VTO - procesi

odgovora

Objavljeno

Dia..Babily......iskreno...bas iskreno se nadam da su doktori pogresili....punooo poooziiitiiiveeeeee

Dia, Babily, Lole i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dia, jedini sto se brinem da nije zbog tih ciscenja posle pobacaja se povecala mogucnost za VM. Joj znacu valjda danas nesto, ne mogu docekati pola 5. Kako si ti danas? Je l' danas vadis betu? 

Babily neverujem jer ti si od prilike 5 nedelja ako ne gresim ti bi vec sad imala bolove! Evo ja dala krv za betu oko 5 cu znati rezultat i dalje imam hematom! Zvala svoju doktoricu ona rekla da sacekamo betu ali ona i dalje sumnja na hematom ali onda kako u NS nisu videli.....iskreno ja vec neznam sta i kako dalje niko od doktora da mi objasni zast zbog cega samo plati 1000 e za Era test pa cemo probati! A sta ako mi ir radi problema ili te trombofilije ili nk celije sto od mene nisu trazili fraxi sam koristila od stimulacije a neznam vise ni ja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam imala vm, pukao jajovod. Bolelo je ali ne toliko da bih otišla kod dr. u nedelju noću kad je pukao. Da nisam bila u tom trenutku u bolnici, verovatno me ne bi bilo. Vm kod vto je izuzetno retka pojava, tako da ne verujem da je baš tebe zakačilo, pre hematom. Uh navijam za betu da bude dobra.

Babily voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke necete verovati devojka koja je pre mene za jedan dan imala transfer danas bila na prvom ultrazvuku i isto kao kod mene nema nista u materici meni je ovo stvarno cudno i naravno i ona ceka rezultat bete 

Babily i Gagagagagaga volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

???:o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dia držim fige za betu ;) Babily i tebi isto :babymommy:

Hvala jasso mene vec nista nebi cudilo! A tebi srecno sa bockanjem

Gagagagagaga, Babily i jassa volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

???:o

Da ja nemogu da verujem evo ceka zena betu javicu vam svakako ali meni ovde nesto ne stima

Gagagagagaga i jassa volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dia,a mozda da posle bete sa tim rezultatom i celom pricom odes u drugu ginekol.ordinaciju...da nije do UZ?

Lole voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dia,a mozda da posle bete sa tim rezultatom i celom pricom odes u drugu ginekol.ordinaciju...da nije do UZ?

Oticu naravno jer ovde nesto meni ne stima mislim ako beta raste i dalje znaci nesto se desava a meni sumnjivo ovo znaci nikome se nista nevidi na ultrazvuku pa gde su nestali embrioni.....

Gagagagagaga voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja nekad citam i sad navijam da bude svw ok. Dia drzim fige i ja,kao padobranac. 

Babily voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zna li neko koliko pre vadjenja krvi za D vit treba da prekinem sa suplementima D vit(pijem Dvit 1400Iu tek neke 2 ned,pa da vidim da li da pojacam,a nisam ga nikad kontrolisala)?????

Bar 2 nedelje pauza...

Gagagagagaga voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pošto mi veštica još nije stigla,zvala ja kliniku da pitam da li da dolazim suzta ili ne ,rekli mi da ne dolazim nego da se javim kad dobijem. Sutra mi je 5-ti dan od zadnje tbl primoluta tako da bi trebalo da dobijem sutra. Odlažemo početak bockanja za bar 1 dan <_<

Jassa nadam se da ces zavrsiti kao ja :baby:

Uradi bar kucni test...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

  Ja kao  jos jedan padobranac na temi kojeg je privukao tvoj "slucaj" da iznesem svoje misljenje. Da nema ploda beta bi padala, meni je bar bilo tako posle spontanog. Isto je vadjena na dva dana i drasticno je opala. Mislim da treba da te pogleda drugi dr na drugom uz aparatu. Ne umanjujem niciju strucnost ali svako gleda drugacije .

Lole, Dia i Gagagagagaga volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A takvo krvarenje moze da bude od hematoma

 

Babily i Gagagagagaga volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A takvo krvarenje moze da bude od hematoma

 

Lulu nisam vise pametna ovo nesto sto curi i dalje curi zakazala sutra ultrazvuk u mom gradu a do tad pijem utrogestan i lezim

Gagagagagaga voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Beta se nije duplirala, ali ako raste plod je živ. Ima dve varijante:1. Jedan je odustao 2. Plodovi se ne razvijaju kako treba

ja navijam za verziju 1.

pupsik voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljudi ja sa pregleda i opet sam zbunjena. Kaze vidi se mali gestacijski mesak i izvadili su mi betu koja ce do 7 sati biti gotova. Sto se krvarenja tice, kaze nema puno krvi u materici niti se vidi nesto da ima. E sad kaze sve zavisi od bete. Ako poraste bar za 400-500 kaze spasavamo ako ne onda ciscenje. Kaze mozda je samo losa trudnoca od pocetka ali kaze doktor ne moze da bude siguran da je lose ali ni da je dobro. Znaci sve od bete zavisi sada. Kaze na jajnicima nema nista, sve cisto. 

Gagagagagaga voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Beta sreda 17800 danas 19269 sta kazete za ovo ako nema ploda zar netreba da pada beta? 

Dia meni i tebi je sudjeno da ovaj ET budemo i neizvesnosti velikoj. Nista gore aaaa. Imali vece ironije, tebi beta raste kao luda a ne vidi se nista a meni beta kilava a vidi se kao nesto, neka tackica. Mada ja mislim isto da mozda taj uz ne valja mozda, obavezno na drugi. Drzim placeve i nadam se da ce sve biti ok. 

Gagagagagaga voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam imala vm, pukao jajovod. Bolelo je ali ne toliko da bih otišla kod dr. u nedelju noću kad je pukao. Da nisam bila u tom trenutku u bolnici, verovatno me ne bi bilo. Vm kod vto je izuzetno retka pojava, tako da ne verujem da je baš tebe zakačilo, pre hematom. Uh navijam za betu da bude dobra.

Evo sa ultrazvuka, niti deluje da je VM niti hematom, ja sam izgleda poseban slucaj. Kaze krvarenje malo u materici ali ne vidi se neki konkretan uzrok.

Gagagagagaga voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Beta sreda 17800 danas 19269 sta kazete za ovo ako nema ploda zar netreba da pada beta? 

Da nema nista bete bi drasticno opala, a mislim da ni ne moze da se dupla ova vrednost nego da treba da raste.. A ti draga trk na novi UZ, svi smo mi ljudi i greske se desavaju... Samo glavu gore i misli pozitivno!!

Gagagagagaga voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da nema nista bete bi drasticno opala, a mislim da ni ne moze da se dupla ova vrednost nego da treba da raste.. A ti draga trk na novi UZ, svi smo mi ljudi i greske se desavaju... Samo glavu gore i misli pozitivno!!

i ja mislim da ne treba da se dupla nego da raste....mozda odem u bolnicu jer svaki minut je rizik cim imam smedji iscedak

Gagagagagaga i Lole volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i ja mislim da ne treba da se dupla nego da raste....mozda odem u bolnicu jer svaki minut je rizik cim imam smedji iscedak

Samo ti idi! Moraju te pregledati! 

Gagagagagaga voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.