VTO - procesi

odgovora

Objavljeno

Dragana čestitam ženo...:wub:pa ja ću ostati sama na ovoj temi... :mellow:

I ja sam tu:D, pokupila ponovo upute, sa ciklusom krecem u prikupljanje...bila danas poovo kod hematologa dala mi da ponovim neke nalaze da bi mogla terapiju odma da mi ukljuci...tako da ima nassss...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mijic.. juhuuuuuui..bas lepoooo :babycrib:

Jesu ti rekli koja stimulacija tj koji lekovi?

Mi smo danas sesti dan stimulacije..poredim bas od proslog puta za sada je stanje bolje...po hormonima.. medjutim,ne nadam se vecim brojem folikula...osecam se dobro..malo jajnici bockaju..

Tiki...danas prva boca!?.Kako je,koji su lekovi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mia samo hrabro! 

Bubo, bice sve dobro, mora! ^_^

Ja sam extra, uzivam, odmaram, malo gledam filmove, malo citam, uvece malo prosetam nekih sat vremena laaaaagaaane setnje, rekli su mi da smem posto su mi se creva malo ulenjila iii cekam ponedeljak da vadim krv :D Iz okoline mi svi 'kako mozes da cekas, sto ne izvadis ranije, kako nisi nestrpljiva' a ja strpljenja do beskonacnosti i skroz opustena :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mijic.. juhuuuuuui..bas lepoooo :babycrib:

Jesu ti rekli koja stimulacija tj koji lekovi?

Mi smo danas sesti dan stimulacije..poredim bas od proslog puta za sada je stanje bolje...po hormonima.. medjutim,ne nadam se vecim brojem folikula...osecam se dobro..malo jajnici bockaju..

Tiki...danas prva boca!?.Kako je,koji su lekovi?

ne jos ne znam..prvi dan mi mere hormone pa u zavisnosti od toga..samo opusteno..pre sam posecivala milion foruma, sad samo ovaj, javnem se, vidim da ste dobro i da se drzite super, i toliko od mene..drzim fige nasim cekalicama a i onim hrabricama koje ce nam se uskoro pridruziti ...ljubim vas sve ..:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hellooooo 

Super @Mia-ns

Kako si upamtila @Buba82 :wub:

Da u petak prva bocka bila. Gonal 112.5 

Prvi dan me je glava razbila i mucnina ali posle sve kao da ni nemam stimulaciju. U utorak imam estradiol i uz. 

Nas tri smo jedna za drugom . :baby:

@Lole  cekamo da nam javis veliku betu :wub:

Jel znate koliko je zamrzavanje embriona? Ako budemo imali vise dobrih bolje da zamrznemo pa da ako ne daj boze sada ne uspe imam samo papirologiju za sledeci put.

Miki986, zozefinabalerina i Lole volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel cena zavisi od broja embriona?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo na broju...sest...ujednacene velicine..aspiracija je u subotu..nadamo se najboljem...

Za sad je bolje nego prvi put...:babycrib:

jassa, Kikiriki, Plusic i 9 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo na broju...sest...ujednacene velicine..aspiracija je u subotu..nadamo se najboljem...

Za sad je bolje nego prvi put...:babycrib:

Divnooo, drzimo fige i navijamooo:angel:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tiki...ne pricas..kakav je bio prvi UZ...!?Pocetak folikula?Sutra drugi UZ?

Kako se osecas?

Dragana88 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo devojke! Bila sam na prvoj boci, puregon, prilicno je bilo bolno i peklo i slosilo mi se... Sestra je pazljivo davala i polako. Prosto je lek bio prejak. Nadam se da je samo prvi put ovako. Da li je nekoj od vas bila takva reakcija? 

Sve zenice pre i posle mene su bukvalno otrcale posle svoje inekcije, samo sam ja ostala, jedva sam dosla k sebi, muka, vrtoglavica, malaksalost. Kaze sestra da jace doruckujem sutra. Obavezno cu to i uraditi. Ovo ne zelim opet da se desi. Sad me malo i strah... Ako se nekoj od vas isto desilo, pisite...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.