VTO - procesi

odgovora

Objavljeno

U nedelju aspiracija...ne znam cemu da se nadam,dosta folikula al ko zna sta je unutra.

Osecam se kao balon,jajnici mi napeti,stomak otece ...

Lole i zozefinabalerina volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U nedelju aspiracija...ne znam cemu da se nadam,dosta folikula al ko zna sta je unutra.

Osecam se kao balon,jajnici mi napeti,stomak otece ...

Unutra su ti dobre jajne celije,tako sam ja bila naduvena i rekli mi to je dobro,izvadili mi 11 celija,8 bilo zrelih i dobrih.Srecno:babymommy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U nedelju aspiracija...ne znam cemu da se nadam,dosta folikula al ko zna sta je unutra.

Osecam se kao balon,jajnici mi napeti,stomak otece ...

 

Panonskavilo, a šta misliš šta je unutra...pa jć naravno. Nemoj da se tripuješ, ja sam tako razmišljala i strahovala, a šta ako su svi prazni... To nije realno. U 10 folikula imaš bar 8 jć. Da ne pričam da nekad u jednom budu dve jć. Inače i mene su otkidali jajnici, imala sam osećaj da unutra imam 2 grejpa. Rezultat je bio 16 jć...od kojih smo hvala Bogu dobili 16 žilavih embriona. 14 eskima i dva evo hrču pored.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam i ja novosti :) Bila sam na uz, ispisana mi je sema. Od 11.8. krecem sa gonalom, pa 15.8. ujutru na vadjenje krvi a uvece na uz :)

E sad posto sam zaboravila da pitam, a zvala sam ih pa ce sestrica da proveri i da mi javi, da li ima neko odredjeno vreme za gonal da se prima?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo da se kratko javim :) 

da vidim kako ste mi . 

Ja sam dobro .. Vidim @Buba82 ima isti Problem Kao i ja .. @Jassa zao mi je .. 

uradi sve sto treba Za sledeci put da bude sve ok . 

Nego ja  sam trrbala da dobijem 17-18.07. Ali Jos uvek je nema. 

To mi i Doktor rekao da ga Bas zanima kad cu da dobijem ovaj mesec Posto Hormoni su bili losi .. 

Evo Jos uvek je cekam Nema je , a kad dobijem moram u laboratoriju da vadim krvi .. 

treba mi za  Ova Nova Klinika . 

Jel se to nekome desilo?  

Dali je povezano sa onaj depo spric sto sam primila ( stimulacija ) ili Nema veze to ? 

Buba82 i zozefinabalerina volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Baby..koliko se secam ti si dobila samo jednu inekciju depo odradjen ultra zvuk i tu ti je doktor rekao da je dosta i da ti ne vidi folikule..

E,sad naravno da postoji mogucnost da su se hormoni uzburkali i da je doslo do nekog poremecaja...a mozda nekim divnim cudom je doslo i do prirodnog zaceca..sto ti naravno vise zelim..Ne bih da ti dajem lazan polet jer je strucno lice reklo da od tog ciklusa nema nista ali danas se desavaju i nemoguce stvari..

Najbolje bi bilo da se u ponedeljak javis doktoru kako bi ti dali dalja uputstva..

Babyboom i Lole volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Baby..koliko se secam ti si dobila samo jednu inekciju depo odradjen ultra zvuk i tu ti je doktor rekao da je dosta i da ti ne vidi folikule..

E,sad naravno da postoji mogucnost da su se hormoni uzburkali i da je doslo do nekog poremecaja...a mozda nekim divnim cudom je doslo i do prirodnog zaceca..sto ti naravno vise zelim..Ne bih da ti dajem lazan polet jer je strucno lice reklo da od tog ciklusa nema nista ali danas se desavaju i nemoguce stvari..

Najbolje bi bilo da se u ponedeljak javis doktoru kako bi ti dali dalja uputstva..

Medicinski Nema sanse, secas se nisam imala ovulaciju naravno i rekao mi sam da nezna kad cu da dobijem po ono sto je video na ultrazvuku, a i na 2 dan ciklusa kad sam vadila krv jako niske vrednosti.. 

e sad Meni se Samo spava od Ciklusa ni C ... 

prosli cetrvtak sam radila Papa test i ostale briseve.. Sad cekam da dodje i da idem u laboratoriju.. 

znaci poludecu .. 

trebala je da dodje 17-18 ti , Evo Danas je 30 ti i jos je nema .. 

sacekacu Jos malo .. Nisam pametna .. 

Mislim da su ipak hormoni poludeli.. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hej devojke...dobro sam,samo nikako da se nakacim na net danas. 10celija smo dobili...cekamo da nam jave kada da dodjemo.

Dobro sam podnela aspiraciju,videcemo za dalje. :baby::baby:

Kikiriki, jassa, neca79 i 8 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hej devojke...dobro sam,samo nikako da se nakacim na net danas. 10celija smo dobili...cekamo da nam jave kada da dodjemo.

Dobro sam podnela aspiraciju,videcemo za dalje. :baby::baby:

Bravooo :baby:

PanonskaVila voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo zene da se i ja javim ^_^ u petak smo imali prve konsultacije, dobila sam semu. Danas idem da vadim krv i na prvi uz i ako nalazi budu uredni danas pocinje bockanje. Pet dana primam Puregon, pa opet vadjenje krvi u uz i ako je sve zadovoljavajuce ukljucuje se i Orgalutran... Drzite fige da sve bude kako treba :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam došla pre 7h,a broj dobila posle 9h i čekala do nekih pola 12.

zozefinabalerina voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene jos nisu zvali iz klinike,cak ni da obaveste koliko se oplodilo celija...postajem nervozna.

Sestra koja me vodi,jutros mi rece embriolog se nije javljao. Sad vec tripujem da mozda nema oplodjenih.:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Super @PanonskaVila @Dragana88  fingers crossed.

Ja imam sledece nedelje konsultacije. Jutros sam bila u socijalnom po olk12 u 8.14 i rekla mi zena da sam jakoooo kasno dosla.

Kada ste vi otisle u socijalno u 7 ili cak i pre 7 i koliko ste cekale dok niste dosle na red?

Tiki ja sam vala u 5.30 h bila ispred socijalnog i bila sam oko 30ta na redu. Oko 12h sam zavrsila sve. I to je bilo pocetkom jula...

Izmenjeno od strane Lole
tiki tile voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jaooooooooooo :( pa haos.

hvala @Lole otići ću onda ranije, pre 7

<_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tiki,ispred socijalnog bila u 07.15h...maltene poslednja...zavrsila oko 12.30h...tako da sto ranije to bolje  ...

Vilo...embriolozi imaju puno posla i koliko sam razumela ta "hladnjaca" se otvara jednom dnevno.. tako da budi strpljiva..moze se desiti da te nazovu i uvece..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Evo i ja se pridruzujem cekalicama...2 VTO, 2dnt, vracena tri embriona 8, 7 i 4 celijski...cekanjeeeee...somak po malo bolucka:angel:

Izmenjeno od strane Virdzinija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.