VTO - procesi

odgovora

Objavljeno

Maleni_andjeo sta se desava? Virdzinija, Pilce kakva je situacija kod vas?

Javljajte devojke kakva je situacija...

Maleni_andjeo voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke bila sam danas na uz... Danas mi je 5. dan gonala 125j i rekao mi je da na desnom jajniku imam jedan folikul a na levom 5 i svi su 12mm...Endometrijum mi je 7,5 mm,jos sutra da primim gonal 150j i od 7. pocinjem sa merional 2x i ceteotide po jednu inekciju tri dana pa 8. na uz ponovo. 

Zanima me da li dobro reagujem na stimulaciju jer mi je to nesto malo folikula? 

Doktor mi nije nista rekao vezano za to samo sta dalje...

Puno srece vam zelim!!!

Još će ti se pojaviti koji folikul na sledećam uz. Bitno je da su približne veličine . Dobar ti je i endo.

J&G i Maleni_andjeo volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Još će ti se pojaviti koji folikul na sledećam uz. Bitno je da su približne veličine . Dobar ti je i endo.

Hvala draga na odgovoru... Pozitivna sam i bas mislim da ce sve biti uredu. 

Kakva je kod tebe situacija? Kada kreces u nov postupak?

Maleni_andjeo voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

J & G  Ja 21.06. idem na drugo stepenu komisiju i da završim sa papirima , ja sam izabrala Feronu jer je tamo moja doktorica.Neznam kolko se čeka posle komisije pozitivno pismo. Ja se nadam da ću i ja uskoro doći na red meni je ovo prva vto  dosta ste mi pomogli sa ovoga sajta kada sam se gubila sa papirima i nalazima.Verujem da će kod tebe biti sve okej i da ces dobro proći daće bog ,kao i ostale zenice koje čekaju da dobiju svoje bebe.

J&G voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

J & G  Ja 21.06. idem na drugo stepenu komisiju i da završim sa papirima , ja sam izabrala Feronu jer je tamo moja doktorica.Neznam kolko se čeka posle komisije pozitivno pismo. Ja se nadam da ću i ja uskoro doći na red meni je ovo prva vto  dosta ste mi pomogli sa ovoga sajta kada sam se gubila sa papirima i nalazima.Verujem da će kod tebe biti sve okej i da ces dobro proći daće bog ,kao i ostale zenice koje čekaju da dobiju svoje bebe.

Ferona je odlicna... Prijatelji mi rade kao embriolozi tamo i bas sam pricala sa njima,kazu da je klinika jedna od boljih za vto.

Posle drugostepene komisije ne bi trebalo da cekas duze od 3 nedelje pozivno pismo. Mada bih ti ja predlozila da javis doktorici tvojoj iz Ferone kad zavrsis komisiju da zna pa ako dugo ides kod nje i malo da ti ubrza.

Puno srece!!! Drzim vam fige svima da imamo bar po jednu :babycrib:

Maleni_andjeo voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

J & G Iz svojih usta u božije uši daće bog da i mi dočekamo naše bebice.:) Kazi mi jel ideš na posao ili si uzela bolovanje kažu da kad se primaju inekcije treba mirovanje neznam koliko je to tačno.

 

 

 

 

 

J&G voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maleni_andjeo sta se desava? Virdzinija, Pilce kakva je situacija kod vas?

Javljajte devojke kakva je situacija...

Meni danas 8 dan nakon et, ok sam ponasam se normalno u petak putujemo tako da cu rezultate uraditi negde na  putu...tako sam odlucila...ovaj put...javljam kakav je ishod:wub:

J&G i Maleni_andjeo volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala draga na odgovoru... Pozitivna sam i bas mislim da ce sve biti uredu. 

Kakva je kod tebe situacija? Kada kreces u nov postupak?

Pa mi smo iskoristili sva 3pokušaja o trošku fonda,tako da za sada nema ništa od novog pokušaja. Iskreno i treba mi malo duža pauza od svega...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Jassa, Novi Sad daje 4. pokusaj preko grada,pa mozda mozes da se raspitas pa da probas...

Verujem ti,samo nemoj da gubis nadu...

 

Izmenjeno od strane J&G
Maleni_andjeo voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Maleni_andjeo,ja sam preduzetnik pa sam raspodelila posao na radnike tako da mogu da odmoram veci deo dana,mada sam prilicno aktivna i pored toga :D

Mirujem kad imam bolove od inekcija (kao menstrualne) i cekam sledeci uz.

Bice to sve dobro,mora biti :) 

Bilo bi dobro da se miruje,pa bi mozda trebala da odes na bolovanje tada.

Izmenjeno od strane J&G
Maleni_andjeo voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

J & G Tako cu i uraditi uzeću bolovanje pošto na godišnji moram ići ranije nego kad sam ga pisala.Pošto sam blagajnik i radim sa ljudima malo nekad bude i stresno.

 

 

 

 

J&G voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo ja sad dosla sa inekcije,buknulo mi crvenilo na stomaku. Trebace ti bolovanje....

Tako i uradi ako vec mozes.

Javljaj kad dobijes pozivno pismo.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U stimulaciji se ne treba da se miruje,nego čakštaviše se preporučuje šetnja zbog rasta folikula. E sad ne treba fizički ništa teško da se radi i da se smanji stres pa zbog toga bi bilo bolje na bolovanje.

Maleni_andjeo i J&G volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uzeću bolovanje stres mi netreba u opšte, već sam rekla šefu neće biti problema.Koce da me menja nek se malo snađu neće niko da uči blagajnu jer ima više posla i odgovornosti.

J&G voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke...nema potrebe dok traje bockanje da lezite kuci...ponasajte se opusteno kao da je to najnormalnija stvar na svetu i da svaka zena to prozivljava...

Materici treba cirkulacija..prokrvljenost....naravno ne da kopate po basti...ali svakodnevnicu nemoj te ugusiti..sedenje kod kuce nece nista promeniti samo ce te vise razgovarati sa svojom glavom a to vam bas i ne treba..okupirajte se obavezama..

Maleni_andjeo i J&G volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Buba82 slazem se u potpunosti... Jedino zbog stresa treba ici na bolovanje posebno ako se radi sa ljudima.

Bila sam na uz sinoc, zakazana mi je aspiracija za 12.6.,a 11. ujutru idem na stop inekciju.

Imam 12 folikula oko 16,5mm i endo mi je 9mm,kaze dr da je sve uredu.

Dace Bog da sve bude kako treba :) 

Maleni_andjeo voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

J & G Baš lepe vesti navijam da bude sve kako treba.:) Sa ljadima kada radiš ne da bude stresno svega ima.

J&G voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke,navijam za vas:babymommy: Moje iskustvo u toku stimulacije,sve dotadasnje aktivnosti redovne sam obavljala redovno. Znaci,bajsom bi otisla do bolnice,primila boce i bajsom kuci. Stimulaciju sam primala popodne zato sto mi se jutarnji termin poklapao sa terminom treninga. Ne kazem da sad jasete biciklu da bi se prokrvile,ali redovne aktivnosti,zdrava psiha i bude sve mnogo lakse. Nemojte zalegati,i ponasati se kao da ste bolne,jer niste.

J&G, Maleni_andjeo i jassa volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaoooooo zeneee 12 dnt 432 beta....neveruj

Ooooo....diiiivnoooo!!! Čestitke :wub: 

Virdzinija voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Virdzi....uhuiuiiuuuuuuuuuu...cestitkeeeee:wub::wub::wub:

Virdzinija voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Virdzinija čestitam super  :babymommy:

Izmenjeno od strane Maleni_andjeo
Virdzinija voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaoooooo zeneee 12 dnt 432 beta....neverujem

Cestitaaaam!!!!! Puno srece!!! :babycrib::babycrib:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.