VTO - procesi

odgovora

Objavljeno

Aspiracija gotova, imamo 11 celija, sutra ce nam javiti sa klinike sta se desava :rolleyes:

Bravooo :baby:

Miki986 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo da se ja opet prikljucim ovoj grupici. :D do kraja meseca planiramo opet u kliniku u kojoj nam je uspelo prvi put, da polako krenemo sa vadjenjem nalaza i pregledima za vracanje embriona i drugi pokusaj! :)

Kad pomislim na sve nalaze muka me uhvati kao i vecinu vas,pogotovu na moja cimanja sa stitnom ali izdrzacu sve i ovaj put! Drago mi je sto vidim da dosta vas ide o trosku drzave! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Danas prosla i prva Akupunktura , super bilo bas mi je prijalo.  Sledeca je za 10 Dana . 

Gde ides ? Ja sam odradila 10 i sad svakog meseca po jedna. I meni je izuzetno prijalo, mnogo sam opustenija a u toku svakog bockanja sam spavala:D

Babyboom voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zvali sa klinike, imamo kako embriolog kaze 6 lepih embriona, transfer u sredu, peti dan (pustice ih da dodju do blasti) i kaze da ce biti i za zamrzavanje :baby:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja dobih...zvala kliniku,jos nemam napisanu semu :( ...tako da cekam opet da mi se jave da kazu kad da se javim i sta da radim.

Al' ok...smirena sam,ko zna zasto je to dobro. Mozda zavrse ovaj put Zr-Ns do tad, da ne razmisljam da li je zastoj i koliko ranije da krenem na kliniku...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gde ides ? Ja sam odradila 10 i sad svakog meseca po jedna. I meni je izuzetno prijalo, mnogo sam opustenija a u toku svakog bockanja sam spavala:D

ne zivim dole, radim ovde Kod mene :) Osetila sam odma promenu. Meni su ruke i noge uvek hladne, sad vise nisu . Videcemo dalje 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zvali sa klinike, imamo kako embriolog kaze 6 lepih embriona, transfer u sredu, peti dan (pustice ih da dodju do blasti) i kaze da ce biti i za zamrzavanje :baby:

super , samo napred :baby:

Miki986 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja dobih...zvala kliniku,jos nemam napisanu semu :( ...tako da cekam opet da mi se jave da kazu kad da se javim i sta da radim.

Al' ok...smirena sam,ko zna zasto je to dobro. Mozda zavrse ovaj put Zr-Ns do tad, da ne razmisljam da li je zastoj i koliko ranije da krenem na kliniku...

tako sam ja prošli mesec prošla,spremila se za početak bockanja a oni meni pa vi nemate novu šemu! Al sad  sledeće nedelje valjda  konačno kreniti....

PanonskaVila voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prvo sam prsla od besa...al skontah da cu samo sebi naskoditi tim...tako da idem kod mame da berem kajsije i uzivam bar danas ;)  Ti jos danas tabletice pa cekas ciklus?

jassa voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jes,još jednu večeras pa čekanje. Ali sad znam da kad mi i dođe ciklus ima da umrem od bolova,tako mi je bilo prošli put. Nikad jači menstrulani bolovi ko tada...

PanonskaVila i Miki986 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izdrziiii...imas cilj,istrpecemo sve :baby::baby::baby:

Mozda i meni daju primolut da izazovu ciklus ranije da ne cekam 29dana sad opet...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vrlo moguće. Kad su rekli da će ti se javiti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Miki...bravo...bravoooooo...jos malo pa si stigla do cilja..

Vilo...Jasso...puno podrskeeee...

Janoo...kako si...kako sve podnosis?

Nika...srecnooo..

Dobro sam,bila sam na uz u petak sve je ok bilo,danas opet.Samo osecam kao neku malu tezinu u jajnicima i bole me grudi strasnooo...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro sam,bila sam na uz u petak sve je ok bilo,danas opet.Samo osecam kao neku malu tezinu u jajnicima i bole me grudi strasnooo...

 

Jesu ti rekli koliko folikula imaš?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jassooo....spremnaaaa?

Jesi saznala koja sema?

Ko zapeta puška :Dkad sam zvala ono prošli put(u Maju) rekli su mi kratka šema. E sad šta i koliko nemam pojma. Prvi put su mi ispisali fostimon 225ij,e da li je ostalo tako videću kad dobijem ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stigli prvi rezultati 

AMH je 0.67

I da li neko zna sta treba da radim , Rubella IgG At 113.0 !!! 

Na internetu ne mogu nista da nasjem :(

PanonskaVila voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zoze...koliko se secam...IGg znaci da si prelezala Rubellu...tako da mislim da ne treba da se stresiras..

A sto se tice Amh...to je sto je...eventualno svi hvale suve smokve u maslinovom ulju...ja pijem q 10 i dhea...za poboljsanje kvaliteta jajnih celija..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.