VTO - procesi

odgovora

Objavljeno

Bubo blizu si:),ja cekam da dobijem ciklus svaki dan pa da pocnem sa kontrcepcijom.Nadam se da ce mi se sve lepo uklopiti i zavrsiti do jula.Ne zuri se meni nego ne znam da li klinike rade jul i avgust?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zvali su me pre jedno sat vremena ...29og su mi zakazane konsultacije. 

Bas su mi ulepsali dan...Bubo onda cemo zajedno kroz sve ovo :wub:

zozefinabalerina i Plusic volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vilo..rekoh ti ja...juuuhuuuuuuu...jeeee...

Janoo...jupiiii...jos malooo...

Znaci...nas cetiri (Jassa..)...junsko-julske mamee...:babycrib:

Lena 77, Mia-ns, Plusic i 4 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke opet zatisje pred buru ?!! Da li je neka uzimala nesto od alternative? Virak ili nesto slicno , probala akumpukturu ?

Zozefina, ja sam probala virak i mogu ti reci da mi bas prija, jedino sto ga sad pijem od pocetka vestice do pred ovulaciju i onda pravim pauzu, jer su mi rekli da se pije tek posle 3ceg meseca, jer ako postoji bilo koja sansa da je doslo do trudnoce ume da ocisti.. Probala sam i macinu travu ali sam skoro svaki put nakon pijenja caja povratila, ja ga stvarno ne mogu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zozefina, ja sam probala virak i mogu ti reci da mi bas prija, jedino sto ga sad pijem od pocetka vestice do pred ovulaciju i onda pravim pauzu, jer su mi rekli da se pije tek posle 3ceg meseca, jer ako postoji bilo koja sansa da je doslo do trudnoce ume da ocisti.. Probala sam i macinu travu ali sam skoro svaki put nakon pijenja caja povratila, ja ga stvarno ne mogu...

Da, macina trava odvratno i mirise. Mislim da je ni ja nebi mogla. Kupila sam kapi i caj Virka :D

Lole voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam uzimala i virak i macinu travu u kapsulama, i i dalje je grozno mirisala... nisam mogla da se otresem tog mirisa dugo posto sam prestala da je uzimam. Divim se svakoj zeni koja je mogla da je pije kao caj! 

zozefinabalerina voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam uzimala i virak i macinu travu u kapsulama, i i dalje je grozno mirisala... nisam mogla da se otresem tog mirisa dugo posto sam prestala da je uzimam. Divim se svakoj zeni koja je mogla da je pije kao caj! 

Ja sam se stvarno trudila nekih desetak dana, zarad visih ciljeva i za moje dobro i ajde kao moras pomocice ti... I postalo mi je jasno sto je narodno ime ocajnica... 

Sena13 i zozefinabalerina volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Seno, draga moja!! Pratim te, da znaš!! :wub::wub::wub:

Ljubim ja tebe puno. Uzbudjenje na vrhuncu... odbrojavamo dane do petka. Jos uvek se plasim da ce nesto da iskrsne sto ce opet da odlozi proces... 

.Naja. i zozefinabalerina volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljubim ja tebe puno. Uzbudjenje na vrhuncu... odbrojavamo dane do petka. Jos uvek se plasim da ce nesto da iskrsne sto ce opet da odlozi proces... 

Dobro se sećam tog uzbudjenja. Vrlo je važno da kad krene bockanje budeš u potpunoj nirvani. Samo uživaj, slušaj dobru muziku, šetaj, šetaj i šetaj! Hoćete li biti tih dana u NS ili?

I biće sve u redu, ovaj put će krenuti baš onako kako ti želiš, videćeš! :angel:

Sena13 i zozefinabalerina volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro se sećam tog uzbudjenja. Vrlo je važno da kad krene bockanje budeš u potpunoj nirvani. Samo uživaj, slušaj dobru muziku, šetaj, šetaj i šetaj! Hoćete li biti tih dana u NS ili?

I biće sve u redu, ovaj put će krenuti baš onako kako ti želiš, videćeš! :angel:

Ma kod nas je potpuna ludnica - Hazbnd u Londonu, ja u BG, Ferona u NS. Tako da cu putovati do NS, a kad krene stimulacija, videcu da li mi je lakse da ostanem tamo ili da dolazim. Hazbnd, na zalost, moze da dodje tek za aspiraciju (novi posao, sta da ti kazem) ali ce uzeti odmor da bude pored mene kroz transfer i cekanje rezultata. Do tada su mi mama i tata na ispomoci. Znas kako sam zen - k'o kobra. ;)

zozefinabalerina voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pazi, u najbitnijem momentu će dragi biti tu. Još bolje, ako bi trebalo da biraš da li za vreme bockanja ili za vreme čekanja bete, bolje ovo drugo. Polako, važno je da ne budeš sama. Znam da ovo zvuči bez veze, ali vrlo je bitno da znaš da će medicina raditi svoje za vreme bockanja a kada prodje aspiracija priroda radi svoje. Tako da moraš biti potpuno rasterećena svakodnevnice. Ako ti treba nešto, tu sam!!! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao devojke molim vas za misljenje! ako se secate jasam u postupku vto imala vanmatericnu trudnocu operisana 24.04! E sad posle operacije 6 ti dan sam dobila menstruacije 2 dana uzasni bolovi grcevi menstruacija trajala 7 dana i posle 2,3 dana cisto tacnije 8 i 9 maj i 10 og maja mi pocne braon iscedak znaci od 10 maja do danas ujutro i sad malo pre mi pocne opet krvarenje! jer ovo normalno znam da moram kod ginekologa i oticu naravno na kontrolu cim mi prestane krvarenje ali plasim se jer ovog meseca u roku 16 dana ja opet krvarim! hvala vam 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Seno, vidim da si se preselila sa plusica na ovu temu. Hajde samo hrabro, pa da se odvade uskoro preselis u trimestre, pa u caskalista mama. 

.Naja. i Sena13 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Seno, vidim da si se preselila sa plusica na ovu temu. Hajde samo hrabro, pa da se odvade uskoro preselis u trimestre, pa u caskalista mama. 

Hvala draga, evo, valjda je i nase vreme doslo. Nema vise odlaganja i izgovora... sad napred pa da se nadamo uspehu. 

Plusic i svejedno volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dia...mislim da je to sve normalno...ipak si imala i zahvat..i nervoza..hormoni su se verovatno uzburkali...naravno cim budes mogla..kao sto i sama kazes lepo kod doktora na jedan ultrazvuk...pa da vide u cemu je problem...a mozda problrma i nema jer priroda radi svoje..

Kikiriki i zozefinabalerina volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao devojke molim vas za misljenje! ako se secate jasam u postupku vto imala vanmatericnu trudnocu operisana 24.04! E sad posle operacije 6 ti dan sam dobila menstruacije 2 dana uzasni bolovi grcevi menstruacija trajala 7 dana i posle 2,3 dana cisto tacnije 8 i 9 maj i 10 og maja mi pocne braon iscedak znaci od 10 maja do danas ujutro i sad malo pre mi pocne opet krvarenje! jer ovo normalno znam da moram kod ginekologa i oticu naravno na kontrolu cim mi prestane krvarenje ali plasim se jer ovog meseca u roku 16 dana ja opet krvarim! hvala vam 

Mislim da jeste, pa ipak je tvoje telo puno dozivelo, hormoni. . . 

PanonskaVila voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Samo da vas pozdravim,vidim da se svasta desava....komisije i konsultacije. Bravo devojke!!!

Ja sam juce usla u 16 nedelju,jos malo pa na pola puta! Stigao je Panorama test,umesto amniocinteze i sve je super...imacemo zdravog batu :wub:

Izmenjeno od strane Lena 77
jassa, Kikiriki, Buba82 i 9 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.