VTO - procesi

odgovora

Objavljeno

Zoze....stitasta je odlicna...vrlo bitna stavka...ja ko papagaj:D

Koliko vidim i ostali hormoni su dobri...postoji ta inverzija LH i Fsh...ali koliko se secam ti nemas Pcos..

Kad je prva komisija?Po ovim rezultatima bice lepih jajnih celija...samo nastavi sa relaksacijom...puuuunooo sreceeee ti zeeelim :babymommy:

Miki...trudnice nasa...odmor...bez nervoze..i predlazem da svaki dan odlgledas turu smesnih videa na you tubu:D

 

zozefinabalerina i Miki986 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Glavu gore jer ja prosle god u decembru nisam odreagovala na stimulaciju pa mi je prekinuta posle 6 menopura. A kasnije u februaru i god dana pre toga nije bilo takvih problema. Kad nisam odreagovala bila sam uzasno nervozna i dobila sam virus, temperaturu. . .

problem je sto doktor ne vidi razlog da treba i dalje da pokusava sa stimulacijama, vec kaze prirodni ciklus bez stimulacije i tek onda ivf .. Nisam pametna, Ali sam malo dosla pri sebe 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Bravisimo,Miki. Da nas obraduješ sve za 12 dana sa betom kao kuća :wub::wub::babymommy: Jano nisam još dobila,mada me stomak i leđa bole,ali neću da se opterećujem sa tim. Kad dobijem dobijem...

Izmenjeno od strane jassa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zoze....stitasta je odlicna...vrlo bitna stavka...ja ko papagaj:D

Koliko vidim i ostali hormoni su dobri...postoji ta inverzija LH i Fsh...ali koliko se secam ti nemas Pcos..

Kad je prva komisija?Po ovim rezultatima bice lepih jajnih celija...samo nastavi sa relaksacijom...puuuunooo sreceeee ti zeeelim :babymommy:

Miki...trudnice nasa...odmor...bez nervoze..i predlazem da svaki dan odlgledas turu smesnih videa na you tubu:D

 

tek 27.7 mi je zakazana kolposkopija i papa , pocela je sezona godisnjih odmora i nisam odradila Hiv . .  Ja imam blagu ir i trombofilije povezane sa njom , treba i to da ponovim i da idem kod endokrinologa a pcos ne zna. To mi niko nije rekao. Nije mi jasan E2 , toliki mi je bio za vreme obe stimulacije a prvi put kad sam ga vadila bio je 44. 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koliko se lezi na klinici nakon aspiracije i da li se prima infuzija?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jano...ja nisam primala infuziju...i oko pola sata odmaras...:wub:

Jana jana voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Oko 2 sata a infuzija zavisi od tebe i kakav ti bude pritisak, uglavnom ne ali ja sam od onih koja je primila :D

Jana jana voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zoze...hormoni se iz mesec u mesec menjaju.. posto ti je E2 bas extra verovatno ce biti i ovulacije...to je moje laicko misljenje...zato draga ovaj mesec budi malo vise aktivnija:D

Stitasta je ponavljam odlicna a to povlaci i ovulaciju...

 

zozefinabalerina voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E žene moje,ja dobila.... Zvala kliniku,sutra u 9:40 da dođem na uz i vađenje krvi....jeeeee...:D Me happyyyy...iako me stomak kida od bolova....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Babyboom diži nos, i idi kod drugog lekara da vidiš za drugu vrstu stimulacije. Nikakve donirane jajne ćelije. Šta ćeš da pokušavaš dve godine??? Bolje onda i da ti vade jednu po jednu pa da zamrzavaju pa kad skupe jedno pet komada da odmrznu i oplode.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

gotova aspiracija,imam 11 celija,ali suprugov nalaz iz danasnjeg uzorka svi nepokretni.Moguca biopsija,embriolog nije sigurna da li ce uopste oploditi celije.Poludecu,imate li neki savet?

Miki986 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jano..da li postoji mogucnost da se zamrznu samo tvoje jajne celije pa da se muz podvrgne nekom terapijom...pa da transfer bude za nekoliko meseci?

Jedino mi to pada na um...drzi se..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Primolut od 7og ,cekam ciklus pa krecemo...opet mi ne rekose da li je duga ili kratka.Strpicu see...Sve mogu,al mi cekanje najteze padne...

Idemo cure samo hrabro i pozitivnooo...lepe misli slute lepe stvari ...

 

Buba82, Lole, Jana jana i 3 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vilooo...samo laganini...pa sta je to za tebe...strpljen spasen...moj omiljeni moto :D

Meni su takodje odgodili...sad sam na repertoaru u septembru..

Jassoo...mislimo na tebe...:babymommy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i mene. Na uz sve ok,nema cisti. Vadili mi krv javiće posle 15h rezultate ali verovatno od sutra krećem sa bockama. Donela sam punu torbu lekova. Šema fostimon 225 6 dana pa 7.7 na kontrolu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vilo,koliko dana piješ primolut? Očekuj posle njega jaaako bolan ciklus,ja sam juče htela da umrem,a da ne spominjem šta je izlazilo iz mene juče....božetisačuvaj:mellow:....Jano jesu javili sa klinike nešto?

PanonskaVila voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vilo,koliko dana piješ primolut? Očekuj posle njega jaaako bolan ciklus,ja sam juče htela da umrem,a da ne spominjem šta je izlazilo iz mene juče....božetisačuvaj:mellow:....Jano jesu javili sa klinike nešto?

Pet dana...tri na dan. 

Znaci da ocekujem potop :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ne izlazim iz kreveta...popila dva leka za stomak ...nista ne pomaze...kidaju jajnici..mislim da me je ovako bolelo kad sam prvi put u zivotu dobila ciklus pre 20 godina..

Zavrsila sam prvom turom kontracepcija...naravno dobila ciklus ranije..

Svaka cast zenama koje nemaju ginekoloskih problema...tj koriste tabletice kako ne bi ostale trudne...ali ovo je strasnooooo..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bubo tako sam ja juče. Nisam mogla ni ručak da napravim pa mi je mužić to uradio. Vilo,da popriličan potop. Šta smo mi sve u stanju da istrpimo,svaka nam čast :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

gotova aspiracija,imam 11 celija,ali suprugov nalaz iz danasnjeg uzorka svi nepokretni.Moguca biopsija,embriolog nije sigurna da li ce uopste oploditi celije.Poludecu,imat

Jano razumem tvoju brigu, prosla sam kroz slicno iskustvo..jedino sto sam ja bila u rukama pravih strucnjaka koji nisu dozvolili da do toga dodje. Nama su ranije uzimali uzorak kako bi zamrzli spermatozoide koji su dobri bas da ne bi doslo do ovoga na aspiraciji i imali sa cime da oplode celije ako tog dana bude los uzorak. 

Jako mi je zao sto su te doveli u takvu situaciju, skroz neprofesionalno sa njihove strane. Nemoj da brines zamrznuce jajne celije dok ne dobiju dobre spermatozoide, ali svakako trazi objasnjenje zbog cega su dozvolili da se tako nesto desi.  

I da znas da obicno kad nesto krene po zlu VTO uspe, barem je tako bili u mom okruzenju vise puta :D. Dobila si bas lep broj celijica i mora da bude lepih embrioncica koji ce postati jos lepsi bebaci. 

Moj malisa se sada mrda u stomaku a bio je jedini srzlic koga sam imala i resio je da postane bebonjak :baby:

zozefinabalerina i Kikiriki volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cetiri oplodjeno:DSangarepice hvala na podrsci,ja sam taj  dan bila sva u soku i zbunjena pa nisam ni napisala,naravno da smo i mi imali zamrznute,objasnjeno nam ja kao i tebi,jako sam zadovoljna sa biolozima.Jasso,Miki,Vilo,Bubo srecno:babymommy:

Plusic, Lole, Miki986 i 6 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.