VTO - procesi

odgovora

Objavljeno

Lilika...draga drzi se....mozda si se samo uplasila...ipak je sve to stres..Ja stvarno nikad nisam imala problema sa bocama pa ni ne znam kako da te posavetujem..Mozda treba organizmu da se navikne...mozda ako ti i sutra bude tako da pitas doktora da promeni lek..U svakom slucaju nadam se da ces brzo da prebrodis muke...Uz tebe smo:babymommy:

Lilika86 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala Buba na podrsci. Kad je tvoja aspiracija? Kakvi su utisci?

Nisam se uplasila imam prilicno iskustva sa svakakvim bockama, lezala sam u bolnici vise puta. 

Ni sam ubod me nije boleo, kad je krenula bas sam se obradovala, reko, ovo nista ne boli ocas posla cu ja ovo da pregrmim. Kad ono medjutim... 

Inace sam mrsavica, sestra kaze da je isto jednoj zenici bilo lose isto je mrsavko ko ja. 

Trazicu sutra doktora da se posavetujem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam imala reakciju na citrotid, jako me je svrbelo i bilo je bas crveno, nekih sat vremena pa se povuce, ali su mi sestrice rekle to da ocekujem... Lilika svakako vidi pa se posavetuj sa lekarom, mozda ti promeni...

Bubo, spremna za sutra? :)

Dragana88 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da ....i ja sam imala bas neku blagu reakciju na Cetrotide...i to samo jednom..a primala ih jedno nedelju dana..

Ne znam Lilika...ili ne prija terapija ili vise klope ujutru...drzimo fige da sutra sve bude ok..

Ja se takodje sutra nadam da ce svih sest preziveti i oploditi...bilo bi bas lepo cudo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prezivece ^_^ Borci su to mali! Mozda ti se pojavi jos neka, kao meni ;) Samo misli pozitivno i bice sve u redu!

Miki986, Buba82 i tiki tile volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li smem da popijem kafetin za glavobolju dok sam na stimulaciji? Rastura me glava citav dan ne popusta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Smeš. I vino da piješ. Posle et ne smeš lekove bez dr.

pupsik i Lilika86 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hej evo me non stop neka gužva ali i bolje da nemam vremena za razmišljanje. Sve super prošlo. Imam dosta folikula valjda će biti u njima i dosta dobrih jc. U ponedeljak aspiracija. :baby:

Buba hajde hajde držimo fige. Biće sve super!!! :angel:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drzim sama sebi fige...poprilicno...jer situacija nije bas sjajna i nije kako sam se nadala...bas zbog ujednacenih folikula..Ipak samo tri jajne celije..

Razgovor sa samom sobom traje vec nekih desetak sati...naravno osecanja i te kako pomesana i u stilu ostavi me na miru..

Potom je usledilo pomirenje..sve jedan korak psihologije je danas proradio u meni...od poricanja.. ljutnje...samozalenja..suza...do sta bude bice...pa do i jedan je vredan ...

Ostaje da vidimo dalji tok...na sve sam spremna...Neko ko je vise puta prolazio kroz pricu i te kako zna sta mi se desava...Samo znam da nikad necu odustati i to je jedino sto me drzi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bubo, dobra si ti. Naša prijateljica je imala 3 jć iz 4 folikula i sad ima dva dečaka. Što i ništa ne znači u tvom slučaju ali nadam se da će makar malo da pomogne da kroz tvoju glavu prođe misao - kad je m8gla ona moćiću i ja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bubo drzi se, mozes ti to! I ja sam imala 3 jc iz 5fol i verujem da bi se sve 3 oplodile da je sperm bio bolji, sto nama i jeste problem..

Lilika ja sam imala samo blago peckanje od gonala, ako se ponovi, javi se dr..

tiki tile, Lilika86 i Buba82 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bubo82 glavu gore i samo pozitivne misli, ja sam dva puta prosla kroz vto i sutra krecem sa vanjenjem nalaza za 3 pokusaj. Prosli put sam imala 9 folikula 4 jc i 3 oplodjene, nije uspelo iako mi je doktorka rekla da su bili brutalni embrioni...i sama znas da broj ne znaci nista...jeste bolje kad ima vise...ali moras da verujes...i naravno da nema odustajanja...znamo sta nam je konacni cilj:babycrib:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kolika pauza se u proseku pravi izmedju dva pokusaja?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drzim sama sebi fige...poprilicno...jer situacija nije bas sjajna i nije kako sam se nadala...bas zbog ujednacenih folikula..Ipak samo tri jajne celije..

Razgovor sa samom sobom traje vec nekih desetak sati...naravno osecanja i te kako pomesana i u stilu ostavi me na miru..

Potom je usledilo pomirenje..sve jedan korak psihologije je danas proradio u meni...od poricanja.. ljutnje...samozalenja..suza...do sta bude bice...pa do i jedan je vredan ...

Ostaje da vidimo dalji tok...na sve sam spremna...Neko ko je vise puta prolazio kroz pricu i te kako zna sta mi se desava...Samo znam da nikad necu odustati i to je jedino sto me drzi...

Draga Buba, nemoj da te to brine. Ja sam imala 9 jc ali zbog suprugovog spermograma oplodile su se 4. Sve bilo super ali zbog bolova koje sam imala doktorka ostavi da dodju do blastociste...ostaju samo 2 embriona. Jedan mi je vracen po recima embriologa embrion 5A kvaliteta, skolski primer i kazu mi da ce drugi ostaviti do sutra da vide da li je za zamrzavanje. Zamrznu ga na kraju a meni ostane da cekam betu. Beta naravno 0 iako je embrion ocenjen kao najbolji moguci. To je bilo u decembru. U martu mi vrate taj zamrznuti i evo upravo sada se meskolji po mom stomaku i ima vise od kilogram.

Sve je moguce ako je trenutak da se to desi...a verovatnoca da se smrzlic uhvati je daleko manja nego kod svezeg ali je bas on resio da postane decak..jos uvek sam u strahu i bunilo i necu biti mirna dok ga ne vidim u svojim rukama...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bubo, javljaju li se? Sta se desava?

Lilika, kako ti sa terapijom? Jesu li ti menjali nesto ili je bio dovoljan jaci dorucak?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sve je u redu sa daljom terapijom, nema problema, puregon pece al nista nepodnosljivo. Izgleda da se navikao organizam a i moguce da su mi pogodili neko osetljivo mesto. Taj ceo dan sam se osecala kao otrovana... Al sad je sve ok. 

PanonskaVila voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sutra je tranafer....to su zvali...ali kakvi su i koliko komada javljam vam...

Ne znam sta mi je gore...da li u Feroni kad su me zvali svaki dan.. te je bilo tri pa dva pa tri embriona ili ova tisina od strane Genesisa..stvarno covek nam ne moze ugoditi:D..

Tiki nam se ne javlja...kako bilo na aspiraciji?

Pozzz za sve trudnjace,trenutne i buduce bockalice :wub:

Lole, tiki tile, Miki986 i 4 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.