VTO - procesi

odgovora

Objavljeno

Zdravo! Jeste bilo  je nekih problema ali valjda resavaju Ferona je objavila na njihovom sajtu u sredu Da za 10 dana ce poceti sa slanjem pisama! A valjda U rfzo su cekali da svi potpisu vto za ovu godinu

Evo sad sam saznala da se mogu birate I privatne klinike u Ns 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo! Jeste bilo  je nekih problema ali valjda resavaju Ferona je objavila na njihovom sajtu u sredu Da za 10 dana ce poceti sa slanjem pisama! A valjda U rfzo su cekali da svi potpisu vto za ovu godinu

Hvala na odgovoru :) malo pre sam i ja usla na njihov sajt i procitala isto to! Bas mi nije bilo svejedno kad sam cula ali reko ajde da proverim! 

Dia voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke da li moze neko da mi pomogne. Htela bih da se prijavim na VTO o trosku drzave ako to idalje postoji. Zanima me gde se podnose ti zahtevi posto nigde ne mogu da pronadjem. Hvala :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala na odgovoru :) malo pre sam i ja usla na njihov sajt i procitala isto to! Bas mi nije bilo svejedno kad sam cula ali reko ajde da proverim! 

Ni meni nije bilo svejedno tek za nedelju dana idem na prvostepenu komisiju a bojim se da se ne promeni nesto ili da popune kapacitet mada neverujem da ce za nedelju dana popuniti!

Cinderella voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ni meni nije bilo svejedno tek za nedelju dana idem na prvostepenu komisiju a bojim se da se ne promeni nesto ili da popune kapacitet mada neverujem da ce za nedelju dana popuniti!

Ma sve ce biti ok, eno i Genesis je napisao pocetkom godine da su obnovili ugovor za 2018.godinu, tako da nema potrebe da se nerviramo. I da je postojala sansa da se ukinu privatne klinike pa to bi oni vec krajem godine znali i ne bi sigurno dozvolili da i dalje svi zaokruzuju njih. A kontam da su svi privatnici prebukirani dosta, pa zato verovatno nekima govore da se opredele za drzavne. :) 

Dia voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke da li moze neko da mi pomogne. Htela bih da se prijavim na VTO o trosku drzave ako to idalje postoji. Zanima me gde se podnose ti zahtevi posto nigde ne mogu da pronadjem. Hvala :mellow:

Ne ponosi se zahtev nigde nego tvoj ginekolog treba da te uputi na odeljenje za bračni sterilitet. Al pre toga da uradite(on) spermogram i (ti)hormone 2-3 dana ciklusa. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo zavrsili sa komisijom 15. januara, jos cekamo pismo!  Mi smo u NS, u Feroni!

Kikiriki i Duka87 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nadam se da ce te uskoro zvati. U Bgu smo cekali nesto vise od mesec dana. Mi smo juce bili na prvim konsultacijama u Visegradskoj. Treba da pijem jasmin pilule 5 dan od narednog ciklusa. Kada zavrsim sa terapijom i dobijem naredni ciklus pocinjemo sa terapijom... To ce biti tek pocetkom aprila. 

Kikiriki voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojka! Mi nismo vencani nemamo papír za vanbracnu zajednicu zivimo zajedno 5 godina ali U licnoj karti jasam na maminoj adresi 2016 niko nas nista nije pitao! dali se nesto menjalo inace prva komisija subotica a druga U betanija ce biti! Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Suuuper. Ja sam otisla do RFZOa i dobila obavestenje da imam 12.02. konsultacije :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao devojke ja sam nova ovde i u procesu sam kao i vi. Ja sam 15.januara prosla komisiju na zitnog trgu a 16.januara odmah i na betaniji. Jos uvek cekam pozivno pismo... :( dobila sam vec da pijem Microgynon pa da 16.dan dodjem na UZ. Tako da se nadam da ce mi stici do 21.og bar poziv iz Ferone... ako imate neke info o pozivnom pismu koliko se ceka i slicno pisite. Sve informacije mi znace. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam u pocetkom januara imala vto, ali ne u Srbiji. Ne mogu ti pomoci oko administrativnih stvari ali oko samog postupka mogu ti reci sve sto te zanima :) jos mi je vrlo sveze u secanju

Inace sam u sedmoj nedelji i cekamo dvojke :)

Kikiriki, .Naja., Duka87 i 3 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Mene najvise zanimaju informacije omo pozivnog pisma koliko se ceka i slicno. Tamara @Tamarita da li si ti u Beogradu otisla u Rfzo da se raspitas? Da li imas neki kontakt tel.na koji i ja mogu da ih kontaktiram?

Izmenjeno od strane Duka87

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojka! Mi nismo vencani nemamo papír za vanbracnu zajednicu zivimo zajedno 5 godina ali U licnoj karti jasam na maminoj adresi 2016 niko nas nista nije pitao! dali se nesto menjalo inace prva komisija subotica a druga U betanija ce biti! Hvala

dia mislim da se nije ništa menjalo. Svugde piše partner...nigde da morate biti venčani...

Dia voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Duka 87, drugostepenu smo prosli 9.01., a prve konsultacije su nam bile 12.02. Probala sam da dobije RFZO, ali posto mi se niko nije javljao otisla sam do njih. Iz Bga smo... Kada smo bilo na konsultacijama upoznala sam zenu kojoj pismo nisu poslali, i zbog njihove greske su propustili zakazane konsultacije i naredne je imala zakazane za mesec dana. Moj ti je savet da odes do njih ako je proslo 3 ned od drugostepene. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tamarita hvala na odgovoru. Sacekacu sledecu nedelju da vidim da li ce se nesto promeniti pa ako ne stigne moram nesto da preduzmem...Nisam iz Bg-a pa mi je nezgodno da dolazim tu samo da bi to proverila... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao devojke ja sam nova ovde i u procesu sam kao i vi. Ja sam 15.januara prosla komisiju na zitnog trgu a 16.januara odmah i na betaniji. Jos uvek cekam pozivno pismo... :( dobila sam vec da pijem Microgynon pa da 16.dan dodjem na UZ. Tako da se nadam da ce mi stici do 21.og bar poziv iz Ferone... ako imate neke info o pozivnom pismu koliko se ceka i slicno pisite. Sve informacije mi znace. :)

Cao, ja sam prosla komisiju 4.januara i sad 13.februara su me zvali iz Ferone a sl nedelje mi stize pismo. Posle toga idem kod moje doktorke da mi da jos neki uput koji nosim na overu i onda zovem Feronu da mi zakazu konsultacije :) Tako da ja sam cekala skoro mesec i po dana na poziv :)

Duka87 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cinderella hvala na odgovoru. Reci mi da li si ti odmah na komisiji na zitnom trgu popunila feronu za odabranu kliniku ili si stavila betaniju? Meni je doktorka tad rekla da ne mogu da napisem feronu jer jos uvek nisu potpisani ugovori...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cinderella hvala na odgovoru. Reci mi da li si ti odmah na komisiji na zitnom trgu popunila feronu za odabranu kliniku ili si stavila betaniju? Meni je doktorka tad rekla da ne mogu da napisem feronu jer jos uvek nisu potpisani ugovori...

Cao, ja sam prosla komisiju 4.januara i sad 13.februara su me zvali iz Ferone a sl nedelje mi stize pismo. Posle toga idem kod moje doktorke da mi da jos neki uput koji nosim na overu i onda zovem Feronu da mi zakazu konsultacije :) Tako da ja sam cekala skoro mesec i po dana na poziv :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cinderella hvala na odgovoru. Reci mi da li si ti odmah na komisiji na zitnom trgu popunila feronu za odabranu kliniku ili si stavila betaniju? Meni je doktorka tad rekla da ne mogu da napisem feronu jer jos uvek nisu potpisani ugovori...

Pa ja sam krajem novembra isla na prvostepenu komisiju u svom gradu i tu su mi dali papir da popunim koju cu kliniku, ja sam htela Genesis medjutim on nije bio na spisku ali bila je Ferona tako  da sam nju zaokruzila. Niko mi nista tad nije rekao, ali sam cula od neke zene da su joj sad pre nedelju dana rekli da zaokruzi Betaniju jer ovi nisu potpisali ugovore. Mada ja mislim da su privatnici malo prebukirani pa zato sad to rade jer su ugovori potpisani... :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jassa draga, kada vadis betu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U utorak

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drzim palceve... :)  Da li se preporucuje mirovanje dok se ne izvadi beta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne,naprotiv kažu sve normalno samo bez fizičkih napora. Ja sam prva 2 dana više odmarala posle šetala,kuvala itd.

Kikiriki voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drzim fige i navijam za sto vecu betu!! :wub:

Ja sam 2 dana mirovala, a posle sam sve lagano, nisam dizala tesko, recimo nisam ni peglala, gledala sam sto vise da se opustim...

jassa i Kikiriki volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.