VTO - procesi

odgovora

Objavljeno

Drage moje ja danas imam zakazanu prvo stepenu komisiju u 13:30 u Žitni trg nadam se da će biti sve okej.

Jesi bila na komisiji? Jel sve ok?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam dobila 24.04. i trajala mi je m 7 dana, medjutim juce i danas imam braon iscetke kao da mi ponovo krece m... 

Da li je to normalno? 

Iskreno, malo sam se uspanicila... Jer treba u nedelju da idem na uz... Pa da mi doktor prepise dalje stimulaciju, inekcije i sta je sve ostalo potrebno. 

Pa me zanima da li se nekoj od vas to desavalo? 

Pozdrav i zelim Vam ogromnuuu betu :baby:

Jesi bila kod dr? Šta kaže?

J&G voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Drage moje i jassa bila sam 3 sata sam čekala gužva katastrofa.Moji papiri su svi okej od muža papir za hlamidiju napisali su da su uzeli iz cervikalnog brisa doktorka se ismejala i rekla da nisu normani iz naše bolnice.Tako da sutra će otići da odnese taj papir što su pogrešili pa da mogu da zovem drugo stepenu komisiju da zakazem.Mi smo privatnu izabrali kliniku.

Izmenjeno od strane Maleni_andjeo
Пилче voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nazovi ti odma sutra da zakažeš drugostepenu. Ja sam komisije zakazala dan za danom,tj nisam ni išla na prvoatepwnu a već sam bila zakazala i drugostepenu. Tako sa sam između komisija imala 2 nedelje razmak. Ako pitaju da li ste završili prvu kažeš da jeste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jassa, bila sam sinoc kod doktora, kaze da nastavim do 26. 05. sa mikrogynon tbl, pa 1.06. krecem sa inekcijama,a 5.6. idem na uz.

S tim sto mi je povecao inekcije na 125 ij umesto 75 ij sto pise na terapijskoj listi :) 

Tako da ce ubrzo biti aspiracija  :)

Kakva je kod tebe situacija?

Пилче voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pilce..ja bih ti isto preporucila Betaniju..nisam tamo radila prethodne ali ni buducu vantelesnu ali sam pre neki dan bila na histero...

Svi ti doktori koji rade privatno ..rade i u Betaniji...takodje,biolozi,anesteziolozi pa cak i neke sestre..kvalitet lekova je takodje isti kao i kod privatnih klinika..

Iz licnog iskustva od pre neki dan mogu ti reci..da sam bas zadovoljna njima..posmatrala sam ih krajickom oka kako se odnose prema drugim zenicama i zaista su profesionalni..

Zato napred u nove pobede ...

 

Пилче voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pilce, radim u Genesisu... 

Prezadovoljna sam i doktorom i sestrama... 

 

Пилче voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja nemam prava na privatne :(:( samo napred !!! Drzim palceve za uspeh

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Svi iz Genesisa (ili vecina) radi u Betaniji,tako da mislim da nema veze gde se ide da li drzavno ili privatno,ako uspe uspece bilo gde :)

Meni je moj doktor rekao koju kliniku da napisem na komisiji pa sam zbog toga izabrala Gensis.

Dosta mojih prijateljica je radilo u Betaniji i odusevljeni su tako da mislim da bi bilo dobro tamo da pokusas i izaberes dobrog doktora pa da nas obradujes :) 

Hvala puno,videcemo uskoro :) 

 

Izmenjeno od strane J&G
Пилче voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje nije me bilo par dana imala stomačni virus, završili smo prvo stepenu komisiju i zakazali drugo stepenu komisiju  za 21 jun ujutru da dodjem sa svim papirima koje  sam već nosila.Overila sam u socijalno kod nas šta sam dobila ocenu sa komisije toje obrazac Olk-11 dal treba još nešto dali su mi i obrazac BMP0-1 gde piše koju kliniku sam odabrala i obrazac 2 to je izjava supružnika,  odnosno vanbračnih partnera da iz postojeće zajednice nemaju biolosku decu.Dali i tu treba pečat i potpis iz socijalnog kod nas na ta druga 2 papira.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje nije me bilo par dana imala stomačni virus, završili smo prvo stepenu komisiju i zakazali drugo stepenu komisiju  za 21 jun ujutru da dodjem sa svim papirima koje  sam već nosila.Overila sam u socijalno kod nas šta sam dobila ocenu sa komisije toje obrazac Olk-11 dal treba još nešto dali su mi i obrazac BMP0-1 gde piše koju kliniku sam odabrala i obrazac 2 to je izjava supružnika,  odnosno vanbračnih partnera da iz postojeće zajednice nemaju biolosku decu.Dali i tu treba pečat i potpis iz socijalnog kod nas na ta druga 2 papira.

Ne treba,samo olk 11.

Maleni_andjeo voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svi iz Genesisa (ili vecina) radi u Betaniji,tako da mislim da nema veze gde se ide da li drzavno ili privatno,ako uspe uspece bilo gde :)

Meni je moj doktor rekao koju kliniku da napisem na komisiji pa sam zbog toga izabrala Gensis.

Dosta mojih prijateljica je radilo u Betaniji i odusevljeni su tako da mislim da bi bilo dobro tamo da pokusas i izaberes dobrog doktora pa da nas obradujes :) 

Hvala puno,videcemo uskoro :) 

 

Razmisljam samo koliko su onda oni posveceni kad imaju toliko ljudi i obaveza??? Hvala srce puno na ohrabrenju

J&G voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Razmisljam samo koliko su onda oni posveceni kad imaju toliko ljudi i obaveza??? Hvala srce puno na ohrabrenju

Mnogo su posveceni jer je i njima u interesu da imaju sto vise uspesnih Vto... 

Ako nesto treba,neki savet ili predlog kod kog doktora da ides slobodno mi reci... Tu smo da pomazemo jedna drugoj.

Ja od 1.6. krecem sa inekcijama,a 5.6. mi je zakazan uz tako da cemo videti koliko imam srece :) 

Zone* i Jeca 90 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mnogo su posveceni jer je i njima u interesu da imaju sto vise uspesnih Vto... 

Ako nesto treba,neki savet ili predlog kod kog doktora da ides slobodno mi reci... Tu smo da pomazemo jedna drugoj.

Ja od 1.6. krecem sa inekcijama,a 5.6. mi je zakazan uz tako da cemo videti koliko imam srece :) 

Držimo fige!

J&G voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Držimo fige!

Hvala puno :) Javljam vam se uskoro :)

Izmenjeno od strane J&G

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo zene...I ja se lomim koju kliniku da izaberem jer nas iz Ue salju u Valjevo,a nisam u poslednje vreme cula neke pozitivne ishode iz Va...komisija mi je u Visegradskoj

Пилче, J&G i Kikiriki volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sajt je super ženice divne uvek spremne da pomognu i savet da daju.Baš mi je drago što sam član ovog foruma.☺

J&G, Kikiriki i Пилче volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo ja kratko da se javim, dugo nisam...danas mi je 3 dan nakon transfera...ovo mi je treci put i opustena sam...ponasam se normalno, nisam ova tri dana isla na posao a od ponedeljka cu i to...svima zelim svu srecu:babymommy:

J&G, jassa, Maleni_andjeo i 2 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Virdzi...punooo sreceee...uz tebe smooo ..

Virdzinija voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Virdzinija da bude sve kako treba sa srećom, ja čekam drugo stepenu komisiju još malo odbrojavam dane da završimo sa papirologijom više. 

Virdzinija voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Virdžinija,kako je prošla stimulacija? Koliko si imala jć,embiona? Kakvi su ubačeni? 

Virdzinija voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Virdzinija,drzimo fige... Puno srece!

Ja sam krenula sa inekcijama Gonal 125 j, s tim sto mi je med. sestra juce greskom dala fraxiparin ahhahaha to samo leni moze da se desi... Pa mi je oko 18h dala pravu inekciju koju je i trebala... 05. idem na uz i ujutru da vadim krv pa cemo videti sta dalje...

Ajde devojke javljajte lepe vesti da nas malo motivisete :) 

Virdzinija voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene moje drageee, hvala vam na lepim zeljama, divne ste:baby:. Svaki put sam imala drugaciju stimulaciju i ishod je otprilike uvek isti, ovaj put 9jc, 4 zrele, i te cetiri se oplodile i sva 4 embriona su mi vracena, transfer je bio treci dan, osmocelijski, sestocelijski i jedan petocelijski. Primala sam intralipidnu, na terapiji prednizonom sam, na fraksiparinu sam...eto ukratko...ali sam nekako bas mirna i spokojna...:angel:

J&G i .Naja. volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke bila sam danas na uz... Danas mi je 5. dan gonala 125j i rekao mi je da na desnom jajniku imam jedan folikul a na levom 5 i svi su 12mm...Endometrijum mi je 7,5 mm,jos sutra da primim gonal 150j i od 7. pocinjem sa merional 2x i ceteotide po jednu inekciju tri dana pa 8. na uz ponovo. 

Zanima me da li dobro reagujem na stimulaciju jer mi je to nesto malo folikula? 

Doktor mi nije nista rekao vezano za to samo sta dalje...

Puno srece vam zelim!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.