VTO - procesi

odgovora

Objavljeno

Dobro je . Ostatak antitela hepatitis B , nakon vakcinacije ! Znaci vakcina samo aktivirala mrtvi virus . 

Nista nije opasno , Kaze moze da se radi IVF ( jebote kad sam zavrsila mislim da je sve o novac rec ) . 

Neko jebpitao , radila sam ovo i ranije ali nikad nisam to Imala .... Zato sam bila u soku . 

Hvala vam puno sto ste bili uz mene , puno mi znaci , ljubim vas sve ! 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Istraumirali te bez veze ;) Sad nastavljaš sa Vto?

Babyboom voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Baby jel ti rekao mozda koji hepatitis je u pitanju?

antitela hepatitis B posledica vakcinacije ! 

Nista strasno .. 

 

Lole voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Baby super! Bas mi je drago da se zna sta je! :)

Dame moje, ja sam jos pre 3 nedelje prosla drugostepenu komisiju u Betaniji, nit mi se iko javlja niti mi stize pismo. Zaokruzila sam Genezis za proces. Jel postoji neki nacin da saznam sto mi ne stize pismo i sto me ne zovu iz Genezisa? Jel ima smisla ja da ih zovem?

zozefinabalerina i Babyboom volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lole...preostaje samo strpljenje...:D

Godisnji su poceli pa je verovatno zastoj..

Klinike petkom dobijaju spisak iz Rfzo-a..tako da mozes uskoro i da ocekujes poziv..

zozefinabalerina i Lole volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Malo me je zabrinulo jer sam od nekoliko zena cula da iz Genezisa zovu i pre nego sto stigne pismo... :mellow: Preostaje mi samo da cekam -_-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Lole ne brini...ja sam drugostepenu prosla 19og aprila,i isto za genesis cekala...sa klinike su me zvali sredinom maja da dodjem 29og maja. Posle poziva za par dana je stiglo pismo.

Znam da ti je dosta cekanja,al 'strpljen spasen' naoruzaj se strpljenjem i pozitivnim mislima.;)

Lole voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Danas na 3 dan ciklusa imala sam uz i dobila spric u stomaku. Sada cekamo do srede da vidimo kako se razvija koliko ce biti valjda folikula ( Neznam kako se kaze na naski ) ali za sad je Samo jedna . Ako bude vise nastavljamo dalje sa bockanje ( to cu sama ) za sad da nastavim DHEA i Vitamin D3 I moram multivitamine da uzmem profitil mislim bese . 

I naravno Idemo do kraja Nema odustajanje, Sta god da je ! 

Ne ocekujem previse, Sta je tu je . Nek nam Bog pomaze da ostvarimo nase zelje. 

 

:baby:

PanonskaVila voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Baby...znaci samo danas si primila bocu...pa tek sledecu u sredu ako sve bude ok...Jesam te dobro razumela.

Ne dobijas svaki dan do srede...inekcije?

Babyboom voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Baby...znaci samo danas si primila bocu...pa tek sledecu u sredu ako sve bude ok...Jesam te dobro razumela.

Ne dobijas svaki dan do srede...inekcije?

primila sam elonva spric koji drzi do 7 Dana i kazu da je dobar za onima koji imaju nizak AMH Kao ja .Znaci ima opcija da se ne spricate svaki dan, ali to Samo na pocetak . Od srede AKo bude sve ok nastavljam sama kuci . 

 

Izmenjeno od strane Babyboom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Spada u grupi gonadotropin .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Lole ne brini...ja sam drugostepenu prosla 19og aprila,i isto za genesis cekala...sa klinike su me zvali sredinom maja da dodjem 29og maja. Posle poziva za par dana je stiglo pismo.

Znam da ti je dosta cekanja,al 'strpljen spasen' naoruzaj se strpljenjem i pozitivnim mislima.;)

Hvala Vilo! Pomislila sam da nesto nije u redu, jer mi je stvarno nekoliko njih reklo da su pozvane u roku od 7-10 dana..

Hvala Bogu pa postoji ovaj forum i za informacije i za podrsku!

PanonskaVila voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Aspiracija gotova, imamo 11 celija, sutra ce nam javiti sa klinike sta se desava :rolleyes:

superiska :baby: 

zozefinabalerina i Miki986 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene treba mi informacija :D Danas sam prosla drugostepenu komisiju da li treba da nosim nesto u socijalno ili cekam samo poziv iz klinike i pismo? Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Kad dobiješ pozivno pismo uzimaš uput za stacionarno lečenje i sve to sa onim izjavama i potvrdom sa drugostepene nosiš u soc da ti overe

Izmenjeno od strane jassa
Dragana88 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Upravo me zvali :D 4.7. konsultacije :D Rece mi da cu za koji dan dobiti pismo pa da sa tim idem u socijalno pa kod svog ginekologa po uput :mellow: A vidim da je obrnuto :D

PanonskaVila, Miki986 i Babyboom volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Super Lole. Da prvo po uput. Mada ja kad sam išla na konsultacije niko mi nije ni pogledao uput(?). Baš sam se bila iznenadila,jer u Betaniji nije moglo bez toga.

Lole voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sestrica sto me je zvala iz Genezisa mi rece da trebam u socijalno po obrazac neki i po uput i sve da sredim do 4tog. Ma samo da sve bude kako treba a kako god da mora sa papirima izboricemo se

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Upravo tako,otkaži sve što si planirala za taj dan i reci tvojima da te ne čekaju....potrajaće to...ooo Srbijoooo....večita borba sa birokratijom....

zozefinabalerina i Lole volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala drage moje! Na poslu sam nadredjenima najavila da ce mi trebati 1 dan slobodno, spakujem knjigu i u cekaonicu pa polako... Smesno mi je sto se svi umrezavaju i kao povezani su jedni sa drugima a uvek fali jedan papir...

zozefinabalerina i Kikiriki volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.