VTO - procesi

odgovora

Objavljeno

Stigli prvi rezultati 

AMH je 0.67

I da li neko zna sta treba da radim , Rubella IgG At 113.0 !!! 

Na internetu ne mogu nista da nasjem :(

све ovo je ok. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Žoze,inofolic prašak. Ne povećava AMH ali utiče na kvalitet jajnih ćelija...a igg je ok problem bi bio da je igm,to znači trenutna infekcija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@zozefinabalerina kolika su ti IgM na rubellu? IgG je stari imunitet,prelezana infekcija.

Igm 0.37

To sam i ja pronasla na internetu i da jesam ih prelezala kao mala ali me je zabrinulo jer su mi u laboratoriji obojili kao povisenu vrednost

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sto su i druge devojke napisale IgG ukazuje na prelezanu Rubeolu. A meni je je AMH bio 0,60 pa posle nekih 3 meseca kada sam sve vadila ponovo, a u medjuvremenu 10tak dana mesecno pila virak, mi je porastao na 0,89...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sto su i druge devojke napisale IgG ukazuje na prelezanu Rubeolu. A meni je je AMH bio 0,60 pa posle nekih 3 meseca kada sam sve vadila ponovo, a u medjuvremenu 10tak dana mesecno pila virak, mi je porastao na 0,89...

Uzimam i ja virak zadnjim mesec dana ali ja imam 41 god jedino me brine komisija da li ce mi odobriti besplatan pokusaj sa tako niskim vrednostim. U sredu su ostali hormoni pa videcemo. .  .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za tvoje godine to je normalna vrednost AMH. Ja imam 27 godina i meni je duplo niza vrednost od donje granice. Mene su na osnovu AMH i poslali na vto... Po meni nemaju razlog da ti ne odobre proces.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Igm 0.37

To sam i ja pronasla na internetu i da jesam ih prelezala kao mala ali me je zabrinulo jer su mi u laboratoriji obojili kao povisenu vrednost

Bitno da nisu IgM povisena jer onda moze doci do ostecenja ploda jer virus rubeole ima teratogeni efekat. I meni su bila oznacena povisena 'stara antitela' na CMV i Rubellu..

A za Amh,vrednost je indikacija za vto...al bice i kod tebe celijica ne brini;)

Lole i zozefinabalerina volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Veceras stoperica,u cetvrtak aspiracija.Doktorica je samnom prezadovoljna,nadamo se da ce kod supruga biti dobrog materijala:) 

Miki986, jassa, Mia-ns i 3 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

6 dan ciklusa Nema folikula Nema nista .. Kod mene stimulacija ne pomaze ! Ja sam u soku . 

Kaze doktor dve godine pokusaja bez  stimulacije i nakon toga preporucuje mi donirane jajne celije... 

nemam snage ni za sta! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Oooo baby,baš bez veze...<_< Verujem da ti sad nije ni dočega...odmori,ohladi glavu pa razmisli šta dalje...:wub:

Babyboom voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:(Mislim da sam ja jedini slucaj ovde koji nije reagirao na stimulacije :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Baby mnogo mi je zao :(  bila je jedna clanica koja je pisala o doniranoj jajnoj celiji posle mnogo neuspeha i rodila je devojcicu.

A koliki ti je bio amh?

zozefinabalerina i Babyboom volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Baby mnogo mi je zao :(  bila je jedna clanica koja je pisala o doniranoj jajnoj celiji posle mnogo neuspeha i rodila je devojcicu.

A koliki ti je bio amh?

0,3 . Glava me ubija, nemogu da se pomirim sa tim. Skocio mi pritisak. Ubih se od plakanja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Verujem ti da je tesko, daj sebi vremena da se odmoris i da krenes dalje..

Babyboom voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Baby...prvenstveno nema plakanja...obrisi suze i kreni dalje...znaci posle svega je bitno da USTANES.

Koliko sam citala nije bitan samo AMH..mnogo je bitniji odnos FSH i LH.

Druga stvar,pijes dhea mozda mesec dana...malo vremena je proslo..nastavi da ga pijes i prenatalne vitamine.

Treca stvar...trazi drugo misljenje...kad budes dolazila za Srbiju ti lepo ponesi sve papire...nadji doktora ...mislim da kod nas nisu doktori toliko losi.. .Imas kliniku Feronu,Genesis,Jevremovu...idi na njihove sajtove..prouci..

Od nerviranja nemas nista i nista ne mozes promeniti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E stanje je ovako 

Tsh 0.882

T3 1.53

T4 73.34

Tg antitela <20

Anti Tpo < 10

Prolakrin 1.60

Estradiol E2 244.00

Peogesteron 1.60

Lh 8.35

Fsh 6.94 ( prosle god je bio 14)

Testosteron 1.62

Inhibin b 83.2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

0,3 . Glava me ubija, nemogu da se pomirim sa tim. Skocio mi pritisak. Ubih se od plakanja

Glavu gore jer ja prosle god u decembru nisam odreagovala na stimulaciju pa mi je prekinuta posle 6 menopura. A kasnije u februaru i god dana pre toga nije bilo takvih problema. Kad nisam odreagovala bila sam uzasno nervozna i dobila sam virus, temperaturu. . .

Venera voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zavrsen transfer, vracene dve blastociste, a tri smo zamrzli, sad cekanje bete 12 dana :baby:

Bravooo, navijam :baby:

Miki986 i Lole volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.