VTO - procesi

odgovora

Objavljeno

Zato Jano...svesku pod ruku..moj dr se vecito smeje kad izbacim moju svescurinu na sto...pa kad krenem sa pitanjima..:D

Jana jana, jassa, Plusic i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja imam svesku I cemu fasciklu Sa podeljenim delovima Sa nalazima Na svaki temu. Sve pregledno:) доктори су редовно пријатно изненађеи :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni tsh posle mesec dana terapije sa 2,5 skocio na 3,8<_< sad mi je endokrinolog povecao dozu eytiroxa i kaze da to nije nista strasno verovatno samo reakcija organizma na lek i da se oko toga nista ne brinem i da ponovim tsh pred konsultacije cisto da vidim sta se desava a kod njega za 2 meseca na kontrolu, i u toku stimulacije isto da kontrolisem tsh i da ga obavestavam tel. Ovaj tsh ubiii :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni tsh posle mesec dana terapije sa 2,5 skocio na 3,8<_< sad mi je endokrinolog povecao dozu eytiroxa i kaze da to nije nista strasno verovatno samo reakcija organizma na lek i da se oko toga nista ne brinem i da ponovim tsh pred konsultacije cisto da vidim sta se desava a kod njega za 2 meseca na kontrolu, i u toku stimulacije isto da kontrolisem tsh i da ga obavestavam tel. Ovaj tsh ubiii :angry:

cudno mi sto je tako skocio meni je za mesec dana spao sa 2,97 na 1,62

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cudno mi sto je tako skocio meni je za mesec dana spao sa 2,97 na 1,62

I mene bas cudi, sve mislim da je neka greska jer mi nije logicno, a koji si ti lek pila i od koliko?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I mene bas cudi, sve mislim da je neka greska jer mi nije logicno, a koji si ti lek pila i od koliko?

ponovi nalaz i bices sigurna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Miki...da li si popila Eutirox pa onda isla da vadis krv?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Miki...da li si popila Eutirox pa onda isla da vadis krv?

Nisam, popila sam ga posle vadjenja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke...sta ima novo...kako se drzite?

Jasso ti oko 20 -tog kreces...?

Jano....kad ti startujes?

Dia..Babily...nadam se da ste se oporavile...

Vilo....koju si ti kliniku odabrala i kod koga?

Mia...kako napreduje sa skupljanjem analiza?

Zoze...gde si nam....sta veli endokrinolog?

Miki...kako kod tebe stoje stvari?

Nensi....krenula u nove pobede?

Gaga...nesto novo mozda odradjeno?Kako se drzis?

Babyboom...pocela sa vitaminima?Da li je pao neki konkretan dogovor?

Trubice....zakazana konsultacija?

Sportiva...novosti?

Lenoooo....Oblacak....nadam se da lepo gurate....

Ako sam nekog izostavila....izvinjavam se...javite gde ste...sta ste...kako ste?

zdravo moje drugarice kraljice :) evo me Bubo, citam vas bas pa da se javim, kad videh da si me pomenula :* skupljam nalaze, ostalo jos malo, zakazana prva komisija juhuuu :))) vidim i vi se pomerate sve lagano ;) Bubo kako si ti? I ja treba na histero da idem :(

Plusic i Buba82 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Novo pitanje...histeroskopija?

Da li se uvek na ultrazvuku vide priraslice,miomi ili to jedino moze da se utvrdi putem histeroskopije?

Dvadeset peti doktor mi je rekao da zbog zapusenih jajovoda verovatno svuda imam priraslica...

Sta kazete za septum...i on se vidi na UZ pa se salje na histero ili?

Pretpostavljam pred sam postupak opet treba uraditi briseve...

Sta jos moze da ne valja u materici sem nabrojanog...ne racunam bakterije,nk celije..

Bubo meni je dr Crnogorac videla septum na uz, na prvom razgovoru vec, i radice mi histero neposredno pred sam postupak ..i ja sam naravno odmah pitala kako niko do sad nije video, ona kaze da je to spec.uz na kojem moze da se vidi..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mia...bas mi je drago sto sve ide svojim tokom...mozda se i sretnemo..:D

Evo ja cekam pozivno...A histero cu odraditi,moze da postoji tako neka glupost sto koci...zato zemske nema predaje :babymommy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mia kad planiraju da ti rade histero? Možda se sve 3 sretnemo :D

Buba82 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mia kad planiraju da ti rade histero? Možda se sve 3 sretnemo :D

rekla mi je mesec dana pred proces kako bi vto imala veci procenat uspesnosti, tako mi je objasnila. Ja kontam da cu na vto u avgustu, septembru, tako mi se cini. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pratim Vas ali se slabo oglasavam ;) . Nisam nigde isla, tek zakazujem i krecem . 23.5 uz , 19 .6 ( posle mora, a bas mi je potrebno posle svega da odem i odmorim) brisevi , vadjenje krvi . . . Prikupljam dokumentaciju za novi pokusaj ( komisiju)  i Bubili divna si , hvala ti :wub:

Mia-ns, Buba82, Plusic i 3 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i ja da se javim. Posle mnogo peripetija, konacno - konsultacije 19. maja... ocekivana V 20. maja i onda 23.maja pocetak bockanja po shemi dogovorenoj 19-og. 

Mia-ns, miliccam, sakovac i 9 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Seno ti i ja ćemo pod ruku. I ja bi trebalo da dobijem 20. i da krenem sa bockanjem...ako sve bude ok...:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala devojke... eto, vec 2 godine se kanimo sve cekajuci cudo i idealne uslove. Onda smo ove godine shvatili da toga nikada nece biti - dadoh otkaz na stresnom poslu i evo, posle manjih peripetija (e-coli i sl.) dodje i VTO na red. Prva, nadam se i poslednja. 

Jasso, ti si mi par onda. Idemo zajedno i nadamo se najboljem, pa da se veselimo skupa kroz trimestre!!!

Mia-ns, Cipelic, Kikiriki i 2 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke opet zatisje pred buru ?!! Da li je neka uzimala nesto od alternative? Virak ili nesto slicno , probala akumpukturu ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zoze....neko vreme macinu travu i to je to...maticni mlec i med svakako,ali to ne gledam kao pripremu za vto...to sam i pre koristila..

Samo vitamini i minerali...dnevno u sebe krknem oko desetak tabletica...

zozefinabalerina voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vilo...sto se tice mene ja ne ocekujem pismo bar jos dve-tri nedelje..

Ti si drugostepenu prosla polovinom aprila..bese tako?Klinike petkom dobijaju obavestenja iz BG-a...tako mi rekla jedna sestra..tako da ko zna mozda te danas budu i nazvali...:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Onda se ne odvajam danas od telefona :)....da ja sam u Betaniji bila izmedju praznika 19og.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.