VTO - procesi

odgovora

Objavljeno

Zenice da Vam javim da imamo jednu lepu zdravu bebicu.. :babycrib: Vucem vas sve za nosic da i vi uspete :D

cestitam:babymommy:

Plusic i zozefinabalerina volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravo Dragana! Cestitam! :wub:

Bubo, kako je?

Evo i ja da se javim, mi izgleda imamo dve bebane ^_^ Jednu lepu veliku, i jednu malecku. Sledece nedelje idem ponovo na UZ da se vidi da li ce ova malecka uspeti da se izbori... Vucem i ja za nosic sve!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Buba...odmara...mogu reci da sam prijatno iznenadjena...:D

Od tri jajne celije...svi su postali bebci..i nisu u opste losi po recima embriologa..tako da smo bas zadovoljni...

Cestitam trudnjacama...uzivajte..

Zoze...dokle si ti stigla..draga?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zenice da Vam javim da imamo jednu lepu zdravu bebicu.. :babycrib: Vucem vas sve za nosic da i vi uspete :D

:baby::baby::baby:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Buba...odmara...mogu reci da sam prijatno iznenadjena...:D

Od tri jajne celije...svi su postali bebci..i nisu u opste losi po recima embriologa..tako da smo bas zadovoljni...

Cestitam trudnjacama...uzivajte..

Zoze...dokle si ti stigla..draga?

Sva tri su ti vratili?

Mi smo stigli do god odmora, u banji sam . 

Kad se vratim predajem dokumentaciju,  stim sto moram da ponovim bris na hlamidiju , istekao rezultat i onda cekam :D

Buba82, Lole i Kikiriki volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Buba...odmara...mogu reci da sam prijatno iznenadjena...:D

Od tri jajne celije...svi su postali bebci..i nisu u opste losi po recima embriologa..tako da smo bas zadovoljni...

Cestitam trudnjacama...uzivajte..

Zoze...dokle si ti stigla..draga?

:wub::wub::wub::babymommy::babymommy::babymommy::babymommy:

Buba82 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Buba...odmara...mogu reci da sam prijatno iznenadjena...:D

Od tri jajne celije...svi su postali bebci..i nisu u opste losi po recima embriologa..tako da smo bas zadovoljni...

Cestitam trudnjacama...uzivajte..

Zoze...dokle si ti stigla..draga?

Odmaraj, uzivaj i mazi svoje bebice...misli samo pozitivno...:wub::wub::wub::angel: 

Buba82 i tiki tile volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zenice da Vam javim da imamo jednu lepu zdravu bebicu.. :babycrib: Vucem vas sve za nosic da i vi uspete :D

Divnooooo:babycrib::baby::babymommy:

tiki tile voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravo Dragana! Cestitam! :wub:

Bubo, kako je?

Evo i ja da se javim, mi izgleda imamo dve bebane ^_^ Jednu lepu veliku, i jednu malecku. Sledece nedelje idem ponovo na UZ da se vidi da li ce ova malecka uspeti da se izbori... Vucem i ja za nosic sve!!

Navijamo za drugog bebca:angel: 

Lole, Plusic i Buba82 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Buba...odmara...mogu reci da sam prijatno iznenadjena...:D

Od tri jajne celije...svi su postali bebci..i nisu u opste losi po recima embriologa..tako da smo bas zadovoljni...

Cestitam trudnjacama...uzivajte..

Zoze...dokle si ti stigla..draga?

Cestitam :angel:

Buba82 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja Nata šalje podršku ovom manjem bepcu, i ona je bila taj manji za kog se čekalo da se vidi da li će se izboriti :D i dalje je manja :D ali vrlo šaramantna.

Mia-ns, Virdzinija, leni i 10 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tiki...nadam se da je sve ok..i da je transfer uspesno odradjen...zelim ti puno strpljenja i mirnoce u buducim danima..

Mia...da li je bio prvi UZ?Kako ide?

Zoze uzivaj nam...:babymommy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Buba82 kako si ti...kako prolaze dani u cekanju bete:D

I ja imam male novosti, bila sam danas da mi uzmu uzorak endometrijuma za NK celije, nije dugo trajalo, jeste neprijatno...ali sta da se radi, sad cekam sredu rekli su do srede uvece da bi trebali biti rezultati...

Buba82 i zozefinabalerina volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Buba...odmara...mogu reci da sam prijatno iznenadjena...:D

Od tri jajne celije...svi su postali bebci..i nisu u opste losi po recima embriologa..tako da smo bas zadovoljni...

Cestitam trudnjacama...uzivajte..

Zoze...dokle si ti stigla..draga?

Bubo drzim fige! Ti si borac,pa su sigurno i tvoje jajne celije tj buduci bebci na mamu!!! Cekam i nadam se lepim vestima :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala Lenka...lepa podrska...ti jos malo..sitno brojis.. mali princ te ceka:babymommy:

Virdzinija...malo odmor..malo setnja..sutra idem da primim progesteron depo..i da izvadim na tsh..

Bravo za nk celije...nadam se da ih nemas..Jesi to radila na "zivo" ..uzeta biopsija?Ako mozes objasni postupak za buduce narastaje.

Mi predpostavljamo da ja imam nk celije zato je ranije ukljucen Prednizon a i materica isprskana lekom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tiki...nadam se da je sve ok..i da je transfer uspesno odradjen...zelim ti puno strpljenja i mirnoce u buducim danima..

Mia...da li je bio prvi UZ?Kako ide?

Zoze uzivaj nam...:babymommy:

jeste, ide polako ali sigurno, rastu folikuli a i endo se deblja..sl.nedelje ce biti aspiracija, ne znam jos tacno kad..

cuvaj se, odmaraj i setaj :*

Buba82, Dragana88, jassa i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeste na "zivo" i materica mi je pomerena na levo pa je malo potrajalo, dok doktorka nije prosla kroz grlic, uzorak mi je uzela sa necim sto veoma lici na onu "pipetu" sto ju koriste prilikom vracanja embriona, pre toga je morala necim metalnim tankim da napravi put i malo secne...to ide u neku posudicu pa se mesa sa nekom tecnoscu i salje na analizu. U ordinaciji mi je radila i ostavila me posle da odlezim malo, stomak me posle boleo kao u pms malo jace, ali proslo...

Buba82 i zozefinabalerina volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Dragana88 @Buba82 @Lole divneeeee vesti divno divno divno :wub::wub::wub::wub::wub::wub:

:baby::baby::baby:

evo mene posle malo vremena. ja sam se odvojila od kompjutera i interneta i tv i skroz neki zen naoravila sebi. tako mi je prijalo a reko' javim vam se kada sve prodje.

aspiracija prosla odlicno imala sam gomilu jajnih celija ali se to kod.mene i ocekivalo. et je tadjen na 5 dan i vracene su 3 blastociste po njijovim recima jako lepe.

sada samo da opstanu bebice :wub::wub::wub:

jako je cudam osecaj. ono aspiracija kao neka intervencija jos ne znas sta se desava a nikako da se kuvaju bebironi. 

a za embriotransfer mi je jako cudno jer je kao poruceno. imamo zakazano da dodjemo po bebe :D kao po giros da smo otisli. dobro vece dva mala pileca! a treci dobili gratis :D:D:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke imam jedno pitanjce, ja sam sad vec uveliko u vadjenju malaza za 3 VTO, i danas pokupim nalaze hormona radjene 3dc, i Prolaktin mi malo povisen, referentne vrednosti su od 5.2-26.5 ng/mL a meni je 30.7. Vadjena krv oko 8 ujutru, pa ja sad nemam pojma jel treba da se zabrinem ili nije nista strasno....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Virdzinija...pa navodno treba da budes budna jedno dva do tri sata pre vadjenja prolaktina...mislim da nije strasno...u ostalom nedavno si bila i pod hormonima,lekovima, stresom...tako da mozes i to da pripisese visim rezultatom.Naravo,nije na odmet i sledeci mesec za svaki slucaj ponoviti nalaz..a mozda i dva meseca zaredom...

Lole i Virdzinija volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je isto tako bio prolaktin, pa sam na zahtev lekara radila profil prolaktina, vadila u 7h, u 11h, u 13h i u 18h. Taj jutarnji u 7h mi je povisen bio i drugi put, nije to nista strasno. Prosto ti je takav organizam. Ali pre svakog vadjenja 15tak-20 min ranije sam morala da budem u lab da odsedim da se smirim pa onda na vadjenje. A i kao sto ti je Buba napisala, pre prvog vadjenja moras biti budna bar 2 sata. Mada nije on tebi nista drasticno povisen..

Bubo, kako si ti? Kad vadis betu?

Tiki divnoooo, kad ti treba da vadis betu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zenice dan transfera racunate kao prvi dan (od onih 10 ili 12 kojih cekamo do bete)? Izvinite na glupom pitanju nesto me drugarica buni.:)

I da li je nekoj stomak bio kao da je 4. mesec trudnoce? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.