VTO - procesi

odgovora

Objavljeno

:)Verovatno se vidimo :) Uhvati me frka na momente, jedva sam docekala sad da dobijem samo da krenem sa konkretnim stvarima :) Jedva cekam i UZ. Imam neku pozitivnu tremu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cure,jel se desilo nekoj da posle primoluta ne dobije?

 

Meni primolut nije pomogao u izazivanju ciklusa,tj dobila kad sam i trebala po kalendaru.

PanonskaVila voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Jano još jednom čestitke draga :baby:Mislim da možeš na uz da očekuješ 2 srculenceta...Lole samo pozitivno...Tiki tile dobro došla...

Izmenjeno od strane jassa
Jana jana, Lole, tiki tile i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobila sinoc...6 dana od poslednje tablete,vec sam mislila nista od ciklusa. 

Jasso kako si nam ti,jesi na odmoru/bolovanju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da na bolovanju sam. Osim bolnih (.) (.)  i malo boluckanja u stomaku sam dobro. Čak i zaboravim kadkad da sam imala transfer. Nekako sam ovaj put opuštenija i spremnija na bilo kakav ishod. Jesi zvala kliniku?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jano još jednom čestitke draga :baby:Mislim da možeš na uz da očekuješ 2 srculenceta...Lole samo pozitivno...Tiki tile dobro došla...

Hvala Jasoo:babymommy:,zelim ti da nam sto pre javis lepe vesti:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tiki...pooolakoo...bez zurbe.. prvo ce na konsultacijama da ti odredi semu...moguce da ces piti i kontracepciju..mozda ce doktor traziti neke dodatne analize..samo strpljivo..

Dragana...bravoo...:D ..gde ti bese radis vto?

Lole...znaci oko prvog avgusta ides na UZ da vidi stanje...pa od novog ciklusa sa stimulacijom...postoji velika sansa da se vidimo...ja oko 10- tog avgusta treba da se javim...:D

U Feroni ^_^

Miki986, Lole, Buba82 i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne neplaćaš ni konsultacije ni stimulaciju. Plaćaš suplemente koje ti daju da piješ i terapije posle transfera(utrogestan,fraksi,femibion itd)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Aha. Znaci samo to posle transfera.

Hvala @jassa.

Koliko sam ispratila jeftinije je kupiti u apotekama ako se dobro secam jedna od apoteka iris, nego u bolnici?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tiki...placa se i zamrzavanje embriona...ako ih bude bilo i ako vi to zelite...

A sto se tice cena lekova...npr Fraxiparin je bio najjeftiniji u Feroni...zvala sam sve apoteke..a i utrogestan...koliko se secam..

 

tiki tile voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Heeej devojke..malo da se ukljucim i da vas pozdravim sve i pozelim puno srece i strpljenja :) evo ja cekam pismo..sa sept.ciklusom cemo raditi :)))

Nesto se od te terapije posle transfera se moze uzimati na recept, ne znam tacno sta ali znam da moze..treba proveriti..:) 

Bubo okupaj se i osuncaj za sve na

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@mia-ns hej a kako si saznala da ćete raditi u sept a još nije stiglo pismo?

Gde ćete raditi?

I mi čekamo pismo, mada, još nas nisu zvali ni iz bolnice za datum <_< možda će biti ovih dana jer betanija petkom šalje za BG sve od protekle nedelje, tako da praktično jedna nedelja mi se ne računa u taj rok 15-20 dana za pismo. jer smo mi prošli komisiju početkom nedelje a do petka je to stojalo u betaniji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Može da,utrogestan. Mislim da i fraksi može ali pošto ja fraksi primam uveče u 10 h ne mogu ići u dom zdravlja da primam pa sam kupila...

tiki tile voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni drugarica jedna koja je isla na vto (nosi blizance) rece da se sve sem vitamina moze dobiti na recept.

tiki tile voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa menisu recimo napisali da pijem estrofem,lek kojeg nema u Srbiji. Mogu da ga nabave u NS u jednoj apoteci ali bez fiskalnog računa -1200din za 7 dana. A pije se do neke 6-7 nedelje...

tiki tile voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.