VTO - procesi

odgovora

Objavljeno

Zoze...draga...zaboravih..dokle si ti stigla?

:babymommy:

Cekam rezultate pape, koji bi trebalo da budu u petak i onda imam sve :baby:

Kako si ti? Prijali Sunce, more, palme. . .

Buba82 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cekam rezultate pape, koji bi trebalo da budu u petak i onda imam sve :baby:

Kako si ti? Prijali Sunce, more, palme. . .

Zoze.. moja.. bas mi drago..i sta onda komisije?

Svaka devojka koja nam se prikljuci.. ja samo vicem . ..e,sa tobom cu u paru...kad ono cvrc:D.. Ti mi neces pobeci..:wub:

Mi se vratili sa odmora.. i sad dizem sve cetiri kod kuce :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Devojke ja sam od ovog uterogestana postala Zvoncica...kad zmurim stan se okrece oko mene...a kad gledam kao da lebdim...znaci haos B)

Jos danas pijem 2x2...a od sutra cu probati vaginalno,mozda nece biti izrazeno ovako.

Da li se jos nekom ovo desavalo?

Izmenjeno od strane PanonskaVila

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja vaginalno nisam ništa osetila,ali kad popijem komaaa...posle transfera stavljaj vahinalno,odležiš jedno sat vremena posle. Kad imaš transfer u koliko h?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jos mi nisu javili tacno vreme,samo da je u petak i da u cetvrtak uzmem tablete...predpostvljam u toku dana ce zvati.

zozefinabalerina voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zoze.. moja.. bas mi drago..i sta onda komisije?

Svaka devojka koja nam se prikljuci.. ja samo vicem . ..e,sa tobom cu u paru...kad ono cvrc:D.. Ti mi neces pobeci..:wub:

Mi se vratili sa odmora.. i sad dizem sve cetiri kod kuce :D

Da , komisije . .   . ;)

pupsik i Buba82 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Stigli rezultati od briseve . Imam candida glabrata , dobila sam odma recept da uzmem tablete 2 Dana po dve . 

Popila juce dve , zakazala Kontrolni termin za sledeci petak . 

Ciklus jos nisam dobila, poslala sam email doktoru kaze da pijem duphostan 2x1 uvece 10 Dana i dobicu. 

Uzela sam se ih Danas i kazu mi u apoteku od 14-25 dan . Ali ja njemu kazem da mi je skoro 50 dan ciklusa, Kaze pitajte doktora Opet .. 

Smucilo mi se vise ne pitam nikog .. 

trudna Svakako nisam . Kaze on meni uradite test , ma daj Nemoj da me zezas.. 

ukratko to je Kod mene novo. Sad cekam sepmtevri i termin u drugu kliniku

Izmenjeno od strane Babyboom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stigli smo nas troje kuciii...B):baby::baby:

Ubacili su nam dve blaste,dr je predlozila tri ali embriolog i ja smo se slozili dve jer sam dosta sitna.

Pet imamo za zamrzavanje.

Osim tih lepih vesti,ima jos jedna ...jajnici mi poludeli,uvecani,bole,ima 2folikula koja se spremaju da prsnu...pa sam ostala duze da primim jos jednu infuziju. I ako bolovi budu jaci da im se javim.

Buba82, Mia-ns, Babyboom i 9 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stigli smo nas troje kuciii...B):baby::baby:

Ubacili su nam dve blaste,dr je predlozila tri ali embriolog i ja smo se slozili dve jer sam dosta sitna.

Pet imamo za zamrzavanje.

Osim tih lepih vesti,ima jos jedna ...jajnici mi poludeli,uvecani,bole,ima 2folikula koja se spremaju da prsnu...pa sam ostala duze da primim jos jednu infuziju. I ako bolovi budu jaci da im se javim.

gde si radila vto i ko te je vodio?

zozefinabalerina voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo zene/heroji! 

Procitala sam skoro ceo forum i resih da se pridruzim, da se zahvalim na informacijama a mozda i ja nekome pomognem. Nasa situacija se najzad posle dugo stagniranja pomera i ide nekud... Pokusavamo da zatrudnimo vise od 7 godina, 10 godina smo zajedno. Oboje smo prilicno emotivni tipovi i zadrzavamo umesto da ispoljavamo, a uvek treba ispoljavati, tako da, sta smo mi prosli ovaj sav period, oscilacije i faze i faze bezbroj...to zna samo onaj ko se nadje u ovome. Zato sam i ovde jer znate sve o cemu pricam i ne mora nista da se crta :) U istom smo sosu, krckamo se zajedno, razumemo se. 

Trenutno sam na kontracepciji jeanine, cardiopirinu i profertilu za zene, 35 dana(ne znam zasto tako dugo)prepisao dr B.u betaniji pa idem na UZ.

Inace u betaniji smo odmah posle drugostepene dobili info da nema cekanja. Da li neko ima ideju zasto nema cekanja, sta nije u redu sa betanijom :) cula sam da su svi doktori i embriolozi koji tu rade rade i po onim privatnim klinikama, valjda je samo komfor bolji tamo... javite kakva su iskustva... hvala! Ljubim vas :*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav Lilika. Nema gužve na Betaniji jer su se svi razbežali po privatnim klinikama. Po privatnim klinikama imaju bolju opremu... Želim ti da se ne zadržavaš u ovoj našoj gripici dugo i da se brzo preseliš i prve trimestre...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozz Lilika.. sve najbolje ti zelim..

Mia...kakvo je stanje?Ti si komisije prosla?

jeees, stiglo pismo, sutra u socijalno juhuuu :huh: i ti se spremas uskoro jel da?

Plusic i zozefinabalerina volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imamo nove konsultacije polovinom avgusta pa cemo videti sta i kako..

Kad su tebi Mia konsultacije i kog doktora si izabrala :wub:

zozefinabalerina voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imamo nove konsultacije polovinom avgusta pa cemo videti sta i kako..

Kad su tebi Mia konsultacije i kog doktora si izabrala :wub:

14.08. Dr Crnogorac.. a sto nove? Izvini ako nisam ispratila o cemu se radi..^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.