VTO - procesi

odgovora

Objavljeno

I ja volim pivo,sad nepijem,a leti toceno volim:D,za dorucak jedem jaja ili kuvana ili pecena na svinjskoj masti,jogurt popijem,nekad i slaninicu pojedem,hleb crni ili taj tonus bez brasna,ali samo pola kriske ili nekad celu nisam nikad ni jela puno hleba.Onda oko jedan pojedem neku vocku kivi ili mandarinu ili jabuku,oko 4,5 rucak jedem sve i ne veceram,nisam ni gladna,nekad kikiriki i to je to.Uglavnom nista slatko sem tih vocki,nikakvi sokovi i ne beli hleb i peciva.Danas doktor me pita jel mi taj rezultat ogtt testa uz terapiju,ja reko ne to sam prvi put radila.Kaze on nije to nista strasno pijete terapiju vise preventivno radi vasih mladih jajnika.Nisam to najbolje razumela.I krivo mi za TsH sto nisam pitala,a nije mi sam nista rekao 2,6 je

Gagagagagaga i jassa volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jooooj da i bez piva ne mogu...voleeeem pivo pa to ti je....

Nista ne govori...mislim da su mi pivo sipali u flasicu kad sam bila dete i sad ne mogu bez njega:D

Gagagagagaga i jassa volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jano....dobar ti je tsh...nisi sa njim nikad imala problema...zna da varira..radila si antitela jel tako?...samo savet...peti -sesti dan posle embriotransfera izvadi krv na tsh..

Inace...Gaga...jesi ti to odradila...uz onu Listeriju i jos sto cuda...ili bese da ces za jedno mesec dana?

Gagagagagaga voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jano...ne mora ti tsh biti bas striktno ispod dvojke...kako svi savetuju....ta norma je vise za nekog ko ima hipo ili hasimoto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Malo da opustim napetost na forumu i da pozdravim Bubinu veceru...i ja to isto spremam:D

Te gotove kase imaju mnogo secera,zato su lepse...inace sam kao da bih zamenila cokoladu kupila cist kakao(kao organski)...bacene pare,cokoladi ni blizu,ukus odvratan

jassa voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Radila sam to sve za stittnu nisam imala problem,sem sto su mi antitela 42,a granica 32.Uradicu to svakako,mislila sam da kad budem isla na prvi uz sad kad budem pila kontracepciju da izvadim i tad tsh pa da ponesem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Radila sam to sve za stittnu nisam imala problem,sem sto su mi antitela 42,a granica 32.Uradicu to svakako,mislila sam da kad budem isla na prvi uz sad kad budem pila kontracepciju da izvadim i tad tsh pa da ponesem

U da...zaboravih...izvini...ipak mu reci za tsh i obavezno mu pokazi antitela...i nemoj zaboraviti posle embriotransfera opet tsh...

Jana jana voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jano....dobar ti je tsh...nisi sa njim nikad imala problema...zna da varira..radila si antitela jel tako?...samo savet...peti -sesti dan posle embriotransfera izvadi krv na tsh..

Inace...Gaga...jesi ti to odradila...uz onu Listeriju i jos sto cuda...ili bese da ces za jedno mesec dana?

antitela na stitnu jesam anti tpo i anti tg...to mi je ok.

Ona druga antitela sto sam napisala(sto je Babily napisala i sto sam procitala na drugim forumima da se rade i Listeriju itd)to cu za odpr mesec dana...to se ima ili nema...ako su problematicna valjda se dobije terapija i kontrolisu se

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Extra Gaga...za stitastu...veoma bitna stavka...nemas pojma koliko si srecna...:D

 

Gagagagagaga voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa ljudi, moj izvestaj nije dobar. Petak beta bila 1.156 a danas 1.061 znaci pada. Nije ni cudo s' obzirom na silno krvarenje. Sad me muci, da li to znaci da onda nije vanmatericna? Ako vec pada ili ne mora da znaci? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Extra Gaga...za stitastu...veoma bitna stavka...nemas pojma koliko si srecna...:D

 

Hvala ti Bubo mnogo,nadam se samo da mi ova tenzija oko vto nece poremetiti bar ono sto mi je ok

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa ljudi, moj izvestaj nije dobar. Petak beta bila 1.156 a danas 1.061 znaci pada. Nije ni cudo s' obzirom na silno krvarenje. Sad me muci, da li to znaci da onda nije vanmatericna? Ako vec pada ili ne mora da znaci? 

Meni stvarno nije nista jasno...ne razumem se....valjda ce se neko javiti ko je upuceniji...pruzam neopisivu podrskuuu..

Babily voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa ljudi, moj izvestaj nije dobar. Petak beta bila 1.156 a danas 1.061 znaci pada. Nije ni cudo s' obzirom na silno krvarenje. Sad me muci, da li to znaci da onda nije vanmatericna? Ako vec pada ili ne mora da znaci? 

Ako pada, znači da je plod uginuo. Sad imaš pobačaj. Moraćeš kod dr. da vidiš da li je sve izašlo samo ili moraš da se čistiš. S obzirom na krvarenje verovatno će to priroda rešiti sama, ali to ti kaže dr. :( bzvz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne mora da znači, ja kad sam imala prvi spontani isto je beta padala, a nisu mogli da lociraju plod, tada mi je dr rekao da je moguće i da je bila vanmaterična pa je plod prestao da se razvija i organizam će ga sam eliminisati, tako se i desilo, pratili su i beta se spustila na 0 bez ikakve intervencije.

Babily voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa ljudi, moj izvestaj nije dobar. Petak beta bila 1.156 a danas 1.061 znaci pada. Nije ni cudo s' obzirom na silno krvarenje. Sad me muci, da li to znaci da onda nije vanmatericna? Ako vec pada ili ne mora da znaci?

dok nepadne na 0 sve dolazi u obzir...pravac ginekologija :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cula sam se sa doktorom, u sredu ciscenje. Rekao mi da izvadim u sredu ujutro jos jednu betu za svaki slucaj pa ako i dalje pada, ciscenje istog dana, ne cekamo da se samo cisti. Poslace na histopatologiju i genetika opet da se uradi. Pa ako bude to ok, tj. ako nadju plod u tom ciscenju znaci da nije vanmatericna. Joj, nemam vise snage. Ovo mi je trece ciscenje za godinu dana. Ne znam sta vise uraditi, da li da nadjem boljeg hematologa, sta ciniti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Opet ja i moj baksuz! Odložili mi za sledeći ciklus početak stimulacije :angry: pila sam primolut da bih dobila ranije jer dr neće biti tu u Maju ali pošto sam dobila u dan tačno ne uklapam se u njihove rasporede i tako da me odlažu za sledeći mesec

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jasso nemoj se nervirati,ko zna zasto je to dobro,brzo ce:)

jassa voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cula sam se sa doktorom, u sredu ciscenje. Rekao mi da izvadim u sredu ujutro jos jednu betu za svaki slucaj pa ako i dalje pada, ciscenje istog dana, ne cekamo da se samo cisti. Poslace na histopatologiju i genetika opet da se uradi. Pa ako bude to ok, tj. ako nadju plod u tom ciscenju znaci da nije vanmatericna. Joj, nemam vise snage. Ovo mi je trece ciscenje za godinu dana. Ne znam sta vise uraditi, da li da nadjem boljeg hematologa, sta ciniti...

Babily, saljem jedan zagrljaj i puno snage da ovo prezivis :( Molim te pronadji drugog hematologa i podji sa svim nalazima. Na temi Fraksiparin u trudnoci je mnogo zena koje su sa ta dva mutirana gena imale pobacaje. 

Sad se fokusiraj na ovo, da prodje i da se oporavis, a onda polako. Drzi se

Plusic i Babily volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Opet ja i moj baksuz! Odložili mi za sledeći ciklus početak stimulacije :angry: pila sam primolut da bih dobila ranije jer dr neće biti tu u Maju ali pošto sam dobila u dan tačno ne uklapam se u njihove rasporede i tako da me odlažu za sledeći mesec

Jassa,jako je vazno da tvoj dr(koji je upucen u tvoj slucaj ) bude tu tokom tvog postupka,da ne ides od jednog do drugog koji ce te mozda primiti a mozda i nece.Pretpostavljam da ti je problrm organizacija,godisnji,psihicki si se pripremila itd...ali ako vec mora negde malo fa zapne,samo nek nije tokom postupka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Opet ja i moj baksuz! Odložili mi za sledeći ciklus početak stimulacije :angry: pila sam primolut da bih dobila ranije jer dr neće biti tu u Maju ali pošto sam dobila u dan tačno ne uklapam se u njihove rasporede i tako da me odlažu za sledeći mesec

pretpostavljam da si kod dr B.,ako jesi molim te napisi nam od kad do kad nece biti tu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tu je gosn B.....ispitala ga ja vec...ne brini..Jedino ako ti zakazu drugu komisiju za cetvrtak....onda ga par dana pre toga kontaktiraj jer je cetvrtkom u Poliklinici...koliko sam razumela...Evo meni je sad zakazana za cetvrtak i pomerio mi je...

Mislim da Jassa ide kod dr Crnogorac..

Gagagagagaga voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jasso...nema nerviranja...pa sta je mesec dana...brzo ce to proci...strpljen spasen..:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tu je gosn B.....ispitala ga ja vec...ne brini..Jedino ako ti zakazu drugu komisiju za cetvrtak....onda ga par dana pre toga kontaktiraj jer je cetvrtkom u Poliklinici...koliko sam razumela...Evo meni je sad zakazana za cetvrtak i pomerio mi je...

Mislim da Jassa ide kod dr Crnogorac..

Hvala Bubo,spasitelju:babymommy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da ja sam kod dr. Crnogorac. Aj tešim se da će brzo proći i to. Možda i bolje jer bi mi ovaj mesec kako sam računala bio aktivniji levi jajnik koji je inaće malo "lenj". Tako da sledeći mesec će biti desni koji je aktivniji. A dobro,zakljičim bolovanje i nazad na posao mesec dana pa čekam da dobijem i opet otvaram bolovanje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.