali smo lekove po antibiogramu, čaj od brusnice, ulje origana .... ali za sad ništa, sad trenutno pije kapusle od divljeg origana pa ćemo opet raditi analizu i videti šta dalje. Raspitaću se i u socijalnom. 

Hvala za info i recept :) Valjda ćemo uspeti da se rešimo bakterije. 

Probajte sve prirodnim cajevima i uljima,uspecete samo pozitivno i sve ce biti uredu :)

TD voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke. da vam javim da nije uspeo da se oplodi taj jedan... Nece biti et.

Ljubim vas sve puno i idemo ponovo...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke. da vam javim da nije uspeo da se oplodi taj jedan... Nece biti et.

Ljubim vas sve puno i idemo ponovo...

 

A u dupe na vasar...

Nema druge...skupis snagu i ponovoo..

Verovatno ce sledeci put drugacije da pristupe..

J&G voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A u dupe na vasar...

Nema druge...skupis snagu i ponovoo..

Verovatno ce sledeci put drugacije da pristupe..

Idem danas na konsultacije sa dr. da vidim sta dalje i da mi sve objasne sta je bilo i zbog cega.

Znam da me razumete(ko je,nazalos,prosao kroz neuspelu vto)  i nadam se da cemo uz zajednicku pomoc preci na trudnicke teme :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke. da vam javim da nije uspeo da se oplodi taj jedan... Nece biti et.

Ljubim vas sve puno i idemo ponovo...

 

Oooo,baš mi je žao :( drži se ,odmori i kreni ponovo

J&G voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

J & G Baš mi je zao:(,glavu gore  nema odustajanja mala pauza i opet na novi pokušaj. 

J&G voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Buba82,Jassa,maleni_andjeo, hvala na podrsci,bilo mi je lakse da prolazim kroz sve ovo uz vas.

Nema odustajanja,krecemo u nov proces uskoro,kada malo odmorimo od svega. 

I dalje sam tu,uz vas,ako nekome nesto treba,neka se javi. 

Izmenjeno od strane J&G

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.