VTO - procesi

odgovora

Objavljeno

Zene jel moze pomoc analiza za hormon Pg koja je to analiza? Jel to progesteron

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joco36, žao mi je što prolaziš kroz to. Znam da nije lako, ali nešto se dešavalo, to je bitno.

 

Margarita, jesi li odmah krenula sa fraxijem 0,4 ili ti se d dimer povećao pa si morala da povećaš dozu?

 

 

Moje su mutacije popud Margaritinih i odmah po potvrdi trudnoce dobila sam Fragmin od 2500 jedinica. D dimer sam kontrolisala da bi na vreme mogli da eventualno povecamo, reagujemo. Kao pripremu za trudnocu koristila sam aspirin i folacin. I jos svasta nesto na svoju ruku :) 

Jeca 90 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene jel moze pomoc analiza za hormon Pg koja je to analiza? Jel to progesteron

Jeste

Maleni_andjeo voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Jassa hvala puno.Komisija mi je zakazala 14.05. Skupila sam sve rezultate jedino da vas pitam brisevi mi ističu 26.05 hoce li prihvatiti te ili opet da vadim.Ovo opšta priprema pred postupak krvna slika,urin biohemuske analize,mali faktor koagulacije jel to radim zadnje dabi rezultati važili kad predam na komisiju.

 

Izmenjeno od strane Maleni_andjeo
jassa voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jassa hvala puno.Komisija mi je zakazala 14.05. Skupila sam sve rezultate jedino da vas pitam brisevi mi ističu 26.05 hoce li prihvatiti te ili opet da vadim.Ovo opšta priprema pred postupak krvna slika,urin biohemuske analize,mali faktor koagulacije jel to radim zadnje dabi rezultati važili kad predam na .

 

@Maleni_andjeo Bitno je da su u roku svi rezultati,a ovo drugo ide pred postupak ako traže ne treba za komisiju.

@sportiva :wub::wub::wub::wub::babymommy:

sportiva voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Bravo, bravo sportina.:baby::babycrib::baby::wub::wub: Meni je aspiracija zakazan za utorak, imam 15 jajnih celija. :D Sportina kako si se ponasala nakon transfera? 

Izmenjeno od strane Tamarita
Lole voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tamarita, dan transfera i dan posle mirovala. Ostatak vremena sam se ponasala kao da nisam bila na transferu, nisam isla na treninge, ali setnja po Fruskoj gori, sredjivanje stana, usisavanje, odmrzavanje zamrzivaca, pranje, ribanje... Pila kavu, nastavila da pusim, smanjila, ali nastavila (ovo ne dajem kao preporuku ikome). Utrogestan stavljala u prolazu, znaci dnevne doze nisam odlezala, stavim i odem u setnju.... Generalno sam bila jako opustena, vodila normalnu svakodnevnicu prihvatajuci svaki ishod ove "igrice" kao ok stvar.Simptoma nisam imala, bila sam poprilicno ravnodusna na sve oko sebe.

.Naja., Kikiriki, Tamarita i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Mislim da je najbitnija stvar neopterecenost i pustiti da vreme prodje uz dobru zanimacuju. :)

Izmenjeno od strane Tamarita
sportiva i Lole volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jessa od srca hvala :)

Sportiva baš mi je drago :) radujem se kad vidim da ima lepih vesti.

sportiva voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:) :baby::baby: to volim da vidim  da će bog da i mi ostale dočekamo taj dan.

sportiva voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sportiva, bravo!! Čestitam ti, e sada idu oni najlepši dani! :wub:

Jeca 90 i sportiva volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Beta 804.3, sad se vise ne mogu praviti da nisam trudna.  :)

Sva sam se najezila!!!Divnooo ,da prodje sve kako treba :**** 

sportiva voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala Jeco,hvala Naja :wub: U utorak je uz,pa cemo videti na cemu smo.

Jeca 90 i .Naja. volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Drage moje da vas pitam dali je ovaj moj rezultat dobar radila sam drugog dana ciklusa 02.04.Ciklus mi je ovaj mesec bio drugaciji jer sam 13.03.radila prohodnost jajovoda.1 dan tek tek 2,3 i 4 dan ništa tek 5 tog dana do 7 dana nešto malo je islo ,inače 4 dana mi traje samo.Posto imam komisiju za 14.05. Ako nije uredu da opet radim  krajem meseca treba da dobijem.Doktorku kada sam zvala ona mi je  rekla da ne gledaju rezultate .

Progesteron  1,1 CMIA

* folikularna faza do 0,95

Lutealna faza 3,82-50,6

Postmenopauza do 0,64

Ukupni

Testosteron  1,05   CMIA  ref. Vrednosti.   0,48-1,85

 

Izmenjeno od strane Maleni_andjeo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje da vas pitam dali je ovaj moj rezultat dobar radila sam drugog dana ciklusa 02.04.Ciklus mi je ovaj mesec bio drugaciji jer sam 13.03.radila prohodnost jajovoda.1 dan tek tek 2,3 i 4 dan ništa tek 5 tog dana do 7 dana nešto malo je islo ,inače 4 dana mi traje samo.Posto imam komisiju za 14.05. Ako nije uredu da opet radim  krajem meseca treba da dobijem.Doktorku kada sam zvala ona mi je  rekla da ne gledaju rezultate .

Progesteron  1,1 CMIA

* folikularna faza do 0,95

Lutealna faza 3,82-50,6

Postmenopauza do 0,64

Ukupni

Testosteron  1,05   CMIA  ref. Vrednosti.   0,48-1,85

 

Ne gledaju na prvostepenoj rezultate nego im je samo bitno da su važeći. Na drugostepenoj gledaju hormone pa će ti tada reći ako nešto nije ok. 

Maleni_andjeo voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jassa hvalati puno izvinite ako sam dosadna moram da pitam sludjena sam skroz ,ovi kod nas u medicinskom totalno neljubazni nasetali su me katastrofa.4.05 idem za uput da mi daju za komisiju valjda ce znati šta treba da mi daju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Veruj mi znam kako ti je. I ja sam prvi put bila tako sluđena. Samo pitaj tu smo da pomognemo jedna drugoj.

Maleni_andjeo voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam mogla da se ulogujem preko fona... Uglavnom,nase dve blaste su dva srca kucajucaaa:wub:  Nije bilo bas sve glatko,bilo je i malo krvarenja,i strasno smo se isprepadali,ali bebe su  ok,rastu,uredna srcana radnja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.